Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Umań — Rozsishky w 2019 rok roku

09:35
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
w drodze 14 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:49
РОЗСІШКИ+, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:45
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
w drodze 21 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:06
РОЗСІШКИ+, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:35
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
w drodze 21 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:56
РОЗСІШКИ+, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:45
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
w drodze 18 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:03
РОЗСІШКИ+, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:15
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
w drodze 17 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:32
РОЗСІШКИ+, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:20
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
w drodze 11 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:31
РОЗСІШКИ+, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:30
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
w drodze 14 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:44
РОЗСІШКИ+, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, czw, pią, sob, nie
10:00
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
w drodze 19 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:19
РОЗСІШКИ+, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:45
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
w drodze 23 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:08
РОЗСІШКИ+, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie

Rozkład jazdy autobusów Umań — Rozsishky w 2019 rok roku

Codziennie
09:35
14 min w drodze

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

09:49

Rozsishky

РОЗСІШКИ+, null

3,28 
09:35
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
09:49
Rozsishky
РОЗСІШКИ+, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • СОЛОД В.В. ПП
  • БАЗ-26
Codziennie
17:45
21 min w drodze

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

18:06

Rozsishky

РОЗСІШКИ+, null

3,28 
17:45
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
18:06
Rozsishky
РОЗСІШКИ+, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • СОЛОД В.В. ПП
  • БАЗ-26
Codziennie
07:35
21 min w drodze

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

07:56

Rozsishky

РОЗСІШКИ+, null

3,54 
07:35
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
07:56
Rozsishky
РОЗСІШКИ+, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • КРУІЗ-АВТО ТОВ
  • ЕТАЛОН-25
Codziennie
07:45
18 min w drodze

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

08:03

Rozsishky

РОЗСІШКИ+, null

3,85 
07:45
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
08:03
Rozsishky
РОЗСІШКИ+, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • КРУІЗ-АВТО ТОВ
  • БАЗ-29
Codziennie
12:15
17 min w drodze

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

12:32

Rozsishky

РОЗСІШКИ+, null

3,85 
12:15
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
12:32
Rozsishky
РОЗСІШКИ+, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • КРУІЗ-АВТО ТОВ
  • БАЗ-29
Codziennie
13:20
11 min w drodze

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

13:31

Rozsishky

РОЗСІШКИ+, null

3,85 
13:20
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
13:31
Rozsishky
РОЗСІШКИ+, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • СОЛОД В.В. ПП
  • БАЗ-26
pon, wto, czw, pią, sob, nie
15:30
14 min w drodze

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

15:44

Rozsishky

РОЗСІШКИ+, null

3,85 
15:30
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
15:44
Rozsishky
РОЗСІШКИ+, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • КРУІЗ-АВТО ТОВ
  • БАЗ-29
Codziennie
10:00
19 min w drodze

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

10:19

Rozsishky

РОЗСІШКИ+, null

3,92 
10:00
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
10:19
Rozsishky
РОЗСІШКИ+, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • МОНАСТИРИЩЕ 17140 ПАТ
  • БАЗ А-079.20
Codziennie
16:45
23 min w drodze

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

17:08

Rozsishky

РОЗСІШКИ+, null

3,92 
16:45
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
17:08
Rozsishky
РОЗСІШКИ+, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • МОНАСТИРИЩЕ 17140 ПАТ
  • БАЗ А-079.20
Popularne kierunki
Z miasta Umań
Do miasta Umań