Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Umań — Dusseldorf w 2018 rok roku

03:30
Stacja benzynowa Socar; ul. Kyivska 25A
Czas przejazdu 35 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:20+1 dzień
Dworzec Autobusowy Centralny; Worringerstrasse
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, sob
02:30
Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1
Czas przejazdu 36 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:45+1 dzień
Dworzec Autobusowy Centralny; Worringerstrasse
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
12:00
Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1
Czas przejazdu 55 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:35+2 dni
Przystanek autobusowy Düsseldorf; ulica Vöhringer; dom 140
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
wto, sob
03:30
Czas przejazdu 35 h. 50 min
+1 dzień

Umań

Stacja benzynowa Socar; ul. Kyivska 25A

15:20
+1 dzień

Dusseldorf

Dworzec Autobusowy Centralny; Worringerstrasse

305
03:30
Umań
Stacja benzynowa Socar; ul. Kyivska 25A
05:50
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
08:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
10:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
13:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:50
Chociebuż
"Dworzec Autobusowy "Cottbus"; Marienstrasse; dom 1"
05:50
Berlin
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Mazurenallee 4-6"
07:50
Magdeburg
"Przystanek; Konrad-Adenauer-Platz"
07:50
Schwerin
"Dom wakacyjny (Stolpe); trasa E26"
09:10
Brunszwik
"Dworzec autobusowy; pl. Berliner 1"
09:50
Hamburg
"Dworzec autobusowy; ul. Adenauerallee 78"
10:50
Hanower
"Dworzec autobusowy Hanowerze; Rundestrasse; dom 12"
11:20
Brema
"Dworzec autobusowy; ul. Breitenweg 27"
12:50
Osnabruck
"Przystanek autobusowy "Central"; Eisenbahnstrasse; dom 15"
12:20
Bielefeld
"Dworzec autobusowy Brakwede; Artur-Ladebek-Strasse"
13:30
Munster
"Munster; Munster"
13:55
Dortmund
"Dworzec autobusowy "Dortmund"; ulica Steinstrasse; house 80"
14:40
Essen
"Dworzec autobusowy; Hachestrasse 1"
15:20
+1 dzień
Dusseldorf
Dworzec Autobusowy Centralny; Worringerstrasse
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Winewo sp. z o.o.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
02:30
Czas przejazdu 36 h. 15 min
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1

13:45
+1 dzień

Dusseldorf

Dworzec Autobusowy Centralny; Worringerstrasse

365
02:30
Umań
Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1
13:45
+1 dzień
Dusseldorf
Dworzec Autobusowy Centralny; Worringerstrasse
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
12:00
Czas przejazdu 55 h. 35 min
+2 dni

Umań

Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1

18:35
+2 dni

Dusseldorf

Przystanek autobusowy Düsseldorf; ulica Vöhringer; dom 140

407
12:00
Umań
Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1
18:35
+2 dni
Dusseldorf
Przystanek autobusowy Düsseldorf; ulica Vöhringer; dom 140
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ECOLINES

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Umań
Do miasta Dusseldorf
Do miasta Umań