Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Umań — Dusseldorf w 2019 rok roku

wto, sob
03:30
35 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Umań

Stacja benzynowa Socar, ul. Kyivska 25A

15:20
+1 dzień

Dusseldorf

Dworzec Autobusowy Centralny, Worringerstrasse

308,16 
03:20
Umań
Stacja benzynowa Socar, ul. Kyivska 25A
05:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
08:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:50
Chociebuż
Dworzec Autobusowy "Cottbus", Marienstrasse; dom 1
05:50
Berlin
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Mazurenallee 4-6
07:50
Magdeburg
Przystanek, Konrad-Adenauer-Platz
07:50
Schwerin
Dom wakacyjny (Stolpe), trasa E26
09:10
Brunszwik
Dworzec autobusowy, pl. Berliner 1
09:50
Hamburg
Dworzec autobusowy, ul. Adenauerallee 78
10:50
Hanower
Dworzec autobusowy Hanowerze, Rundestrasse; dom 12
11:20
Brema
Dworzec autobusowy, ul. Breitenweg 27
12:50
Osnabruck
Przystanek autobusowy "Central", Eisenbahnstrasse; dom 15
12:20
Bielefeld
Dworzec autobusowy Brakwede, Artur-Ladebek-Strasse
13:30
Munster
Dworzec autobusowy, Hafenstrasse 31
13:55
Dortmund
Dworzec autobusowy "Dortmund", ulica Steinstrasse; house 80
14:40
Essen
Dworzec autobusowy, Hachestrasse 1
15:20
+1 dzień
Dusseldorf
Dworzec Autobusowy Centralny, Worringerstrasse
Punkty pośrednie (18)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VINEV Tzov
  • Neoplan(Free)
W poniedziałki
02:30
36 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

13:45
+1 dzień

Dusseldorf

Dworzec Autobusowy Centralny, Worringerstrasse

346,88 
02:30
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
13:45
+1 dzień
Dusseldorf
Dworzec Autobusowy Centralny, Worringerstrasse
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
Popularne kierunki
Z miasta Umań
Do miasta Dusseldorf
Do miasta Umań
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!