Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Teplyk — Winnica w 2018 rok roku

05:00
Dworzec autobusowy; ul. Ivana Franka 29
Czas przejazdu 03 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:10
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:30
Dworzec autobusowy; ul. Ivana Franka 29
Czas przejazdu 02 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:15
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, pią, sob
09:40
Dworzec autobusowy; ul. Ivana Franka 29
Czas przejazdu 26 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:40
Dworzec autobusowy; ul. Ivana Franka 29
Czas przejazdu 02 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:10
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:25
Dworzec autobusowy; ul. Ivana Franka 29
Czas przejazdu 03 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:25
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
05:30
Dworzec autobusowy; ul. Ivana Franka 29
Czas przejazdu 02 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:25
Dworzec autobusowy; ul. Ivana Franka 29
Czas przejazdu 02 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:45
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:20
Dworzec autobusowy; ul. Ivana Franka 29
Czas przejazdu 02 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
05:00
Czas przejazdu 03 h. 10 min

Teplyk

Dworzec autobusowy; ul. Ivana Franka 29

08:10

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

23
05:00
Teplyk
Dworzec autobusowy; ul. Ivana Franka 29
08:10
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • БОГДАН-25
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТЕПЛИКСКОЕ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, pią, sob
08:30
Czas przejazdu 02 h. 45 min

Teplyk

Dworzec autobusowy; ul. Ivana Franka 29

11:15

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

23
08:30
Teplyk
Dworzec autobusowy; ul. Ivana Franka 29
11:15
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-20
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТЕПЛИКСКОЕ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:40
Czas przejazdu 26 h. 15 min
+1 dzień

Teplyk

Dworzec autobusowy; ul. Ivana Franka 29

11:55
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

23
09:40
Teplyk
Dworzec autobusowy; ul. Ivana Franka 29
11:55
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТЕПЛИКСКОЕ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:40
Czas przejazdu 02 h. 30 min

Teplyk

Dworzec autobusowy; ul. Ivana Franka 29

14:10

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

23
11:40
Teplyk
Dworzec autobusowy; ul. Ivana Franka 29
14:10
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • ЭТАЛОН-28
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ЛЕЩЕНКО ЮРИЙ ВАСИЛЬЕВИЧ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
07:25
Czas przejazdu 03 h. 00 min

Teplyk

Dworzec autobusowy; ul. Ivana Franka 29

10:25

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

23
07:25
Teplyk
Dworzec autobusowy; ul. Ivana Franka 29
10:25
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-26
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТЕПЛИКСКОЕ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
05:30
Czas przejazdu 02 h. 20 min

Teplyk

Dworzec autobusowy; ul. Ivana Franka 29

07:50

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

25
05:30
Teplyk
Dworzec autobusowy; ul. Ivana Franka 29
07:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТЕПЛИКСКОЕ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:25
Czas przejazdu 02 h. 20 min

Teplyk

Dworzec autobusowy; ul. Ivana Franka 29

14:45

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

25
12:25
Teplyk
Dworzec autobusowy; ul. Ivana Franka 29
14:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • ЭТАЛОН
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • СПД ОЛЕКСІЕВ М.М.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:20
Czas przejazdu 02 h. 30 min

Teplyk

Dworzec autobusowy; ul. Ivana Franka 29

18:50

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

25
16:20
Teplyk
Dworzec autobusowy; ul. Ivana Franka 29
18:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • СЛОБОДЯНЮК А.А.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Teplyk
Do miasta Winnica
Do miasta Teplyk
Z miasta Winnica