Moje Bilety
PL
Polski
English

Podróż powrotna:

Zaruddya – Tarnopol

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Tarnopol — Zaruddya

Najlepsza oferta

Codziennie
13:45
Czas przejazdu39 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

14:24

Zaruddya

ЗАРУДДЯ#,

3,32 

Rozkład jazdy autobusów Tarnopol — Zaruddya w 2019 rok roku

W poniedziałki
17:05
Czas przejazdu56 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

18:01

Zaruddya

ЗАРУДДЯ#,

4,25 
W dni powszednie
11:40
Czas przejazdu39 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

12:19

Zaruddya

ЗАРУДДЯ#,

4,60 
pon, wto, sob, nie
17:15
Czas przejazdu39 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

17:54

Zaruddya

ЗАРУДДЯ#,

4,63 
Codziennie
11:20
Czas przejazdu41 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

12:01

Zaruddya

ЗАРУДДЯ#,

4,66 
Codziennie
16:05
Czas przejazdu39 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

16:44

Zaruddya

ЗАРУДДЯ#,

4,66 
Codziennie
09:05
Czas przejazdu39 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

09:44

Zaruddya

ЗАРУДДЯ#,

4,70 
Codziennie
10:50
Czas przejazdu39 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

11:29

Zaruddya

ЗАРУДДЯ#,

4,70 
Codziennie
15:20
Czas przejazdu39 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

15:59

Zaruddya

ЗАРУДДЯ#,

4,70 
Codziennie
15:40
Czas przejazdu39 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

16:19

Zaruddya

ЗАРУДДЯ#,

4,70 
Codziennie
13:00
Czas przejazdu39 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

13:39

Zaruddya

ЗАРУДДЯ#,

4,73 
Codziennie
18:50
Czas przejazdu39 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

19:29

Zaruddya

ЗАРУДДЯ#,

4,73 
W poniedziałki
16:30
Czas przejazdu39 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

17:09

Zaruddya

ЗАРУДДЯ#,

4,75 
Codziennie
09:55
Czas przejazdu41 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

10:36

Zaruddya

ЗАРУДДЯ#,

4,77 
Codziennie
12:40
Czas przejazdu39 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

13:19

Zaruddya

ЗАРУДДЯ#,

4,77 
Codziennie
14:40
Czas przejazdu44 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

15:24

Zaruddya

ЗАРУДДЯ#,

4,77 
Codziennie
17:00
Czas przejazdu39 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

17:39

Zaruddya

ЗАРУДДЯ#,

4,77 
Codziennie
18:30
Czas przejazdu39 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

19:09

Zaruddya

ЗАРУДДЯ#,

4,77 
pon, wto, śro, czw, pią, sob
07:00
Czas przejazdu39 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

07:39

Zaruddya

ЗАРУДДЯ#,

4,80 
Codziennie
07:50
Czas przejazdu39 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

08:29

Zaruddya

ЗАРУДДЯ#,

4,80 
Codziennie
12:20
Czas przejazdu39 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

12:59

Zaruddya

ЗАРУДДЯ#,

4,80 
Codziennie
13:15
Czas przejazdu39 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

13:54

Zaruddya

ЗАРУДДЯ#,

4,80 
Codziennie
17:30
Czas przejazdu39 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

18:09

Zaruddya

ЗАРУДДЯ#,

4,80 
Codziennie
09:20
Czas przejazdu39 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

09:59

Zaruddya

ЗАРУДДЯ#,

4,85 
Codziennie
18:00
Czas przejazdu39 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

18:39

Zaruddya

ЗАРУДДЯ#,

4,85 
W poniedziałki
15:55
Czas przejazdu46 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

16:41

Zaruddya

ЗАРУДДЯ#,

5,07 
Codziennie
10:15
Czas przejazdu39 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

10:54

Zaruddya

ЗАРУДДЯ#,

5,12 
Codziennie
13:30
Czas przejazdu41 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

14:11

Zaruddya

ЗАРУДДЯ#,

5,12 
Codziennie
14:20
Czas przejazdu39 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

14:59

Zaruddya

ЗАРУДДЯ#,

5,12 
Codziennie
16:45
Czas przejazdu39 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

17:24

Zaruddya

ЗАРУДДЯ#,

5,12 
Codziennie
19:35
Czas przejazdu41 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

20:16

Zaruddya

ЗАРУДДЯ#,

5,12 
Codziennie
14:55
Czas przejazdu46 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

15:41

Zaruddya

ЗАРУДДЯ#,

5,61 
Codziennie
17:50
Czas przejazdu46 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

18:36

Zaruddya

ЗАРУДДЯ#,

5,61 
Codziennie
11:25
Czas przejazdu39 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

12:04

Zaruddya

ЗАРУДДЯ#,

5,81 
Codziennie
16:40
Czas przejazdu39 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

17:19

Zaruddya

ЗАРУДДЯ#,

5,81 
W dni powszednie
14:25
Czas przejazdu44 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

15:09

Zaruddya

ЗАРУДДЯ#,

5,87 
Codziennie
16:20
Czas przejazdu51 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

17:11

Zaruddya

ЗАРУДДЯ#,

5,87 
Codziennie
11:00
Czas przejazdu46 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

11:46

Zaruddya

ЗАРУДДЯ#,

5,92 
Codziennie
12:00
Czas przejazdu01 h. 08 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

13:08

Zaruddya

ЗАРУДДЯ#,

5,96 
Codziennie
15:25
Czas przejazdu01 h. 09 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

16:34

Zaruddya

ЗАРУДДЯ#,

5,96 
pon, wto, śro, czw, pią, sob
05:10
Czas przejazdu01 h. 00 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

06:10

Zaruddya

ЗАРУДДЯ#,

8,04 
Popularne kierunki
Do miasta Tarnopol
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu