Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Tarnopol — Białokrynica

Najlepsza oferta

Codziennie
17:30
Czas przejazdu01 h. 34 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

19:04

Białokrynica

БІЛОКРИНИЦЯ/ПІДГ/,

8,79 

Rozkład jazdy autobusów Tarnopol — Białokrynica w 2019 rok roku

Codziennie
09:00
Czas przejazdu01 h. 29 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

10:29

Białokrynica

БІЛОКРИНИЦЯ/ПІДГ/,

8,79 
Codziennie
11:40
Czas przejazdu01 h. 34 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

13:14

Białokrynica

БІЛОКРИНИЦЯ/ПІДГ/,

8,79 
Codziennie
15:25
Czas przejazdu01 h. 29 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

16:54

Białokrynica

БІЛОКРИНИЦЯ/ПІДГ/,

8,79 
Codziennie
07:39
Czas przejazdu01 h. 11 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

08:50

Białokrynica

БІЛОКРИНИЦЯ/ПІДГ/,

9,72 
Codziennie
14:40
Czas przejazdu01 h. 14 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

15:54

Białokrynica

БІЛОКРИНИЦЯ/ПІДГ/,

9,85 
Codziennie
13:00
Czas przejazdu01 h. 40 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

14:40

Białokrynica

БІЛОКРИНИЦЯ/ПІДГ/,

10,46 
Popularne kierunki
Do miasta Tarnopol
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu