Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Szepietówka — Piła w 2018 rok roku

16:50
Przystanek; Starokostiantynivske shose 42
Czas przejazdu 26 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Piła; ul. Kwiatowa 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
16:50
Czas przejazdu 26 h. 50 min
+1 dzień

Szepietówka

Przystanek; Starokostiantynivske shose 42

19:40
+1 dzień

Piła

Dworzec autobusowy Piła; ul. Kwiatowa 18

230
16:50
Szepietówka
Przystanek; Starokostiantynivske shose 42
18:00
Starokonstantynów
"Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw; ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2"
18:50
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
20:10
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
20:25
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
21:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
22:35
Złoczów
"Przystanek; ul. Stepana Bandery 11"
23:40
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
02:10
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
05:00
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
06:25
Tarnów
"Stacja paliw aleja Jana Pawła II; Al. Jana Pawła II 20"
07:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
09:15
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
10:30
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
11:20
Radomsko
"Dworzec autobusowy; ul. Reymonta 55"
12:15
Piotrków Trybunalski
"Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12"
13:15
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
15:10
Kalisz
"Przystanek; ul. Wroclawska 30/38"
16:15
Konin
"Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4"
17:45
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
19:40
+1 dzień
Piła
Dworzec autobusowy Piła; ul. Kwiatowa 18
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tour ATP +

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Piła
Z miasta Piła