Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Szczecin — Włodzimierz Wołyński w 2019 rok roku

Codziennie
10:35
16 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

03:20
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

120,10 
15:00
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
14:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
22:10
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
23:15
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
02:25
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
03:20
+1 dzień
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Neoplan(Free)
pon, wto, śro, czw, sob
08:15
15 godz. 15 min w drodze

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

00:30

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

132,60 
08:15
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
00:30
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kresy Tur
pon, śro, czw, pią, sob
17:45
17 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

12:00
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

142,80 
17:45
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
12:00
+1 dzień
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustang Trans
Codziennie
10:35
15 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

03:20
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

153,00 
10:35
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
03:20
+1 dzień
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
Dni parzyste
17:45
17 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

11:40
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

153,79 
17:30
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
20:45
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
05:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
––:––
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Włodzimierz Wołyński, Ukraina, Wołyński
11:40
+1 dzień
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustang Trans
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
17:45
17 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

11:40
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

153,79 
17:30
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
20:45
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
05:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
––:––
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Włodzimierz Wołyński, Ukraina, Wołyński
11:40
+1 dzień
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustang Trans
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Dni parzyste
17:45
17 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

11:40
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

153,79 
17:30
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
20:45
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
05:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
––:––
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Włodzimierz Wołyński, Ukraina, Wołyński
11:40
+1 dzień
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustang Trans
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, czw, nie
05:05
23 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

04:05
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

161,11 
05:05
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
06:30
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
07:40
Słubice
Parking Port Świecko, ul. Świecko 39
10:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
13:05
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:35
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
17:05
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
+1 dzień
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
05:05
23 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

04:05
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

161,11 
05:05
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
06:30
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
07:40
Słubice
Parking Port Świecko, ul. Świecko 39
10:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
13:05
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:35
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
17:05
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
+1 dzień
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
05:05
23 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

04:05
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

161,11 
05:05
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
06:30
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
07:40
Słubice
Parking Port Świecko, ul. Świecko 39
10:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
13:05
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:35
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
+1 dzień
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Codziennie
10:35
16 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

03:20
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

168,43 
10:35
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
14:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
22:10
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
23:15
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
02:25
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
03:20
+1 dzień
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Shabliy A.M.
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Popularne kierunki
Do miasta Szczecin
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży