Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Szczecin — Włodzimierz Wołyński w 2018 rok roku

10:35
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
Czas przejazdu 15 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
17:45
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
Czas przejazdu 17 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
10:35
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
Czas przejazdu 15 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
10:35
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
Czas przejazdu 15 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
17:45
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
Czas przejazdu 17 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
05:05
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
Czas przejazdu 23 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
05:05
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
Czas przejazdu 23 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
05:05
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
Czas przejazdu 23 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
05:05
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
Czas przejazdu 22 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
Przez cały dzień
10:35
Czas przejazdu 15 h. 45 min
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

03:20
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14

117
10:35
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
14:25
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
18:35
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
22:10
Lublin
"Przystanek; ul. Nadstawna 1"
23:15
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
02:25
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
03:20
+1 dzień
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Shabliy A.N. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
17:45
Czas przejazdu 17 h. 15 min
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

12:00
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14

143
17:45
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
12:00
+1 dzień
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mustang Trans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
10:35
Czas przejazdu 15 h. 45 min
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

03:20
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14

150
10:35
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
14:25
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
18:35
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
22:10
Lublin
"Przystanek; ul. Nadstawna 1"
23:15
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
02:25
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
03:20
+1 dzień
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
10:35
Czas przejazdu 15 h. 45 min
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

03:20
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14

153
10:35
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
03:20
+1 dzień
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:45
Czas przejazdu 17 h. 55 min
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

11:40
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14

154
17:45
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
20:45
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
01:40
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
05:00
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
11:40
+1 dzień
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mustang Trans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
05:05
Czas przejazdu 23 h. 00 min
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

04:05
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14

161
05:05
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
06:30
Gorzów Wielkopolski
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10"
07:40
Słubice
"Parking Port Świecko; ul. Świecko 39"
10:25
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
11:55
Września
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 2"
13:05
Konin
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1"
15:10
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
16:35
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
17:05
Opoczno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa"
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
+1 dzień
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
05:05
Czas przejazdu 23 h. 00 min
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

04:05
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14

161
05:05
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
06:30
Gorzów Wielkopolski
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10"
07:40
Słubice
"Parking Port Świecko; ul. Świecko 39"
10:25
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
11:55
Września
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 2"
13:05
Konin
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1"
15:10
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
16:35
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
17:05
Opoczno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa"
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
+1 dzień
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
05:05
Czas przejazdu 23 h. 00 min
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

04:05
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14

161
05:05
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
06:30
Gorzów Wielkopolski
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10"
07:40
Słubice
"Parking Port Świecko; ul. Świecko 39"
10:25
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
11:55
Września
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 2"
13:05
Konin
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1"
15:10
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
16:35
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
+1 dzień
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
05:05
Czas przejazdu 22 h. 00 min
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

04:05
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14

163
05:05
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
04:05
+1 dzień
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Szczecin