Prosimy o zapoznanie się z najnowszymi informacjami dot. koronawirusa w Europie. Sprawdź tutaj

Bilety autobusoweSzczecin - Lotnisko-Berlin-Schönefeld-SXF

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Szczecin — Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
13:00
Czas przejazdu02 h. 30 min
Szczecin
pętla autob. za kładką przy Dw. PKP na ul. Kolumba 1, Szczecin
15:30
Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
Vis a vis Terminala B (EASY JET), Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
44,90 
Przewoźnik: Follow me
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Szczecin — Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF) w 2020 roku

Poza sob
02:00
Czas przejazdu02 h. 30 min
Szczecin
pętla autob. za kładką przy Dw. PKP na ul. Kolumba 1, Szczecin
04:30
Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
Vis a vis Terminala B (EASY JET), Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
44,90 
Przewoźnik: Follow me
Ocena:
Codziennie
05:00
Czas przejazdu02 h. 30 min
Szczecin
pętla autob. za kładką przy Dw. PKP na ul. Kolumba 1, Szczecin
07:30
Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
Vis a vis Terminala B (EASY JET), Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
44,90 
Przewoźnik: Follow me
Ocena:
Codziennie
07:00
Czas przejazdu02 h. 30 min
Szczecin
pętla autob. za kładką przy Dw. PKP na ul. Kolumba 1, Szczecin
09:30
Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
Vis a vis Terminala B (EASY JET), Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
44,90 
Przewoźnik: Follow me
Ocena:
Codziennie
09:00
Czas przejazdu02 h. 30 min
Szczecin
pętla autob. za kładką przy Dw. PKP na ul. Kolumba 1, Szczecin
11:30
Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
Vis a vis Terminala B (EASY JET), Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
44,90 
Przewoźnik: Follow me
Ocena:
Poza sob
11:00
Czas przejazdu02 h. 30 min
Szczecin
pętla autob. za kładką przy Dw. PKP na ul. Kolumba 1, Szczecin
13:30
Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
Vis a vis Terminala B (EASY JET), Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
44,90 
Przewoźnik: Follow me
Ocena:
W poniedziałki
12:00
Czas przejazdu02 h. 30 min
Szczecin
pętla autob. za kładką przy Dw. PKP na ul. Kolumba 1, Szczecin
14:30
Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
Vis a vis Terminala B (EASY JET), Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
44,90 
Przewoźnik: Follow me
Ocena:
Poza sob
15:00
Czas przejazdu02 h. 30 min
Szczecin
pętla autob. za kładką przy Dw. PKP na ul. Kolumba 1, Szczecin
17:30
Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
Vis a vis Terminala B (EASY JET), Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
44,90 
Przewoźnik: Follow me
Ocena:
Codziennie
17:00
Czas przejazdu02 h. 30 min
Szczecin
pętla autob. za kładką przy Dw. PKP na ul. Kolumba 1, Szczecin
19:30
Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
Vis a vis Terminala B (EASY JET), Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
44,90 
Przewoźnik: Follow me
Ocena:
W poniedziałki
03:30
Czas przejazdu02 h. 30 min
Szczecin
pętla autob. za kładką przy Dw. PKP na ul. Kolumba 1, Szczecin
06:00
Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
Vis a vis Terminala B (EASY JET), Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
79,00 
Przewoźnik: Follow me
Ocena:
Codziennie
06:00
Czas przejazdu02 h. 30 min
Szczecin
pętla autob. za kładką przy Dw. PKP na ul. Kolumba 1, Szczecin
08:30
Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
Vis a vis Terminala B (EASY JET), Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
79,00 
Przewoźnik: Follow me
Ocena:
pon, wto
08:00
Czas przejazdu02 h. 30 min
Szczecin
Przystanek blisko dworca kolejowego (naprzeciwko), ul. Kolumba 86
10:30
Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
Vis a vis Terminala B (EASY JET), Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
79,00 
Przewoźnik: Follow me
Ocena:
Poza sob
10:00
Czas przejazdu02 h. 30 min
Szczecin
Przystanek blisko dworca kolejowego (naprzeciwko), ul. Kolumba 86
12:30
Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
Vis a vis Terminala B (EASY JET), Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
79,00 
Przewoźnik: Follow me
Ocena:
Poza sob
14:00
Czas przejazdu02 h. 30 min
Szczecin
pętla autob. za kładką przy Dw. PKP na ul. Kolumba 1, Szczecin
16:30
Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
Vis a vis Terminala B (EASY JET), Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
79,00 
Przewoźnik: Follow me
Ocena:
Poza sob
16:00
Czas przejazdu02 h. 30 min
Szczecin
pętla autob. za kładką przy Dw. PKP na ul. Kolumba 1, Szczecin
18:30
Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
Vis a vis Terminala B (EASY JET), Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
79,00 
Przewoźnik: Follow me
Ocena:
Codziennie
18:00
Czas przejazdu02 h. 30 min
Szczecin
pętla autob. za kładką przy Dw. PKP na ul. Kolumba 1, Szczecin
20:30
Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
Vis a vis Terminala B (EASY JET), Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
79,00 
Przewoźnik: Follow me
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Informacje o trasie autobusu Szczecin — Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
16
Liczba autobusów w kierunku
2 godz. 30 min.
Szacowany czas podróży
02:00 — 04:30
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
18:00 — 20:30
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
14 — 169 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami

Autobus Szczecin - Lotnisko Berlin Schönefeld (SXF). Rozkład jazdy, bilety, przewoźnicy autobusowi

Bus Szczecin - Berlin Schonefeld. Informacje o podróży

Trasa ze Szczecina na lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF) obejmuje odległość około 150 kilometrów i trwa zaledwie 2,5 godziny. Dzięki temu zrealizowanie jednodniowej wycieczki do stolicy Niemiec nie wymaga rezerwowania dodatkowego noclegu.

Autobusy Szczecin Berlin Schonefeld (SXF) zazwyczaj rozpoczynają podróż na pętli autobusowej za kładką przy Dworcu PKP na ul. Kolumba w Szczecinie. Znajduje się ona bardzo blisko wypożyczalni samochodów oraz przystanków, na których zatrzymują się autobusy o numerach 528, 70, 75, 527 i 521 lub tramwaje 2, 3 i 6.

Dzięki temu dojazd na dworzec PKP jest niezwykle łatwy. Na pętlę autobusową można dostać się również za pomocą pociągów PKP lub Regio kończących bieg w Szczecinie Głównym.

Drugie miejsce wyjazdu autobusów - Plac Grodnicki 1

Drugim miejscem wyjazdu jest dworzec autobusowy przy Placu Grodnickim 1. Dojazd w tę lokalizację jest możliwy dzięki autobusom o numerach 70 i 75, jednak w pobliżu znajdują się także tory tramwajowe pozwalające na skorzystanie z nieco innego środka transportu. Na trasie Szczecin - Berlin-Schönefeld (SXF) kursują obecnie pojazdy firm PKS Szczecin oraz Follow me.

Dojazd na lotnisko Berlin Schönefeld (SXF) - udogodnienia

Niezależne od wybranego przewoźnika podróż Szczecin Schonefeld kończy się niedaleko terminalu B. Dzięki temu pasażerowie mogą szybko dostać się na teren budynku bez konieczności ciągnięcia ciężkich walizek. Dojazd z lotniska do centrum miasta jest możliwy za pośrednictwem szybkiej kolei S-Bahn, autobusów miejskich o numerach 163, 164, 171, N7, N60, 734, 735, 736, 738, 742, 741 i X7 oraz kolei regionalnych.

Na terenie lotniska znajdują się liczne udogodnienia, takie jak wypożyczalnie samochodów, kantory, lokale gastronomiczne, bankomaty, usługa dodatkowego zabezpieczania bagażu oraz liczne sklepy. Niedaleko głównego budynku zlokalizowano również 3 parkingi, na których cena za godzinę postoju wynosi od 3 do nawet 12 euro.

Co warto zobaczyć w Berlinie?

Autobusy kursujące na trasie Szczecin Schonefeld cieszą się rosnąca popularnością ze względu na osoby zainteresowane lotem z niemieckiego portu. Ma to związek z faktem, że niektóre polskie linie nie oferują bezpośrednich podróży do danego miasta leżącego na innym kontynencie. Berlin odwiedzają również osoby zainteresowane wyłącznie zwiedzaniem niemieckiej stolicy.

Berlin jest jednym z najbardziej zaludnionych miast leżących na terenie Europy. Z tego powodu na jego terenie znajdują się liczne atrakcje przyciągające miliony turystów rocznie. Niezwykle popularna Brama Brandenburska oraz Wieża Telewizyjna (Fernsehturm) znajdująca się na Alexanderplatz to tylko niektóre miejsca warte zobaczenia.

Najciekawsze atrakcje w Berlinie

W Berlinie zlokalizowano także znaną Katedrę Berlińską (Berliner Dom), gmach Parlamentu Rzeszy (Reichstag) oraz liczne muzea i parki. W stolicy Niemiec można również zobaczyć ogród botaniczny ukryty pod charakterystyczną kopułą.

Berlin jest również ściśle związany z trudną historią, której odzwierciedlenie można odnaleźć w licznych muzeach i pomnikach. Doskonałym przykładem jest Pomnik Pomordowanych Żydów Europy oraz symboliczna linia wyznaczająca przebieg Muru Berlińskiego powstałego podczas okresu podziału Niemiec.