Bilety autobusowe

Szczecin - Dnipro

od 184 zł, 19 paź

Rozkład jazdy PKS Szczecin – Dnipro

07:30
27 paź
w drodze 34 godz. 45 min

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

19:15
28 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

224
07:30
27 paź
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
19:15
28 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, MAN
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:35
27 paź
w drodze 32 godz. 25 min

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

20:00
28 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

229
10:35
27 paź
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
12:00
Gorzów Wielkopolski
14:25
Poznań
18:35
Warszawa
22:10
Lublin
23:15
Chełm
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:40
Łuck
05:50
Równe
08:40
Żytomierz
10:35
Kijów
13:35
Łubnie
15:35
Połtawa
20:00
28 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Неоплан
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:30
27 paź
w drodze 36 godz. 30 min

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

21:00
28 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Vokzalna 11

222
07:30
27 paź
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
21:00
28 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Vokzalna 11
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, Mercedes Sprinter
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:35
27 paź
w drodze 33 godz. 25 min

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

21:00
28 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Vokzalna 11

186
10:35
27 paź
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
21:00
28 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Vokzalna 11
  • Autobus
  • Неоплан , Mercedes Sprinter
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:35
27 paź
w drodze 33 godz. 25 min

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

21:00
28 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Vokzalna 11

223
10:35
27 paź
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
21:00
28 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Vokzalna 11
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes Sprinter
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:30
27 paź
w drodze 40 godz. 05 min

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

00:35
29 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

229
07:30
27 paź
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
00:35
29 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:35
27 paź
w drodze 37 godz. 00 min

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

00:35
29 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

194
10:35
27 paź
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
00:35
29 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Неоплан , Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:35
27 paź
w drodze 37 godz. 00 min

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

00:35
29 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

231
10:35
27 paź
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
00:35
29 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:30
27 paź
w drodze 41 godz. 10 min

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

01:40
29 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

236
07:30
27 paź
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
01:40
29 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, MAN (free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:35
27 paź
w drodze 38 godz. 05 min

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

01:40
29 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

200
10:35
27 paź
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
01:40
29 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Неоплан , MAN (free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:35
27 paź
w drodze 38 godz. 05 min

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

01:40
29 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

238
10:35
27 paź
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
01:40
29 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Neoplan(Free), MAN (free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
27 paź
w drodze 40 godz. 20 min

Szczecin

Przystanek, ul. Kolumba 1

04:20
29 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

250
11:00
27 paź
Szczecin
Przystanek, ul. Kolumba 1
12:40
Gorzów Wielkopolski
14:50
Krosno Odrzańskie
15:40
Zielona Góra
17:30
Legnica
18:50
Wrocław
21:20
Katowice
22:50
Kraków
01:20
Rzeszów
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
09:50
Lwów
12:50
Tarnopol
14:50
Chmielnicki
16:50
Winnica
18:50
Umań
22:50
Kropyvnytskyi
23:45
Aleksandria
04:20
29 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:10
27 paź
w drodze 42 godz. 20 min

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

14:30
29 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Vokzalna 11

215
19:10
27 paź
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
14:30
29 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Vokzalna 11
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD, Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:10
27 paź
w drodze 49 godz. 20 min

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

14:30
29 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Vokzalna 11

215
12:10
27 paź
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
14:30
29 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Vokzalna 11
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:10
27 paź
w drodze 43 godz. 20 min

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

15:30
29 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

215
19:10
27 paź
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
15:30
29 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD, MAN
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:10
27 paź
w drodze 50 godz. 20 min

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

15:30
29 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

215
12:10
27 paź
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
15:30
29 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:10
27 paź
w drodze 51 godz. 50 min

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

17:00
29 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Vokzalna 11

213
12:10
27 paź
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
17:00
29 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Vokzalna 11
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Dnipro
Do miasta Szczecin
Z miasta Dnipro