Bilety autobusoweSyktyvkar - Kuratovo

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Syktyvkar — Kuratovo

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

pon, śro, sob
22:15
Czas przejazdu01 h. 54 min
Syktyvkar
Сыктывкар Парковка ЖД Вокзал / г. Сыктывкар, ул. Морозова, д. 1а, Россия|Республика Коми|
00:09
+1 dzień
Kuratovo
Куратово с. / село Куратово, Россия, Россия|Республика Коми|Сысольский район
20,60 
Przewoźnik: ОАО "КировПассажирАвтотранс"
Autobus: ГАЗ A64R42 (18), к563рв43
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Syktyvkar — Kuratovo w 2020 roku

Codziennie
07:00
Czas przejazdu01 h. 54 min
Syktyvkar
Сыктывкар Парковка ЖД Вокзал / г. Сыктывкар, ул. Морозова, д. 1а, Россия|Республика Коми|
08:54
Kuratovo
Куратово с. / село Куратово, Россия, Россия|Республика Коми|Сысольский район
20,60 
Przewoźnik: ОАО "КировПассажирАвтотранс"
Autobus: ГАЗ A64R42 (18), к563рв43
Ocena:
Codziennie
13:30
Czas przejazdu01 h. 54 min
Syktyvkar
Сыктывкар Парковка ЖД Вокзал / г. Сыктывкар, ул. Морозова, д. 1а, Россия|Республика Коми|
15:24
Kuratovo
Куратово с. / село Куратово, Россия, Россия|Республика Коми|Сысольский район
20,60 
Przewoźnik: ОАО "КировПассажирАвтотранс"
Autobus: ГАЗ A64R42 (18), к563рв43
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Syktyvkar
Do miasta Syktyvkar
Informacje o trasie autobusu Syktyvkar — Kuratovo
3
Liczba autobusów w kierunku
1 godz. 54 min.
Szacowany czas podróży
07:00 — 08:54
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
22:15 — 00:09
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
21 — 21 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami