Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Swalawa — Kushnytsya

Najlepsza oferta

Codziennie
08:58
Czas przejazdu01 h. 00 min

Swalawa

Przystanek, ul. Kyivska 12

09:58

Kushnytsya

КУШНИЦЯ#,

6,19 

Rozkład jazdy autobusów Swalawa — Kushnytsya w 2019 roku

Codziennie
18:10
Czas przejazdu45 min

Swalawa

Przystanek, ul. Kyivska 12

18:55

Kushnytsya

КУШНИЦЯ#,

7,38 
Codziennie
07:50
Czas przejazdu47 min

Swalawa

Przystanek, ul. Kyivska 12

08:37

Kushnytsya

КУШНИЦЯ#,

7,69 
Codziennie
14:30
Czas przejazdu44 min

Swalawa

Przystanek, ul. Kyivska 12

15:14

Kushnytsya

КУШНИЦЯ#,

7,69 
Codziennie
09:35
Czas przejazdu58 min

Swalawa

Przystanek, ul. Kyivska 12

10:33

Kushnytsya

КУШНИЦЯ#,

8,11 
Popularne kierunki
Do miasta Kushnytsya
Do miasta Swalawa
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu