Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Suwałki — Czerwonohrad w 2019 rok roku

wto, czw, nie
14:45
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Suwałki

Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b

04:45
+1 dzień

Czerwonohrad

Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3

190,76 
14:40
Suwałki
Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b
15:15
Augustów
Dworzec autobusowy, Rynek Zygmunta Augusta 19
16:35
Białystok
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
17:20
Bielsk Podlaski
Przystanek, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13
18:50
Siedlce
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa
19:20
Łuków
Dworzec autobusowy, ul. Staropijarska 12
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
+1 dzień
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
W poniedziałki
14:45
13 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Suwałki

Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b

04:45
+1 dzień

Czerwonohrad

Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3

191,76 
14:45
Suwałki
Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b
04:45
+1 dzień
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
Popularne kierunki
Z miasta Suwałki
Do miasta Suwałki
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!