Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Suwałki — Czerwonohrad w 2018 rok roku

14:45
Dworzec autobusowy; ul. Utrata 1b
Czas przejazdu 14 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
wto, czw, nie
14:45
Czas przejazdu 14 h. 00 min
+1 dzień

Suwałki

Dworzec autobusowy; ul. Utrata 1b

04:45
+1 dzień

Czerwonohrad

Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3

189
14:45
Suwałki
Dworzec autobusowy; ul. Utrata 1b
15:15
Augustów
"Dworzec autobusowy; Rynek Zygmunta Augusta 19"
16:35
Białystok
"Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8"
17:20
Bielsk Podlaski
"Przystanek; ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13"
18:50
Siedlce
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa "
19:20
Łuków
"Dworzec autobusowy; ul. Staropijarska 12"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:45
+1 dzień
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Suwałki
Do miasta Suwałki