Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Starogard Gdański — Kropyvnytskyi w 2018 rok roku

09:30
Dworzec autobusowy; ul. Gdańska 35
Czas przejazdu 34 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi; Oleksandriiske shose 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
09:30
STAROGARD GDANSKI; dworzec PKS ul. Gdańska 35 obok stan.8
Czas przejazdu 33 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi; Oleksandriiske shose 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
wto, czw, nie
09:30
Czas przejazdu 34 h. 25 min
+1 dzień

Starogard Gdański

Dworzec autobusowy; ul. Gdańska 35

19:55
+1 dzień

Kropyvnytskyi

Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi; Oleksandriiske shose 1

276
09:30
Starogard Gdański
Dworzec autobusowy; ul. Gdańska 35
10:25
Grudziądz
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 38/40"
11:55
Bydgoszcz
"Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58"
12:55
Toruń
"Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4"
14:00
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
17:10
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:05
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
14:20
Biała Cerkiew
"Agencja Transportowa Ikarus; ul. Levanevskoho 62A"
16:05
Korsuń Szewczenkowski
"Dworzec autobusowy Korsun-Szevczenkiwsky; ul. Yuvileina 13"
16:30
Horodyszcze
"Dworzec autobusowy Gorodische; ul. Myru 122"
17:30
Czerkasy
"Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7"
18:10
Smiła
"Dworzec autobusowy; ul. Niezalesznosti 111"
19:55
+1 dzień
Kropyvnytskyi
Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi; Oleksandriiske shose 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw, sob
09:30
Czas przejazdu 33 h. 25 min
+1 dzień

Starogard Gdański

STAROGARD GDANSKI; dworzec PKS ul. Gdańska 35 obok stan.8

19:55
+1 dzień

Kropyvnytskyi

Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi; Oleksandriiske shose 1

281
09:30
Starogard Gdański
STAROGARD GDANSKI; dworzec PKS ul. Gdańska 35 obok stan.8
19:55
+1 dzień
Kropyvnytskyi
Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi; Oleksandriiske shose 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki