Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Solnechnyy bereg — Czerniowce w 2019 rok roku

czw, nie
16:15
18 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Solnechnyy bereg

Hotel Riva, ul. Slanchev Bryag

11:00
+1 dzień

Czerniowce

автомобільна заправка " Lukoil ", с. Коровия, вул. Головна, 9

81,42 
16:13
Solnechnyy bereg
Hotel Riva, ul. Slanchev Bryag
16:43
Obzor
Dworzec autobusowy, ul. Rila
17:25
Varna
Katedra, Sveti Sveti Kiril I Metodiy 2
17:43
Sv. Konstantin i Yelena
Czerniowce, Ukraina, Czerniowiecki
18:13
Zolotyye peski
Hotel Briz, trasa E87
18:25
Kranevo
Kranevo, Kranevo
18:33
Albena
Czerniowce, Ukraina, Czerniowiecki
02:40
Durankulak checkpoint (Bulgaria/Romania)
Czerniowce, Ukraina, Czerniowiecki
11:00
+1 dzień
Czerniowce
Czerniowce, Ukraina, Czerniowiecki
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ALF Turistychny Operator
  • Неоплан 117
05.05, 12.05, 24.05, 31.05, 03.06...
14:00
18 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Solnechnyy bereg

Przystanek "Disko "Grand"", bulwar Nesebr

08:55
+1 dzień

Czerniowce

Stacja benzynowa Lukoil, al. Nezalezhnosti

132,86 
13:55
Solnechnyy bereg
Przystanek "Disko "Grand"", bulwar Nesebr
14:10
Elenite
Resort (wejście), Elenite road
14:35
Obzor
Dworzec autobusowy, ul. Rila
14:55
Varna
Budynek druku, bulwar Hristo Botev
15:25
Sv. Konstantin i Yelena
Punkt kontrolny przy wejściu do kompleksu, ul. 45-ta
15:45
Zolotyye peski
Przystanek autobusowy Zarządzanie, droga republikańska E-87
16:05
Kranevo
Przystanek autobusowy Topmarket, droga republikańska I-9
16:25
Albena
Dworzec autobusowy, Albena, 9620
16:55
Balchik
Stacja benzynowa Lafi, ul. Dunaw 48
07:00
Siret CPR (Rumunia/Ukraina)
Przystanek autobusowy Siret(CPR Romania/Ukraine), Przystanek autobusowy Siret(CPR Romania/Ukraine)
08:55
+1 dzień
Czerniowce
Stacja benzynowa Lukoil, al. Nezalezhnosti
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "E. Line Tour" PP
  • Setra

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
14:45
20 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Solnechnyy bereg

Hotel Kotva, ul. Khan Krum

11:00
+1 dzień

Czerniowce

Centrun handlowe Epicentr K, ul. Khotynska 10

271,93 
14:40
Solnechnyy bereg
Hotel Helena Park, ul. Sweti Wlasyi
15:15
Solnechnyy bereg
Hotel Helena Park, ul. Sweti Wlasyi
14:50
Solnechnyy bereg
Hotel Helena Park, ul. Sweti Wlasyi
15:25
Solnechnyy bereg
Hotel Helena Park, ul. Sweti Wlasyi
15:35
Elenite
Resort (wejście), Elenite road
15:40
Sveti Vlas
Hotel Julia, ul. Sweti Wlasy
16:05
Byala
Sklep Tornado, trasa E87
16:15
Obzor
Dworzec autobusowy, ul. Rila
17:05
Varna
Katedra, Sveti Sveti Kiril I Metodiy 2
17:25
Sv. Konstantin i Yelena
Wejście do ośrodka (przed barierą), ul. 1-wa
17:40
Zolotyye peski
Hotel Briz, trasa E87
17:50
Kranevo
Supermarket Apollo, skrzyżowanie ulicy Kaliakra i trasy E87
18:00
Albena
Wejście do ośrodka (przed barierą), rondo Albena 9
18:15
Balchik
Stacja benzynowa Lafi, ul. Dunaw 48
19:30
Durankulak checkpoint (Bulgaria/Romania)
Przystanek PPC, Vama Veche
07:30
Siret CPR (Rumunia/Ukraina)
Przystanek autobusowy Siret(CPR Romania/Ukraine), Przystanek autobusowy Siret(CPR Romania/Ukraine)
11:00
+1 dzień
Czerniowce
Centrun handlowe Epicentr K, ul. Khotynska 10
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour Group
  • Setra
02.06, 09.06, 13.06, 16.06, 20.06...
14:45
20 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Solnechnyy bereg

Hotel Kotva, ul. Khan Krum

11:00
+1 dzień

Czerniowce

Centrun handlowe Epicentr K, ul. Khotynska 10

271,93 
14:40
Solnechnyy bereg
Hotel Helena Park, ul. Sweti Wlasyi
15:15
Solnechnyy bereg
Hotel Helena Park, ul. Sweti Wlasyi
14:50
Solnechnyy bereg
Hotel Helena Park, ul. Sweti Wlasyi
15:25
Solnechnyy bereg
Hotel Helena Park, ul. Sweti Wlasyi
15:35
Elenite
Resort (wejście), Elenite road
15:40
Sveti Vlas
Hotel Julia, ul. Sweti Wlasy
16:05
Byala
Sklep Tornado, trasa E87
16:15
Obzor
Dworzec autobusowy, ul. Rila
17:05
Varna
Katedra, Sveti Sveti Kiril I Metodiy 2
17:25
Sv. Konstantin i Yelena
Wejście do ośrodka (przed barierą), ul. 1-wa
17:40
Zolotyye peski
Hotel Briz, trasa E87
17:50
Kranevo
Supermarket Apollo, skrzyżowanie ulicy Kaliakra i trasy E87
18:00
Albena
Wejście do ośrodka (przed barierą), rondo Albena 9
18:15
Balchik
Stacja benzynowa Lafi, ul. Dunaw 48
19:30
Durankulak checkpoint (Bulgaria/Romania)
Przystanek PPC, Vama Veche
07:30
Siret CPR (Rumunia/Ukraina)
Przystanek autobusowy Siret(CPR Romania/Ukraine), Przystanek autobusowy Siret(CPR Romania/Ukraine)
11:00
+1 dzień
Czerniowce
Centrun handlowe Epicentr K, ul. Khotynska 10
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour Group
  • Setra
02.06, 09.06, 13.06, 16.06, 20.06...
14:55
20 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Solnechnyy bereg

Przystanek (300 m od dworca autobusowego), ul. Pjrwa

11:00
+1 dzień

Czerniowce

Centrun handlowe Epicentr K, ul. Khotynska 10

271,93 
14:40
Solnechnyy bereg
Hotel Helena Park, ul. Sweti Wlasyi
15:15
Solnechnyy bereg
Hotel Helena Park, ul. Sweti Wlasyi
14:50
Solnechnyy bereg
Hotel Helena Park, ul. Sweti Wlasyi
15:25
Solnechnyy bereg
Hotel Helena Park, ul. Sweti Wlasyi
15:35
Elenite
Resort (wejście), Elenite road
15:40
Sveti Vlas
Hotel Julia, ul. Sweti Wlasy
16:05
Byala
Sklep Tornado, trasa E87
16:15
Obzor
Dworzec autobusowy, ul. Rila
17:05
Varna
Katedra, Sveti Sveti Kiril I Metodiy 2
17:25
Sv. Konstantin i Yelena
Wejście do ośrodka (przed barierą), ul. 1-wa
17:40
Zolotyye peski
Hotel Briz, trasa E87
17:50
Kranevo
Supermarket Apollo, skrzyżowanie ulicy Kaliakra i trasy E87
18:00
Albena
Wejście do ośrodka (przed barierą), rondo Albena 9
18:15
Balchik
Stacja benzynowa Lafi, ul. Dunaw 48
19:30
Durankulak checkpoint (Bulgaria/Romania)
Przystanek PPC, Vama Veche
07:30
Siret CPR (Rumunia/Ukraina)
Przystanek autobusowy Siret(CPR Romania/Ukraine), Przystanek autobusowy Siret(CPR Romania/Ukraine)
11:00
+1 dzień
Czerniowce
Centrun handlowe Epicentr K, ul. Khotynska 10
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour Group
  • Setra
Codziennie
14:55
20 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Solnechnyy bereg

Przystanek (300 m od dworca autobusowego), ul. Pjrwa

11:00
+1 dzień

Czerniowce

Centrun handlowe Epicentr K, ul. Khotynska 10

271,93 
14:40
Solnechnyy bereg
Hotel Helena Park, ul. Sweti Wlasyi
15:15
Solnechnyy bereg
Hotel Helena Park, ul. Sweti Wlasyi
14:50
Solnechnyy bereg
Hotel Helena Park, ul. Sweti Wlasyi
15:25
Solnechnyy bereg
Hotel Helena Park, ul. Sweti Wlasyi
15:35
Elenite
Resort (wejście), Elenite road
15:40
Sveti Vlas
Hotel Julia, ul. Sweti Wlasy
16:05
Byala
Sklep Tornado, trasa E87
16:15
Obzor
Dworzec autobusowy, ul. Rila
17:05
Varna
Katedra, Sveti Sveti Kiril I Metodiy 2
17:25
Sv. Konstantin i Yelena
Wejście do ośrodka (przed barierą), ul. 1-wa
17:40
Zolotyye peski
Hotel Briz, trasa E87
17:50
Kranevo
Supermarket Apollo, skrzyżowanie ulicy Kaliakra i trasy E87
18:00
Albena
Wejście do ośrodka (przed barierą), rondo Albena 9
18:15
Balchik
Stacja benzynowa Lafi, ul. Dunaw 48
19:30
Durankulak checkpoint (Bulgaria/Romania)
Przystanek PPC, Vama Veche
07:30
Siret CPR (Rumunia/Ukraina)
Przystanek autobusowy Siret(CPR Romania/Ukraine), Przystanek autobusowy Siret(CPR Romania/Ukraine)
11:00
+1 dzień
Czerniowce
Centrun handlowe Epicentr K, ul. Khotynska 10
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour Group
  • Setra
02.06, 09.06, 13.06, 16.06, 20.06...
15:20
19 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Solnechnyy bereg

Hotel Kuban, bulwar Nesebr

11:00
+1 dzień

Czerniowce

Centrun handlowe Epicentr K, ul. Khotynska 10

271,93 
14:40
Solnechnyy bereg
Hotel Helena Park, ul. Sweti Wlasyi
15:15
Solnechnyy bereg
Hotel Helena Park, ul. Sweti Wlasyi
14:50
Solnechnyy bereg
Hotel Helena Park, ul. Sweti Wlasyi
15:25
Solnechnyy bereg
Hotel Helena Park, ul. Sweti Wlasyi
15:35
Elenite
Resort (wejście), Elenite road
15:40
Sveti Vlas
Hotel Julia, ul. Sweti Wlasy
16:05
Byala
Sklep Tornado, trasa E87
16:15
Obzor
Dworzec autobusowy, ul. Rila
17:05
Varna
Katedra, Sveti Sveti Kiril I Metodiy 2
17:25
Sv. Konstantin i Yelena
Wejście do ośrodka (przed barierą), ul. 1-wa
17:40
Zolotyye peski
Hotel Briz, trasa E87
17:50
Kranevo
Supermarket Apollo, skrzyżowanie ulicy Kaliakra i trasy E87
18:00
Albena
Wejście do ośrodka (przed barierą), rondo Albena 9
18:15
Balchik
Stacja benzynowa Lafi, ul. Dunaw 48
19:30
Durankulak checkpoint (Bulgaria/Romania)
Przystanek PPC, Vama Veche
07:30
Siret CPR (Rumunia/Ukraina)
Przystanek autobusowy Siret(CPR Romania/Ukraine), Przystanek autobusowy Siret(CPR Romania/Ukraine)
11:00
+1 dzień
Czerniowce
Centrun handlowe Epicentr K, ul. Khotynska 10
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour Group
  • Setra
Codziennie
15:20
19 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Solnechnyy bereg

Hotel Kuban, bulwar Nesebr

11:00
+1 dzień

Czerniowce

Centrun handlowe Epicentr K, ul. Khotynska 10

271,93 
14:40
Solnechnyy bereg
Hotel Helena Park, ul. Sweti Wlasyi
15:15
Solnechnyy bereg
Hotel Helena Park, ul. Sweti Wlasyi
14:50
Solnechnyy bereg
Hotel Helena Park, ul. Sweti Wlasyi
15:25
Solnechnyy bereg
Hotel Helena Park, ul. Sweti Wlasyi
15:35
Elenite
Resort (wejście), Elenite road
15:40
Sveti Vlas
Hotel Julia, ul. Sweti Wlasy
16:05
Byala
Sklep Tornado, trasa E87
16:15
Obzor
Dworzec autobusowy, ul. Rila
17:05
Varna
Katedra, Sveti Sveti Kiril I Metodiy 2
17:25
Sv. Konstantin i Yelena
Wejście do ośrodka (przed barierą), ul. 1-wa
17:40
Zolotyye peski
Hotel Briz, trasa E87
17:50
Kranevo
Supermarket Apollo, skrzyżowanie ulicy Kaliakra i trasy E87
18:00
Albena
Wejście do ośrodka (przed barierą), rondo Albena 9
18:15
Balchik
Stacja benzynowa Lafi, ul. Dunaw 48
19:30
Durankulak checkpoint (Bulgaria/Romania)
Przystanek PPC, Vama Veche
07:30
Siret CPR (Rumunia/Ukraina)
Przystanek autobusowy Siret(CPR Romania/Ukraine), Przystanek autobusowy Siret(CPR Romania/Ukraine)
11:00
+1 dzień
Czerniowce
Centrun handlowe Epicentr K, ul. Khotynska 10
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour Group
  • Setra
02.06, 09.06, 13.06, 16.06, 20.06...
15:30
19 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Solnechnyy bereg

Hotel Helena Park, ul. Sweti Wlasyi

11:00
+1 dzień

Czerniowce

Centrun handlowe Epicentr K, ul. Khotynska 10

271,93 
14:40
Solnechnyy bereg
Hotel Helena Park, ul. Sweti Wlasyi
15:15
Solnechnyy bereg
Hotel Helena Park, ul. Sweti Wlasyi
14:50
Solnechnyy bereg
Hotel Helena Park, ul. Sweti Wlasyi
15:25
Solnechnyy bereg
Hotel Helena Park, ul. Sweti Wlasyi
15:35
Elenite
Resort (wejście), Elenite road
15:40
Sveti Vlas
Hotel Julia, ul. Sweti Wlasy
16:05
Byala
Sklep Tornado, trasa E87
16:15
Obzor
Dworzec autobusowy, ul. Rila
17:05
Varna
Katedra, Sveti Sveti Kiril I Metodiy 2
17:25
Sv. Konstantin i Yelena
Wejście do ośrodka (przed barierą), ul. 1-wa
17:40
Zolotyye peski
Hotel Briz, trasa E87
17:50
Kranevo
Supermarket Apollo, skrzyżowanie ulicy Kaliakra i trasy E87
18:00
Albena
Wejście do ośrodka (przed barierą), rondo Albena 9
18:15
Balchik
Stacja benzynowa Lafi, ul. Dunaw 48
19:30
Durankulak checkpoint (Bulgaria/Romania)
Przystanek PPC, Vama Veche
07:30
Siret CPR (Rumunia/Ukraina)
Przystanek autobusowy Siret(CPR Romania/Ukraine), Przystanek autobusowy Siret(CPR Romania/Ukraine)
11:00
+1 dzień
Czerniowce
Centrun handlowe Epicentr K, ul. Khotynska 10
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour Group
  • Setra
Codziennie
15:30
19 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Solnechnyy bereg

Hotel Helena Park, ul. Sweti Wlasyi

11:00
+1 dzień

Czerniowce

Centrun handlowe Epicentr K, ul. Khotynska 10

271,93 
14:40
Solnechnyy bereg
Hotel Helena Park, ul. Sweti Wlasyi
15:15
Solnechnyy bereg
Hotel Helena Park, ul. Sweti Wlasyi
14:50
Solnechnyy bereg
Hotel Helena Park, ul. Sweti Wlasyi
15:25
Solnechnyy bereg
Hotel Helena Park, ul. Sweti Wlasyi
15:35
Elenite
Resort (wejście), Elenite road
15:40
Sveti Vlas
Hotel Julia, ul. Sweti Wlasy
16:05
Byala
Sklep Tornado, trasa E87
16:15
Obzor
Dworzec autobusowy, ul. Rila
17:05
Varna
Katedra, Sveti Sveti Kiril I Metodiy 2
17:25
Sv. Konstantin i Yelena
Wejście do ośrodka (przed barierą), ul. 1-wa
17:40
Zolotyye peski
Hotel Briz, trasa E87
17:50
Kranevo
Supermarket Apollo, skrzyżowanie ulicy Kaliakra i trasy E87
18:00
Albena
Wejście do ośrodka (przed barierą), rondo Albena 9
18:15
Balchik
Stacja benzynowa Lafi, ul. Dunaw 48
19:30
Durankulak checkpoint (Bulgaria/Romania)
Przystanek PPC, Vama Veche
07:30
Siret CPR (Rumunia/Ukraina)
Przystanek autobusowy Siret(CPR Romania/Ukraine), Przystanek autobusowy Siret(CPR Romania/Ukraine)
11:00
+1 dzień
Czerniowce
Centrun handlowe Epicentr K, ul. Khotynska 10
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour Group
  • Setra
Popularne kierunki
Z miasta Solnechnyy bereg
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży