Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Solnechnyy bereg — Czerniowce w 2019 rok roku

14:00
Przystanek "Disko "Grand""; bulwar Nesebr
Czas przejazdu 18 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:55+1 dzień
Stacja benzynowa Lukoil; al. Nezalezhnosti
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 05.05, 12.05, 24.05, 31.05, 03.06...
05.05, 12.05, 24.05, 31.05, 03.06...
14:00
Czas przejazdu 18 h. 55 min
+1 dzień

Solnechnyy bereg

Przystanek "Disko "Grand""; bulwar Nesebr

08:55
+1 dzień

Czerniowce

Stacja benzynowa Lukoil; al. Nezalezhnosti

173
14:00
Solnechnyy bereg
Przystanek "Disko "Grand""; bulwar Nesebr
14:10
Elenite
"Elenite; Elenite"
14:35
Obzor
"Dworzec autobusowy; ul. Rila"
14:55
Varna
"Varna; Varna"
15:25
Saints Constantine and Helena
"Czerniowce; Ukraina, Czerniowiecki"
15:45
Zolotyye peski
"Zolotyye peski; Zolotyye peski"
16:05
Kranevo
"Kranevo; Kranevo"
16:25
Albena
"Dworzec autobusowy; Albena, 9620"
16:55
Balchik
"Stacja benzynowa Lafi; ul. Dunaw 48"
07:00
Siret CPR (Rumunia/Ukraina)
"Przystanek autobusowy Siret(CPR Romania/Ukraine); Przystanek autobusowy Siret(CPR Romania/Ukraine)"
08:55
+1 dzień
Czerniowce
Stacja benzynowa Lukoil; al. Nezalezhnosti
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "E. Line Tour" PP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Solnechnyy bereg
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!