Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Solnechnyy bereg — Czerniowce

Najlepsza oferta

25.08, 27.08, 31.08, 01.09, 02.09...
14:00
Czas przejazdu18 h. 55 min
+1 dzień

Solnechnyy bereg

Hotel Riva, ul. Slanchev Bryag

08:55
+1 dzień

Czerniowce

Stacja paliw Amic Energy, wioska Korowyja, ul. Holowna 9 (obwodnica)

197,24 

Rozkład jazdy autobusów Solnechnyy bereg — Czerniowce w 2019 rok

czw, nie
16:15
Czas przejazdu18 h. 45 min
+1 dzień

Solnechnyy bereg

Hotel Riva, ul. Slanchev Bryag

11:00
+1 dzień

Czerniowce

Stacja paliw Amic Energy, wioska Korowyja, ul. Holowna 9 (obwodnica)

222,01 
12.09...
15:00
Czas przejazdu12 h. 30 min
+1 dzień

Solnechnyy bereg

Parking Doris, Slanchev Bryag

03:30
+1 dzień

Czerniowce

Stacja paliw Amic Energy, wioska Korowyja, ul. Holowna 9 (obwodnica)

243,90 
29.08...
15:00
Czas przejazdu17 h. 20 min
+1 dzień

Solnechnyy bereg

Parking Doris, Slanchev Bryag

08:20
+1 dzień

Czerniowce

Stacja paliw Amic Energy, wioska Korowyja, ul. Holowna 9 (obwodnica)

252,38 
22.08, 25.08, 29.08, 01.09, 05.09...
14:45
Czas przejazdu20 h. 15 min
+1 dzień

Solnechnyy bereg

Hotel Kotva, ul. Khan Krum

11:00
+1 dzień

Czerniowce

Centrun handlowe Epicentr K, ul. Khotynska 10

278,01 
Codziennie
14:45
Czas przejazdu20 h. 15 min
+1 dzień

Solnechnyy bereg

Hotel Kotva, ul. Khan Krum

11:00
+1 dzień

Czerniowce

Centrun handlowe Epicentr K, ul. Khotynska 10

278,01 
22.08, 25.08, 29.08, 01.09, 05.09...
14:55
Czas przejazdu20 h. 05 min
+1 dzień

Solnechnyy bereg

Przystanek (300 m od dworca autobusowego), ul. Pjrwa

11:00
+1 dzień

Czerniowce

Centrun handlowe Epicentr K, ul. Khotynska 10

278,01 
Codziennie
14:55
Czas przejazdu20 h. 05 min
+1 dzień

Solnechnyy bereg

Przystanek (300 m od dworca autobusowego), ul. Pjrwa

11:00
+1 dzień

Czerniowce

Centrun handlowe Epicentr K, ul. Khotynska 10

278,01 
22.08, 25.08, 29.08, 01.09, 05.09...
15:20
Czas przejazdu19 h. 40 min
+1 dzień

Solnechnyy bereg

Hotel Kuban, bulwar Nesebr

11:00
+1 dzień

Czerniowce

Centrun handlowe Epicentr K, ul. Khotynska 10

278,01 
Codziennie
15:20
Czas przejazdu19 h. 40 min
+1 dzień

Solnechnyy bereg

Hotel Kuban, bulwar Nesebr

11:00
+1 dzień

Czerniowce

Centrun handlowe Epicentr K, ul. Khotynska 10

278,01 
Codziennie
15:30
Czas przejazdu19 h. 30 min
+1 dzień

Solnechnyy bereg

Hotel Helena Park, ul. Sweti Wlasyi

11:00
+1 dzień

Czerniowce

Centrun handlowe Epicentr K, ul. Khotynska 10

278,01 
22.08, 25.08, 29.08, 01.09, 05.09...
15:30
Czas przejazdu19 h. 30 min
+1 dzień

Solnechnyy bereg

Hotel Helena Park, ul. Sweti Wlasyi

11:00
+1 dzień

Czerniowce

Centrun handlowe Epicentr K, ul. Khotynska 10

278,01 
Popularne kierunki
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu