Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Sofia — Sveti Vlas

Najlepsza oferta

Codziennie
17:00
Czas przejazdu06 h. 55 min

Sofia

Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Księżnej Maria Luisa 100

23:55

Sveti Vlas

Poczta, ul. Tsar Simeon

76,00 

Rozkład jazdy autobusów Sofia — Sveti Vlas w 2019 roku

Codziennie
00:01
Czas przejazdu06 h. 59 min

Sofia

Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Księżnej Maria Luisa 100

07:00

Sveti Vlas

Poczta, ul. Tsar Simeon

76,00 
Poza czw
00:30
Czas przejazdu07 h. 00 min

Sofia

Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Księżnej Maria Luisa 100

07:30

Sveti Vlas

Poczta, ul. Tsar Simeon

76,00 
Codziennie
08:00
Czas przejazdu07 h. 10 min

Sofia

Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Księżnej Maria Luisa 100

15:10

Sveti Vlas

Poczta, ul. Tsar Simeon

76,00 
Codziennie
10:00
Czas przejazdu07 h. 40 min

Sofia

Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Księżnej Maria Luisa 100

17:40

Sveti Vlas

Poczta, ul. Tsar Simeon

76,00 
Codziennie
11:00
Czas przejazdu08 h. 10 min

Sofia

Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Księżnej Maria Luisa 100

19:10

Sveti Vlas

Poczta, ul. Tsar Simeon

76,00 
Codziennie
23:30
Czas przejazdu07 h. 55 min
+1 dzień

Sofia

Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Księżnej Maria Luisa 100

07:25
+1 dzień

Sveti Vlas

Poczta, ul. Tsar Simeon

76,00 
Popularne kierunki
Z miasta Sofia
Do miasta Sveti Vlas
Do miasta Sofia
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu