Rozkład jazdy PKS Rzeszów – Umań

19:50
12:30
21 paź
st., ul.Grottgera 1
PKS „Humań”, Kijowski Ulica; dom 1
125,00
19:50
20 paź
Rzeszów
st., ul.Grottgera 1
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
01:20
Lwów
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
Tarnopol
04:40
Podwołoczyska
04:55
Wołoczyska
06:15
Chmielnicki
07:40
Latyczów
09:00
Winnica
09:20
Winnica
12:30
21 paź
Uman
PKS „Humań”, Kijowski Ulica; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
19:50
12:40
21 paź
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
PKS „Humań”, Kijowski Ulica; dom 1
125,00
19:50
20 paź
Rzeszów
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
12:40
21 paź
Umań
PKS „Humań”, Kijowski Ulica; dom 1
20:00
13:30
21 paź
Rzeszów, Dworzec Autobusowy, ul. Artura Grottgera 1
PKS „Humań”, Kijowski Ulica; dom 1
122,03
20:00
20 paź
Rzeszów
Rzeszów, Dworzec Autobusowy, ul. Artura Grottgera 1
01:30
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
04:00
Lwów
06:30
Tarnopol
08:00
Chmielnicki
10:00
Winnica
13:30
21 paź
Uman
PKS „Humań”, Kijowski Ulica; dom 1
  • Autobus
  • MAN(VIP)
20:00
13:30
21 paź
Dworzec Autobusowy stanowisko M.
PKS „Humań”, Kijowski Ulica; dom 1
140,00
20:00
20 paź
Rzeszów
Dworzec Autobusowy stanowisko M.
13:30
21 paź
Umań
PKS „Humań”, Kijowski Ulica; dom 1
20:00
13:30
21 paź
Dworzec Autobusowy stanowisko M.
PKS „Humań”, Kijowski Ulica; dom 1
140,00
20:00
20 paź
Rzeszów
Dworzec Autobusowy stanowisko M.
13:30
21 paź
Umań
PKS „Humań”, Kijowski Ulica; dom 1

Połączenia z przesiadką Rzeszów – Umań

22:30
15:20
21 paź
Dworzec PKS, ul. Artura Grottgera, 1
PKS „Humań”, Kijowski Ulica; dom 1
106,78
22:30
20 paź
Rzeszów
Dworzec PKS, ul. Artura Grottgera, 1
00:55
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
04:40
Lwów
07:35
Tarnopol
10:20
Chmielnicki
12:30
Winnica
15:20
21 paź
Uman
PKS „Humań”, Kijowski Ulica; dom 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
Popularne kierunki
Z miasta Rzeszów
Do miasta Umań
Do miasta Rzeszów
Z miasta Umań

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.