Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Rejon — Winnica w 2018 rok roku

15:00
Dworzec autobusowy Oratov; ul. Nevskogo 20
Czas przejazdu 01 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:50
Dworzec autobusowy Shydna (Winnica-3); ul. Vatutina 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:00
Dworzec autobusowy Oratov; ul. Nevskogo 20
Czas przejazdu 02 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:00
Dworzec autobusowy Shydna (Winnica-3); ul. Vatutina 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
06:15
Dworzec autobusowy Oratov; ul. Nevskogo 20
Czas przejazdu 01 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:10
Dworzec autobusowy Shydna (Winnica-3); ul. Vatutina 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:00
Dworzec autobusowy Oratov; ul. Nevskogo 20
Czas przejazdu 01 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:45
Dworzec autobusowy Shydna (Winnica-3); ul. Vatutina 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:00
Dworzec autobusowy Oratov; ul. Nevskogo 20
Czas przejazdu 01 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:45
Dworzec autobusowy Shydna (Winnica-3); ul. Vatutina 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
12:25
Dworzec autobusowy Oratov; ul. Nevskogo 20
Czas przejazdu 01 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:20
Dworzec autobusowy Shydna (Winnica-3); ul. Vatutina 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
15:00
Czas przejazdu 01 h. 50 min

Rejon

Dworzec autobusowy Oratov; ul. Nevskogo 20

16:50

Winnica

Dworzec autobusowy Shydna (Winnica-3); ul. Vatutina 18

16
15:00
Rejon
Dworzec autobusowy Oratov; ul. Nevskogo 20
16:50
Winnica
Dworzec autobusowy Shydna (Winnica-3); ul. Vatutina 18
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПАСТУХ М.В.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:00
Czas przejazdu 02 h. 00 min

Rejon

Dworzec autobusowy Oratov; ul. Nevskogo 20

18:00

Winnica

Dworzec autobusowy Shydna (Winnica-3); ul. Vatutina 18

16
16:00
Rejon
Dworzec autobusowy Oratov; ul. Nevskogo 20
18:00
Winnica
Dworzec autobusowy Shydna (Winnica-3); ul. Vatutina 18
  • Autobus
  • ЛАЗ-695
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТОВ ЛИПОВЕЦ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
06:15
Czas przejazdu 01 h. 55 min

Rejon

Dworzec autobusowy Oratov; ul. Nevskogo 20

08:10

Winnica

Dworzec autobusowy Shydna (Winnica-3); ul. Vatutina 18

16
06:15
Rejon
Dworzec autobusowy Oratov; ul. Nevskogo 20
08:10
Winnica
Dworzec autobusowy Shydna (Winnica-3); ul. Vatutina 18
  • Autobus
  • ЛАЗ-695
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТОВ ЛИПОВЕЦ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
10:00
Czas przejazdu 01 h. 45 min

Rejon

Dworzec autobusowy Oratov; ul. Nevskogo 20

11:45

Winnica

Dworzec autobusowy Shydna (Winnica-3); ul. Vatutina 18

16
10:00
Rejon
Dworzec autobusowy Oratov; ul. Nevskogo 20
11:45
Winnica
Dworzec autobusowy Shydna (Winnica-3); ul. Vatutina 18
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПАСТУХ М.В.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
17:00
Czas przejazdu 01 h. 45 min

Rejon

Dworzec autobusowy Oratov; ul. Nevskogo 20

18:45

Winnica

Dworzec autobusowy Shydna (Winnica-3); ul. Vatutina 18

17
17:00
Rejon
Dworzec autobusowy Oratov; ul. Nevskogo 20
18:45
Winnica
Dworzec autobusowy Shydna (Winnica-3); ul. Vatutina 18
  • Autobus
  • ЭТАЛОН 26
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТОВ ЛИПОВЕЦ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:25
Czas przejazdu 01 h. 55 min

Rejon

Dworzec autobusowy Oratov; ul. Nevskogo 20

14:20

Winnica

Dworzec autobusowy Shydna (Winnica-3); ul. Vatutina 18

17
12:25
Rejon
Dworzec autobusowy Oratov; ul. Nevskogo 20
14:20
Winnica
Dworzec autobusowy Shydna (Winnica-3); ul. Vatutina 18
  • Autobus
  • ЭТАЛОН 26
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТОВ ЛИПОВЕЦ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Winnica
Do miasta Rejon
Z miasta Winnica