Moje Bilety
PL
Polski
English

Podróż powrotna:

Uładówka – Lityn

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lityn — Uładówka

Najlepsza oferta

pon, śro, czw, pią, sob, nie
12:15
Czas przejazdu43 min

Lityn

Dworzec autobusowy Łityn, ul. Bogdana Khmelnytskoho 7

12:58

Uładówka

УЛАДІВКА СПИРТ/З#,

6,47 

Rozkład jazdy autobusów Lityn — Uładówka w 2019 rok roku

pon, śro
09:10
Czas przejazdu43 min

Lityn

Dworzec autobusowy Łityn, ul. Bogdana Khmelnytskoho 7

09:53

Uładówka

УЛАДІВКА СПИРТ/З#,

6,47 
pon, wto, śro, czw, sob, nie
13:10
Czas przejazdu56 min

Lityn

ЛІТИН, вул.Радянська,7

14:06

Uładówka

УЛАДІВКА СПИРТ/З#,

7,25 
Popularne kierunki
Z miasta Lityn
Do miasta Lityn
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu