Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Radom — Dnipro w 2019 rok roku

18:30
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
w drodze 25 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie

Rozkład jazdy autobusów Radom — Dnipro w 2019 rok roku

wto, czw, nie
18:30
25 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Radom

Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

21:10
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

182,70 
18:25
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
13:05
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
13:55
Perejesław Chmielnicki
Przystanek, ul. Bohdana Chmielnickiego 100
14:50
Złotonosza
Dworzec autobusowy Zolotonosha, ul. Szewczenka 12
18:00
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
19:20
Werchniodniprowsk
Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk, ul. Titova 10
19:55
Kam'yans'ke
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Volodymyra Syrenka 3
21:10
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Popularne kierunki
Z miasta Radom
Do miasta Dnipro
Do miasta Radom
Z miasta Dnipro
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!