Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Równe - Sytne

od 9 zł, 19 lis

Rozkład jazdy autobusów Równe — Sytne w 2018 rok roku

07:20
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
Czas przejazdu 01 h. 57 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
09:17
СИТНЕ; тел.:
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, nie
14:10
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
Czas przejazdu 01 h. 57 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
16:07
СИТНЕ; тел.:
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, sob, nie
10:40
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
Czas przejazdu 01 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
12:35
СИТНЕ; тел.:
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, nie
16:55
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
Czas przejazdu 01 h. 54 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
18:49
СИТНЕ; тел.:
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, nie
12:25
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
Czas przejazdu 01 h. 59 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
14:24
СИТНЕ; тел.:
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, nie
14:50
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
Czas przejazdu 01 h. 59 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
16:49
СИТНЕ; тел.:
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, nie
19:50
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
Czas przejazdu 01 h. 59 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
21:49
СИТНЕ; тел.:
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, nie
18:25
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
Czas przejazdu 01 h. 59 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
20:24
СИТНЕ; тел.:
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, sob, nie
13:15
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
Czas przejazdu 02 h. 02 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
15:17
СИТНЕ; тел.:
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, sob, nie
19:00
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
Czas przejazdu 02 h. 02 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
21:02
СИТНЕ; тел.:
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, sob, nie
11:55
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
Czas przejazdu 02 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
14:10
СИТНЕ; тел.:
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, sob, nie
09:55
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
Czas przejazdu 02 h. 14 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
12:09
СИТНЕ; тел.:
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, nie
07:50
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
Czas przejazdu 02 h. 11 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
10:01
СИТНЕ; тел.:
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, sob, nie
15:45
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
Czas przejazdu 01 h. 57 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
17:42
СИТНЕ; тел.:
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, sob, nie
06:45
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
Czas przejazdu 02 h. 11 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
08:56
СИТНЕ; тел.:
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, nie
17:55
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
Czas przejazdu 02 h. 03 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
19:58
СИТНЕ; тел.:
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, nie
09:20
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
Czas przejazdu 02 h. 06 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
11:26
СИТНЕ; тел.:
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, nie
16:05
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
Czas przejazdu 02 h. 11 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
18:16
СИТНЕ; тел.:
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, sob, nie
10:55
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
Czas przejazdu 02 h. 11 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
13:06
СИТНЕ; тел.:
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, nie
pon, wto, śro, czw, nie
07:20
Czas przejazdu 01 h. 57 min

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

09:17

Sytne

СИТНЕ; тел.:

11
07:20
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
09:17
Sytne
СИТНЕ; тел.:
  • Autobus
  • БАЗ-А079.14
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ГЕТМАНЧУК В.В.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, sob, nie
14:10
Czas przejazdu 01 h. 57 min

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

16:07

Sytne

СИТНЕ; тел.:

11
14:10
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
16:07
Sytne
СИТНЕ; тел.:
  • Autobus
  • БАЗ-А079.14
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ГЕТМАНЧУК В.В.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, nie
10:40
Czas przejazdu 01 h. 55 min

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

12:35

Sytne

СИТНЕ; тел.:

12
10:40
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
12:35
Sytne
СИТНЕ; тел.:
  • Autobus
  • ГАЛАЗ А075
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТОВ'УКР-ПАС-ТРАНС'

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, nie
16:55
Czas przejazdu 01 h. 54 min

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

18:49

Sytne

СИТНЕ; тел.:

13
16:55
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
18:49
Sytne
СИТНЕ; тел.:
  • Autobus
  • БАЗ-А079.20
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ЛЕВИЦЬКИЙ О.Е.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, nie
12:25
Czas przejazdu 01 h. 59 min

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

14:24

Sytne

СИТНЕ; тел.:

13
12:25
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
14:24
Sytne
СИТНЕ; тел.:
  • Autobus
  • БАЗ А079.23
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ЛЕВИЦЬКИЙ О.Е.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, nie
14:50
Czas przejazdu 01 h. 59 min

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

16:49

Sytne

СИТНЕ; тел.:

13
14:50
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
16:49
Sytne
СИТНЕ; тел.:
  • Autobus
  • БАЗ А079.23
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • МУСЕВИЧ К.Г.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, nie
19:50
Czas przejazdu 01 h. 59 min

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

21:49

Sytne

СИТНЕ; тел.:

13
19:50
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
21:49
Sytne
СИТНЕ; тел.:
  • Autobus
  • БОГДАН А09212
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ЛЕВИЦЬКИЙ О.Е.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, sob, nie
18:25
Czas przejazdu 01 h. 59 min

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

20:24

Sytne

СИТНЕ; тел.:

13
18:25
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
20:24
Sytne
СИТНЕ; тел.:
  • Autobus
  • БОГДАН А09212
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ЛЕВИЦЬКИЙ О.Е.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, sob, nie
13:15
Czas przejazdu 02 h. 02 min

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

15:17

Sytne

СИТНЕ; тел.:

14
13:15
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
15:17
Sytne
СИТНЕ; тел.:
  • Autobus
  • БАЗ А079.20
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ЛЕВИЦЬКИЙ О.Е.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, sob, nie
19:00
Czas przejazdu 02 h. 02 min

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

21:02

Sytne

СИТНЕ; тел.:

14
19:00
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
21:02
Sytne
СИТНЕ; тел.:
  • Autobus
  • БАЗ А079.20
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ЛЕВИЦЬКИЙ О.Е.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, sob, nie
11:55
Czas przejazdu 02 h. 15 min

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

14:10

Sytne

СИТНЕ; тел.:

14
11:55
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
14:10
Sytne
СИТНЕ; тел.:
  • Autobus
  • БОГДАН А09212
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ЛЕВИЦЬКИЙ О.Е.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, nie
09:55
Czas przejazdu 02 h. 14 min

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

12:09

Sytne

СИТНЕ; тел.:

14
09:55
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
12:09
Sytne
СИТНЕ; тел.:
  • Autobus
  • БОГДАН А09212
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ЛЕВИЦЬКИЙ О.Е.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, sob, nie
07:50
Czas przejazdu 02 h. 11 min

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

10:01

Sytne

СИТНЕ; тел.:

15
07:50
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
10:01
Sytne
СИТНЕ; тел.:
  • Autobus
  • БАЗ А079.23
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • МУСЕВИЧ К.Г.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, sob, nie
15:45
Czas przejazdu 01 h. 57 min

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

17:42

Sytne

СИТНЕ; тел.:

16
15:45
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
17:42
Sytne
СИТНЕ; тел.:
  • Autobus
  • БАЗ А079.19
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • КУПЧИНСЬКИЙ В.О.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, nie
06:45
Czas przejazdu 02 h. 11 min

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

08:56

Sytne

СИТНЕ; тел.:

17
06:45
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
08:56
Sytne
СИТНЕ; тел.:
  • Autobus
  • БАЗ А079.19
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • КУПЧИНСЬКИЙ В.О.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, nie
17:55
Czas przejazdu 02 h. 03 min

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

19:58

Sytne

СИТНЕ; тел.:

20
17:55
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
19:58
Sytne
СИТНЕ; тел.:
  • Autobus
  • БАЗ А079.20
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТзОВ АТП'БАРВІНОК'

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, nie
09:20
Czas przejazdu 02 h. 06 min

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

11:26

Sytne

СИТНЕ; тел.:

20
09:20
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
11:26
Sytne
СИТНЕ; тел.:
  • Autobus
  • БАЗ А079.24
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТзОВ АТП'БАРВІНОК'

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, sob, nie
16:05
Czas przejazdu 02 h. 11 min

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

18:16

Sytne

СИТНЕ; тел.:

20
16:05
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
18:16
Sytne
СИТНЕ; тел.:
  • Autobus
  • БАЗ А079.24
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТзОВ АТП'БАРВІНОК'

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, nie
10:55
Czas przejazdu 02 h. 11 min

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

13:06

Sytne

СИТНЕ; тел.:

20
10:55
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
13:06
Sytne
СИТНЕ; тел.:
  • Autobus
  • БАЗ А079.20
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТзОВ АТП'БАРВІНОК'

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Równe
Do miasta Równe
Podróż powrotna: