Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusowePraga – Kraków

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Praga — Kraków

Najlepsza oferta

W poniedziałki
13:00
Czas przejazdu09 h. 05 min
Praga
Metro Roztyly, ul. Tomiczkowa
22:05
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
85,60 
Przewoźnik: NIKOLO-Ukraina
Autobus: Mercedes-0350
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Praga — Kraków w 2020 roku

pon, czw
15:15
Czas przejazdu08 h. 15 min
Praga
Dworzec autobusowy Zheliwskego, ul. Jana Zheliwskego
23:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
86,94 
Przewoźnik: INFOBUS
Ocena:
pon, czw
15:00
Czas przejazdu08 h. 30 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
23:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
87,05 
Przewoźnik: INFOBUS
Ocena:
Poza czw i nie
12:30
Czas przejazdu08 h. 30 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
21:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
87,80 
Przewoźnik: DMD Group
Ocena:
W poniedziałki
18:00
Czas przejazdu08 h. 15 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
02:15
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
87,80 
Przewoźnik: DMD Group
Ocena:
Poza czw
13:00
Czas przejazdu10 h. 00 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
23:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
90,08 
Przewoźnik: Yatsiv V.V.
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
śro, sob
15:00
Czas przejazdu08 h. 20 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
23:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
94,66 
Przewoźnik: Nasorokh
Autobus: MAN
Ocena:
pon, śro, czw, sob
09:00
Czas przejazdu08 h. 20 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
17:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
95,00 
Przewoźnik: EUROLINES MADELTRANS-VISIT TOUR
Ocena:
pon, czw, pią
16:00
Czas przejazdu09 h. 30 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
01:30
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
100,00 
Przewoźnik: Przykarpacki Ekspres
Ocena:
Poza czw i pią
19:00
Czas przejazdu10 h. 00 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
05:00
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
100,00 
Przewoźnik: LUX-REISEN BIS
Ocena:
W poniedziałki
13:00
Czas przejazdu10 h. 10 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
23:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
102,91 
Przewoźnik: TB-Yatsiv
Ocena:
W poniedziałki
14:30
Czas przejazdu09 h. 00 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
23:30
Kraków
Dworzec autobusowy Czyżyny, ul. Medweckiego 15
104,63 
Przewoźnik: MUSIL
Ocena:
pon, czw
11:00
Czas przejazdu07 h. 45 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
18:45
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
105,18 
Przewoźnik: INFOBUS
Ocena:
W poniedziałki
08:30
Czas przejazdu12 h. 00 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
20:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
114,56 
Przewoźnik: EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
Ocena:
Codziennie
12:00
Czas przejazdu10 h. 20 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
22:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
117,45 
Przewoźnik: VASILKIVTRANSAVTO
Autobus: Neoplan 71
Ocena:
czw, sob, nie
16:00
Czas przejazdu07 h. 10 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
23:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
117,45 
Przewoźnik: “Nikolo”
Autobus: Neoplan
Ocena:
Poza śro i czw
19:00
Czas przejazdu09 h. 45 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
04:45
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
123,45 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Мерседес
Ocena:
Codziennie
19:00
Czas przejazdu09 h. 45 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
04:45
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
123,45 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Мерседес
Ocena:
Poza pon
13:00
Czas przejazdu09 h. 05 min
Praga
Metro Roztyly, ul. Tomiczkowa
22:05
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
128,41 
Przewoźnik: NIKOLO-Ukraina
Autobus: Mercedes-0350
Ocena:
pon, wto
13:30
Czas przejazdu08 h. 30 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
22:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
130,00 
Przewoźnik: ORION BUS
Ocena:
W poniedziałki
07:30
Czas przejazdu11 h. 20 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
18:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
130,79 
Przewoźnik: ARMAN
Autobus: VAN HOOL EOS
Ocena:
pon, wto
09:30
Czas przejazdu07 h. 50 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
17:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
133,03 
Przewoźnik: TRANSTEMPO/ТрансТемпо
Autobus: BusinessClass WiFi USB WC 220V TEA & COFFEE FREE!
Ocena:
pon, wto, śro, pią
20:00
Czas przejazdu07 h. 10 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
03:10
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
133,03 
Przewoźnik: TRANSTEMPO/ТрансТемпо
Autobus: BusinessClass WiFi USB WC 220V TEA & COFFEE FREE!
Ocena:
pon, czw, pią
16:30
Czas przejazdu08 h. 30 min
Praga
Metro Roztyly, ul. Tomiczkowa
01:00
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
140,48 
Przewoźnik: NIKOLO
Ocena:
W poniedziałki
10:30
Czas przejazdu09 h. 45 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
20:15
Kraków
Parking Wawel (naprzeciwko hotelu Sheraton), ul. Powiśle 7
155,00 
Przewoźnik: IKSORA
Ocena:
Codziennie
12:00
Czas przejazdu10 h. 20 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
22:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
167,79 
Przewoźnik: Avtotranzit
Autobus: Van Hool EOS coach 233-Z
Ocena:
Codziennie
12:00
Czas przejazdu10 h. 00 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
22:00
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
168,30 
Przewoźnik: AVTOTRANZYT
Ocena:
czw, nie
11:00
Czas przejazdu07 h. 35 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
18:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
251,68 
Przewoźnik: AP №5 KP Kyivvpastrans
Autobus: ЛАЗ (NEOЛАЗ)
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Praga
Do miasta Kraków
Do miasta Praga
Z miasta Kraków

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Autobus Praga – Kraków

Niezmienna popularność, jaką cieszą się przejazdy busów z Pragi do Krakowa sprawia, że bilet najlepiej nabyć z wyprzedzeniem. Aby wybrać się tanio do Pragi, warto zaplanować wycieczkę co najmniej kilka tygodni wcześniej, by zagwarantować sobie możliwość zakupu biletu w okazyjnej cenie. Dystans pięciuset kilometrów busy linii Praga - Kraków pokonują zazwyczaj w przedziale 7 - 10 godzin. Z tego względu największa ilość busów startuje późnym wieczorem, by pasażerowie mogli dotrzeć do Krakowa następnego dnia rano.

W Pradze busy ruszają w trasę zazwyczaj z Dworca Autobusowego UAN Florenc, zlokalizowanego w centralnej strefie miasta, na skrzyżowaniu linii metra B i C. By dostać się na UAN Florenc ze Starego Miasta, gdzie znajdują się najsłynniejsze atrakcje Pragi: Most Karola, Rynek Staromiejski i większość muzeów, należy wsiąść w metro linii B. Przy zakupie biletu z Pragi do Krakowa warto upewnić się, że bus kieruje się bezpośrednio do stolicy Małopolski - dużą ilość kursów z UAN Florenc stanowią połączenia z przesiadką we Wrocławiu.

Busy z Pragi do Krakowa kończą kurs na krakowskim Dworcu MDA przy ulicy Bosackiej, Dworzec MDA przylega do hali stacji PKP. By dotrzeć w okolice Rynku, należy przejść przez tunel, łączący dworce z Galerią Krakowską, a następnie kierować się systemem znaków wewnątrz centrum handlowego. Pasażerowie, kontynuujący podróż w obrębie miasta, mogą skorzystać z rozbudowanej sieci transportu miejskiego, startując z przystanku w tunelu pod stacją PKP, przy Plantach lub wejściu do Galerii Krakowskiej od strony ulicy Pawiej. Pasażerowie, poszukujący lokali gastronomicznych, powinni udać się na pierwszy poziom Galerii, gdzie funkcjonują liczne restauracje i kawiarnie.