Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Poznań — Włodzimierz Wołyński

Najlepsza oferta

Codziennie
21:00
Czas przejazdu14 h. 00 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

12:00
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

102,00 

Rozkład jazdy autobusów Poznań — Włodzimierz Wołyński w 2019 rok roku

Codziennie
14:35
Czas przejazdu11 h. 45 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

03:20
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

103,17 
Dni parzyste
21:00
Czas przejazdu14 h. 40 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

11:40
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

110,54 
Codziennie
21:00
Czas przejazdu14 h. 40 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

11:40
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

110,54 
pon, śro
12:15
Czas przejazdu11 h. 15 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

00:30

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

122,40 
Codziennie
07:30
Czas przejazdu16 h. 15 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

23:45

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

125,27 
Codziennie
07:30
Czas przejazdu15 h. 15 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

23:45

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

130,00 
W soboty
10:40
Czas przejazdu17 h. 25 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:05
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

140,01 
pon, śro, pią
10:40
Czas przejazdu17 h. 25 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:05
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

140,01 
wto, czw, nie
10:40
Czas przejazdu17 h. 25 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:05
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

140,01 
wto, czw, nie
10:40
Czas przejazdu17 h. 25 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:05
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

140,01 
wto, czw, nie
10:40
Czas przejazdu16 h. 25 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:05
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

140,01 
Codziennie
14:35
Czas przejazdu12 h. 45 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

03:20
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

162,12 
czw, nie
10:00
Czas przejazdu14 h. 00 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

00:00
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

193,43 
Codziennie
14:35
Czas przejazdu12 h. 45 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:20
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

285,60 
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Poznań
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu