Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Poznań — Włodzimierz Wołyński w 2019 rok roku

14:35
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
w drodze 12 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:00
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
w drodze 14 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Dni parzyste
21:00
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
w drodze 14 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:30
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
w drodze 16 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:45
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:15
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
w drodze 12 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 23.01, 25.01, 27.01, 29.01, 31.01...
07:30
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
w drodze 15 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:45
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
10:40
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
w drodze 17 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, pią
10:40
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
w drodze 17 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
10:40
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
w drodze 17 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
10:40
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
w drodze 17 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W soboty
10:40
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
w drodze 17 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
14:35
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
w drodze 12 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie

Rozkład jazdy autobusów Poznań — Włodzimierz Wołyński w 2019 rok roku

Codziennie
14:35
12 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

03:20
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

97,96 
14:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
22:10
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
23:15
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
02:25
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
03:20
+1 dzień
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Neoplan(Free)
Codziennie
21:00
14 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

11:40
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

104,96 
20:45
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
05:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
––:––
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
11:40
+1 dzień
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustang Trans
  • Neoplan
  • Oceniono na 2.8 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    3.2
  • Stan techniczny
    2.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    2.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3
Dni parzyste
21:00
14 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

11:40
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

104,96 
20:45
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
05:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
––:––
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Włodzimierz Wołyński, Ukraina, Wołyński
11:40
+1 dzień
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustang Trans
  • Neoplan
  • Oceniono na 2.8 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    3.2
  • Stan techniczny
    2.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    2.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3
Codziennie
07:30
16 godz. 15 min w drodze

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

23:45

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

118,95 
07:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
09:20
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
11:30
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
18:50
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
20:20
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
22:20
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
23:45
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pavlovsky I. P
  • Neoplan(Free)
23.01, 25.01, 27.01, 29.01, 31.01...
12:15
12 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

01:05
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

118,95 
12:15
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:45
Konin
Przystanek, ul. Szarych Szeregów 1a
13:35
Łódź
Przystanek, ul. Smugowa 30/32
16:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
23:05
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
01:05
+1 dzień
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mayavtotrans
  • Van Hool 915(free)
W poniedziałki
07:30
15 godz. 15 min w drodze

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

23:45

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

130,00 
07:30
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
23:45
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • MY WAY
pon, śro, pią
10:40
17 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:05
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

132,95 
10:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
13:05
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
17:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
00:45
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
03:30
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
+1 dzień
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
10:40
17 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:05
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

132,95 
10:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
13:05
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:35
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
17:05
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
+1 dzień
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
10:40
17 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:05
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

132,95 
10:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
13:05
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:35
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
+1 dzień
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
W soboty
10:40
17 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:05
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

132,95 
10:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
13:05
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
17:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
00:45
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
03:30
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
+1 dzień
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
10:40
17 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:05
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

132,95 
10:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
13:05
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:35
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
17:05
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
+1 dzień
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Codziennie
14:35
12 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

03:20
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

153,94 
14:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
22:10
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
23:15
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
02:25
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
03:20
+1 dzień
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Shabliy A.M.
  • Neoplan
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Poznań
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!