Rozkład jazdy PKS Poznań – Umań

01:00
10 sie
09:00
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
176,53
01:00
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
09:00
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
10 sie
11:10
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
172,37
09:00
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:10
11 sie
Uman
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Benz (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
10 sie
11:10
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
165,37
09:00
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:10
11 sie
Uman
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Mercedes Benz (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
10 sie
11:10
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
165,37
09:00
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:10
11 sie
Uman
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
10 sie
11:20
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
133,90
12:00
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:20
11 sie
Umań
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
10 sie
12:20
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
266,87
08:00
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
12:20
11 sie
Uman
  • Autobus
  • MAH A-32(free), Mercedecs Benz (Premium)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
10 sie
12:20
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
172,37
09:00
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
12:20
11 sie
Uman
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedecs Benz (Premium)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
10 sie
12:20
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
165,37
09:00
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
12:20
11 sie
Uman
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Mercedecs Benz (Premium)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
10 sie
12:20
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
165,37
09:00
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
12:20
11 sie
Uman
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
10 sie
12:20
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
163,37
11:15
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
12:20
11 sie
Uman
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
10 sie
12:30
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
150,00
08:00
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
09:20
Leszno
11:35
Wrocław
13:25
Opole
15:15
Katowice
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
Tarnopol
04:40
Podwołoczyska
04:55
Wołoczyska
06:15
Chmielnicki
07:40
Latyczów
09:00
Winnica
09:20
Winnica
10:20
Niemirów
11:20
Hajsyn
12:30
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:50
10 sie
12:55
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
175,37
11:50
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
15:20
Łódź
17:05
Warszawa
21:15
Lublin
23:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
04:25
Łuck
05:40
Równe
08:50
Chmielnicki
10:30
Winnica
12:55
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
10 sie
16:05
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
234,66
08:00
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
16:05
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Autobus
  • MAH A-32(free), Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
10 sie
16:05
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
140,16
09:00
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
16:05
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
10 sie
16:05
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
133,16
09:00
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
16:05
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:15
10 sie
16:05
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
158,41
10:15
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
16:05
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:20
10 sie
16:05
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
126,38
10:20
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
16:05
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:35
10 sie
16:05
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
158,41
14:35
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
16:05
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Autobus
  • Неоплан , Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:35
10 sie
16:05
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
143,16
14:35
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
16:05
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
10 sie
16:05
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
133,16
09:00
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
16:05
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
10 sie
16:05
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
131,16
11:15
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
16:05
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:15
10 sie
16:40
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
182,99
10:15
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
16:40
11 sie
Uman
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Mercedes-Benz Sprinter (Люкс)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:20
10 sie
16:40
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
150,96
10:20
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
16:40
11 sie
Uman
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes-Benz Sprinter (Люкс)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:50
10 sie
16:40
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
150,96
11:50
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
16:40
11 sie
Uman
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes-Benz Sprinter (Люкс)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:35
10 sie
16:40
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
182,99
14:35
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
16:40
11 sie
Uman
  • Autobus
  • Неоплан , Mercedes-Benz Sprinter (Люкс)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:35
10 sie
16:40
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
167,74
14:35
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
16:40
11 sie
Uman
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes-Benz Sprinter (Люкс)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
10 sie
16:40
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
155,74
11:15
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
16:40
11 sie
Uman
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:15
10 sie
19:00
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
156,31
10:15
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:00
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
10 sie
19:00
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
118,18
11:15
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:00
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan 116, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:50
10 sie
19:00
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
124,28
11:50
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:00
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:35
10 sie
19:00
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
156,31
14:35
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:00
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Autobus
  • Неоплан , Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:35
10 sie
19:00
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
141,06
14:35
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:00
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:15
10 sie
19:00
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
139,23
17:15
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:00
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
10 sie
20:00
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
124,28
11:15
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:00
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan 116, Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:50
10 sie
20:00
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
130,38
11:50
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:00
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:35
10 sie
20:00
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
162,41
14:35
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:00
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Autobus
  • Неоплан , Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:35
10 sie
20:00
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
147,16
14:35
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:00
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:15
10 sie
20:00
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
145,33
17:15
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:00
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
10 sie
20:00
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
144,16
17:20
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:00
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan, Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
10 sie
20:00
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
137,16
17:20
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:00
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
10 sie
20:00
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
137,16
17:20
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:00
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
10 sie
20:05
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
152,49
11:15
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:05
11 sie
Uman
  • Autobus
  • Neoplan 116, Mercedes-Benz Sprinter (Люкс)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:50
10 sie
20:05
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
158,59
11:50
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:05
11 sie
Uman
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes-Benz Sprinter (Люкс)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:15
10 sie
20:05
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
173,54
17:15
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:05
11 sie
Uman
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), Mercedes-Benz Sprinter (Люкс)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
10 sie
20:05
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
172,37
17:20
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:05
11 sie
Uman
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes-Benz Sprinter (Люкс)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
10 sie
20:05
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
165,37
17:20
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:05
11 sie
Uman
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Mercedes-Benz Sprinter (Люкс)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:50
10 sie
20:05
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
193,37
15:50
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:05
11 sie
Uman
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
10 sie
20:05
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
165,37
17:20
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:05
11 sie
Uman
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
10 sie
20:47
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
117,66
11:15
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:47
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan 116, MERCEDES-BENZ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:50
10 sie
20:47
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
123,76
11:50
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:47
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free), MERCEDES-BENZ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:35
10 sie
20:47
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
155,79
14:35
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:47
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Autobus
  • Неоплан , MERCEDES-BENZ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:35
10 sie
20:47
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
140,54
14:35
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:47
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free), MERCEDES-BENZ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:15
10 sie
20:47
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
138,71
17:15
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:47
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), MERCEDES-BENZ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
10 sie
20:47
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
137,54
17:20
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:47
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan, MERCEDES-BENZ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
10 sie
20:47
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
130,54
17:20
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:47
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, MERCEDES-BENZ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
10 sie
20:47
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
130,54
17:20
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:47
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
10 sie
21:20
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
127,29
11:15
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
21:20
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:50
10 sie
21:20
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
133,39
11:50
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
21:20
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:35
10 sie
21:20
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
150,17
14:35
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
21:20
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:15
10 sie
21:20
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
148,34
17:15
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
21:20
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
10 sie
21:20
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
147,17
17:20
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
21:20
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
10 sie
21:20
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
140,17
17:20
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
21:20
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:50
10 sie
21:20
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
168,17
15:50
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
21:20
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
10 sie
21:20
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
140,17
17:20
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
21:20
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:50
10 sie
01:20
12 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
161,16
15:50
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:20
12 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
10 sie
01:50
12 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
184,53
20:00
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:50
12 sie
Uman
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes-Benz Sprinter (Люкс)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
10 sie
01:50
12 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
195,20
20:00
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:50
12 sie
Uman
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
10 sie
01:50
12 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
198,24
21:00
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:50
12 sie
Uman
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
10 sie
01:50
12 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
201,00
20:00
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:50
12 sie
Uman
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
10 sie
01:50
12 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
187,58
20:00
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:50
12 sie
Uman
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes-Benz Sprinter (VIP)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
10 sie
01:50
12 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
190,62
21:00
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:50
12 sie
Uman
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes-Benz Sprinter (VIP)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
10 sie
01:50
12 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
193,38
20:00
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:50
12 sie
Uman
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
10 sie
09:00
12 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
172,18
18:00
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
09:00
12 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
10 sie
09:05
12 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
203,52
18:00
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
09:05
12 sie
Uman
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Mercedes-Benz Sprinter (VIP)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
10 sie
09:20
12 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
203,52
18:00
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
09:20
12 sie
Uman
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Mercedes Benz (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
10 sie
10:30
12 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
168,45
18:00
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
10:30
12 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Mercedes
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
10 sie
11:15
12 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
175,31
18:00
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:15
12 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Poznań – Umań

12:00
10 sie
11:10
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
170,00
12:00
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
14:30
Wrocław
19:25
Kraków
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
Tarnopol
05:50
Chmielnicki
08:10
Winnica
11:10
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
10 sie
21:35
11 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
Kupić za
152,49
22:00
10 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:00
Łódź
03:00
Warszawa
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
12:05
Lwów
14:30
Tarnopol
16:30
Chmielnicki
18:30
Winnica
21:35
11 sie
Uman
Przystanek autobusowy "Uman", ulica Kijowski; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Umań
Do miasta Poznań
Z miasta Umań
Odwrotny kierunek: