Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Poznań — Umań w 2019 rok roku

10:00
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
w drodze 26 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
10:00
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
w drodze 24 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:50
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
w drodze 25 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:30
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
w drodze 24 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 26.01, 31.01, 05.02, 10.02, 15.02...
07:30
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
w drodze 24 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 23.01, 25.01, 28.01, 30.01, 02.02...
07:00
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
w drodze 25 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
07:30
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
w drodze 24 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 23.01, 25.01, 28.01, 30.01, 02.02...
08:00
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
w drodze 27 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią
12:00
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
w drodze 22 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto
10:40
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
w drodze 27 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
08:00
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
w drodze 28 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:00
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
w drodze 23 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
22:00
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
w drodze 22 godz. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
07:00
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
w drodze 24 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
07:30
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
w drodze 23 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto
07:00
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
w drodze 25 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob

Rozkład jazdy autobusów Poznań — Umań w 2019 rok roku

W poniedziałki
10:00
26 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

13:10
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

137,70 
10:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
13:10
+1 dzień
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TDW ORION-AVTO
Codziennie
10:00
24 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

10:10
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

145,00 
10:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
13:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:25
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:05
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:05
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
07:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
10:10
+1 dzień
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
11:50
25 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

12:55
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

147,56 
11:40
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
15:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
17:05
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:15
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
23:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
04:25
Łuck
Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2
05:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
08:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
12:55
+1 dzień
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Intertrans
  • Neoplan(Free)
26.01, 31.01, 05.02, 10.02, 15.02...
07:30
24 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

07:50
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

150,37 
07:30
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
08:40
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
10:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:50
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:35
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
14:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:15
Rzeszów
Dworzec autobusowy Rzeszów, ul. Artura Grottgera 16
18:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
22:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
00:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
01:50
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
02:55
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
03:50
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
04:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
05:50
Niemirów
Dworzec autobusowy Nemirov, ul. Gorkogo 10
06:55
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
07:50
+1 dzień
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustachko V.M.
  • NEOPLAN N116
23.01, 25.01, 28.01, 30.01, 02.02...
07:30
24 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

07:50
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

154,59 
07:30
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
08:40
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
10:25
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:40
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
14:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
22:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
02:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
03:50
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
04:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
05:50
Niemirów
Dworzec autobusowy Nemirov, ul. Gorkogo 10
06:55
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
07:50
+1 dzień
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
wto, czw, sob
07:00
25 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

08:15
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

160,00 
06:50
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
08:00
Leszno
Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 1
10:20
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:50
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
12:50
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
13:30
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
14:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
20:05
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
22:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
02:35
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
04:55
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
08:15
+1 dzień
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mitchenko S.M.
  • Van Hool EOS
23.01, 25.01, 28.01, 30.01, 02.02...
07:30
24 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

07:50
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

160,00 
07:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
08:40
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 3
10:25
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
14:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
22:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
01:50
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
02:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
03:50
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
04:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
05:50
Niemirów
Dworzec autobusowy Nemirov, ul. Gorkogo 10
06:55
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
07:50
+1 dzień
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • Van Hool 915(free)
pon, pią
08:00
27 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

12:40
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

160,00 
08:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
12:40
+1 dzień
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO
pon, wto
12:00
22 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

11:20
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

164,80 
12:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:20
+1 dzień
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, czw, nie
10:40
27 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

14:55
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

168,64 
10:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
13:05
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:35
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
17:05
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:45
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
08:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:15
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
10:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
12:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
13:55
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
14:55
+1 dzień
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (19)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Codziennie
08:00
28 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

12:30
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

170,00 
07:45
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
09:20
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
11:35
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:25
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
15:15
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
16:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:30
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
19:45
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:35
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
01:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:40
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
03:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
04:40
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
04:55
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
06:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
07:40
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
09:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
09:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
10:20
Niemirów
Supermarket ATB, ul. Gorkogo 82
11:20
Hajsyn
Centrum handlowo-rozrywkowe Yevropeiskyi, ul. 1 Travnia 70A
12:30
+1 dzień
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (20)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
12:00
23 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

11:10
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

170,00 
11:55
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
14:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
22:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:55
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
00:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
08:10
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
11:10
+1 dzień
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
W poniedziałki
22:00
22 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

21:35
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

180,00 
22:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
21:35
+1 dzień
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • East West Eurolines
W poniedziałki
07:00
24 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

08:15
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

183,60 
07:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
08:15
+1 dzień
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • WEZUN
pon, wto
07:30
23 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

07:50
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

185,40 
07:30
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
07:50
+1 dzień
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
wto, czw, sob
07:00
25 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

08:15
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

200,00 
06:50
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
08:00
Leszno
Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 1
10:20
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:50
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
12:50
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
13:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
14:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
22:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
02:35
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
04:55
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
08:15
+1 dzień
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Avtoexpres-Dnipro
  • Neoplan
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Umań
Do miasta Poznań
Z miasta Umań
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!