Bilety autobusowe

Poznań - Umań

od 113 zł, 22 paź

Rozkład jazdy PKS Poznań – Umań

07:00
22 gru
w drodze 24 godz. 15 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

08:15
23 gru

Uman

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

160
07:00
22 gru
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
08:00
Leszno
10:20
Wrocław
11:50
Opole
12:50
Gliwice
13:30
Katowice
14:50
Kraków
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
20:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:00
Lwów
00:30
Tarnopol
02:35
Chmielnicki
04:55
Winnica
08:15
23 gru
Uman
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
22 gru
w drodze 21 godz. 10 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

11:10
23 gru

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

133
13:00
22 gru
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:10
23 gru
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
22 gru
w drodze 25 godz. 10 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

11:10
23 gru

Uman

162
09:00
22 gru
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:10
23 gru
Uman
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
22 gru
w drodze 21 godz. 10 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

11:10
23 gru

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

130
13:00
22 gru
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:10
23 gru
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
22 gru
w drodze 27 godz. 40 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

12:40
23 gru

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

160
08:00
22 gru
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
12:40
23 gru
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
22 gru
w drodze 25 godz. 05 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

16:40
23 gru

Uman

183
14:35
22 gru
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
16:40
23 gru
Uman
  • Autobus
  • Неоплан , Mercedes-Benz Sprinter (Люкс)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
22 gru
w drodze 25 godz. 05 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

16:40
23 gru

Uman

205
14:35
22 gru
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
16:40
23 gru
Uman
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes-Benz Sprinter (Люкс)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
22 gru
w drodze 26 godz. 20 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

17:55
23 gru

Uman

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

153
14:35
22 gru
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
17:55
23 gru
Uman
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Autobus
  • Неоплан , Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
22 gru
w drodze 26 godz. 20 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

17:55
23 gru

Uman

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

175
14:35
22 gru
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
17:55
23 gru
Uman
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
22 gru
w drodze 27 godz. 05 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

18:40
23 gru

Uman

179
14:35
22 gru
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:40
23 gru
Uman
  • Autobus
  • Неоплан , Mercedes-Benz Sprinter (VIP)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
22 gru
w drodze 27 godz. 05 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

18:40
23 gru

Uman

200
14:35
22 gru
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:40
23 gru
Uman
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes-Benz Sprinter (VIP)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:15
22 gru
w drodze 24 godz. 25 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

18:40
23 gru

Uman

171
17:15
22 gru
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:40
23 gru
Uman
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), Mercedes-Benz Sprinter (VIP)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
22 gru
w drodze 28 godz. 25 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

20:00
23 gru

Uman

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

155
14:35
22 gru
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:00
23 gru
Uman
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Autobus
  • Неоплан , Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
22 gru
w drodze 28 godz. 25 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

20:00
23 gru

Uman

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

176
14:35
22 gru
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:00
23 gru
Uman
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:15
22 gru
w drodze 25 godz. 45 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

20:00
23 gru

Uman

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

146
17:15
22 gru
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:00
23 gru
Uman
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
22 gru
w drodze 28 godz. 25 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

20:00
23 gru

Uman

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

144
14:35
22 gru
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:00
23 gru
Uman
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Autobus
  • Неоплан , Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
22 gru
w drodze 28 godz. 25 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

20:00
23 gru

Uman

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

165
14:35
22 gru
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:00
23 gru
Uman
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:50
22 gru
w drodze 27 godz. 10 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

20:00
23 gru

Uman

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

144
15:50
22 gru
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:00
23 gru
Uman
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:15
22 gru
w drodze 25 godz. 45 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

20:00
23 gru

Uman

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

136
17:15
22 gru
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:00
23 gru
Uman
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:50
22 gru
w drodze 27 godz. 15 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

20:05
23 gru

Uman

179
15:50
22 gru
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:05
23 gru
Uman
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, Mercedes-Benz VIP (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:15
22 gru
w drodze 25 godz. 50 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

20:05
23 gru

Uman

171
17:15
22 gru
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:05
23 gru
Uman
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), Mercedes-Benz VIP (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
22 gru
w drodze 29 godz. 12 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

20:47
23 gru

Uman

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

150
14:35
22 gru
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:47
23 gru
Uman
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Autobus
  • Неоплан , MERCEDES-BENZ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
22 gru
w drodze 29 godz. 12 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

20:47
23 gru

Uman

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

171
14:35
22 gru
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:47
23 gru
Uman
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free), MERCEDES-BENZ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:50
22 gru
w drodze 27 godz. 57 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

20:47
23 gru

Uman

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

150
15:50
22 gru
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:47
23 gru
Uman
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, MERCEDES-BENZ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:15
22 gru
w drodze 26 godz. 32 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

20:47
23 gru

Uman

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

142
17:15
22 gru
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:47
23 gru
Uman
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), MERCEDES-BENZ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
22 gru
w drodze 29 godz. 45 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

21:20
23 gru

Uman

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

179
14:35
22 gru
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
21:20
23 gru
Uman
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:50
22 gru
w drodze 28 godz. 30 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

21:20
23 gru

Uman

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

157
15:50
22 gru
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
21:20
23 gru
Uman
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:15
22 gru
w drodze 27 godz. 05 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

21:20
23 gru

Uman

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

149
17:15
22 gru
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
21:20
23 gru
Uman
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
22 gru
w drodze 27 godz. 50 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

01:50
24 gru

Uman

200
21:00
22 gru
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:50
24 gru
Uman
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes-Benz Sprinter (VIP)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
22 gru
w drodze 38 godz. 50 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

09:50
24 gru

Uman

189
18:00
22 gru
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
09:50
24 gru
Uman
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
22 gru
w drodze 38 godz. 50 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

09:50
24 gru

Uman

189
18:00
22 gru
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
09:50
24 gru
Uman
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
22 gru
w drodze 40 godz. 15 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

11:15
24 gru

Uman

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

186
18:00
22 gru
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:15
24 gru
Uman
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Umań
Do miasta Poznań
Z miasta Umań
Podróż powrotna: