Rozkład jazdy PKS Poznań – Umań

12:00
15 sie
11:20
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Kupić za
133,90
12:00
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:20
16 sie
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:15
15 sie
12:20
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
183,60
12:15
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
12:20
16 sie
Uman
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Mercedecs Benz (Premium)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:15
15 sie
12:45
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Kupić za
160,09
12:15
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
12:45
16 sie
Uman
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:50
15 sie
12:55
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Kupić za
168,91
11:50
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
15:20
Łódź
17:05
Warszawa
21:15
Lublin
23:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
04:25
Łuck
05:40
Równe
08:50
Chmielnicki
10:30
Winnica
12:55
16 sie
Uman
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:15
15 sie
13:00
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Kupić za
160,83
12:15
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
13:00
16 sie
Uman
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), MAN
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
15 sie
20:00
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Kupić za
143,24
17:20
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:00
16 sie
Uman
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Autobus
  • Neoplan, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
15 sie
20:00
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Kupić za
136,24
17:20
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:00
16 sie
Uman
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
15 sie
20:00
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Kupić za
136,24
17:20
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:00
16 sie
Uman
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:50
15 sie
20:05
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
183,60
15:50
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:05
16 sie
Uman
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), Mercedes-Benz Sprinter (Люкс)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
15 sie
20:05
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
170,41
17:20
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:05
16 sie
Uman
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes-Benz Sprinter (Люкс)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
15 sie
20:05
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
163,41
17:20
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:05
16 sie
Uman
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Mercedes-Benz Sprinter (Люкс)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
15 sie
20:05
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
163,41
17:20
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:05
16 sie
Uman
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:50
15 sie
20:47
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Kupić za
150,04
15:50
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:47
16 sie
Uman
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), MERCEDES-BENZ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
15 sie
20:47
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Kupić za
136,85
17:20
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:47
16 sie
Uman
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Autobus
  • Neoplan, MERCEDES-BENZ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
15 sie
20:47
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Kupić za
129,85
17:20
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:47
16 sie
Uman
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, MERCEDES-BENZ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
15 sie
20:47
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Kupić za
129,85
17:20
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:47
16 sie
Uman
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:50
15 sie
21:20
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Kupić za
160,36
15:50
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
21:20
16 sie
Uman
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
15 sie
21:20
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Kupić za
147,17
17:20
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
21:20
16 sie
Uman
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
15 sie
21:20
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Kupić za
140,17
17:20
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
21:20
16 sie
Uman
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
15 sie
21:20
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Kupić za
140,17
17:20
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
21:20
16 sie
Uman
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:50
15 sie
21:30
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Kupić za
164,51
15:50
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
21:30
16 sie
Uman
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), MAN
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
15 sie
21:30
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Kupić za
151,32
17:20
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
21:30
16 sie
Uman
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Autobus
  • Neoplan, MAN
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
15 sie
21:30
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Kupić za
144,32
17:20
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
21:30
16 sie
Uman
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, MAN
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
15 sie
21:30
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Kupić za
144,32
17:20
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
21:30
16 sie
Uman
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
15 sie
21:35
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Kupić za
180,00
22:00
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
21:35
16 sie
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
15 sie
21:35
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Kupić za
183,60
22:00
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
21:35
16 sie
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
15 sie
01:50
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
198,47
19:00
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:50
17 sie
Uman
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
15 sie
01:50
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
208,75
19:00
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:50
17 sie
Uman
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
15 sie
01:50
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
223,44
19:00
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:50
17 sie
Uman
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
15 sie
01:50
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
208,25
19:00
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:50
17 sie
Uman
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, Mercedes-Benz Sprinter (Люкс)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
15 sie
01:50
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
218,53
19:00
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:50
17 sie
Uman
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
15 sie
01:50
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
233,22
19:00
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:50
17 sie
Uman
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, Mercedes-Benz Sprinter (VIP)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:50
15 sie
02:40
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
161,57
15:50
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:40
17 sie
Uman
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
15 sie
02:40
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
179,38
19:00
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:40
17 sie
Uman
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
15 sie
02:40
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
179,38
19:00
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:40
17 sie
Uman
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
15 sie
02:40
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
189,16
19:00
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:40
17 sie
Uman
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
15 sie
02:40
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
189,16
19:00
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:40
17 sie
Uman
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
15 sie
09:00
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Kupić za
172,10
18:00
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
09:00
17 sie
Uman
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
15 sie
09:40
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
201,56
18:00
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
09:40
17 sie
Uman
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Mercedes-Benz Sprinter (VIP)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
15 sie
10:30
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Kupić za
172,18
18:00
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
10:30
17 sie
Uman
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Mercedes MYK (CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
15 sie
11:15
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Kupić za
174,39
18:00
15 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:15
17 sie
Uman
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Umań
Do miasta Poznań
Z miasta Umań
Odwrotny kierunek: