Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Poznań — Netiszyn w 2019 rok roku

13.02, 16.02, 18.02, 20.02, 23.02...
10:00
16 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:00
+1 dzień

Netiszyn

Przystanek, ul. Rynkova 2

140,08 
10:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
13:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
15:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:00
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
21:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
01:15
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
02:25
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
03:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:00
+1 dzień
Netiszyn
Przystanek, ul. Rynkova 2
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Savchuk R.V.
  • Setra
Codziennie
09:15
17 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

02:20
+1 dzień

Netiszyn

Przystanek, prospekt Nezalezhnosti 22

146,74 
09:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
12:05
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
14:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
––:––
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
00:10
Łuck
Hotel Luchesk, prospekt Vidrodzhennia 1
01:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
02:20
+1 dzień
Netiszyn
Przystanek, prospekt Nezalezhnosti 22
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Grechanyuk V.I.
  • Neoplan(Free)
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Poznań
Z miasta Netiszyn
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!