Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusowePoznań – Kałusz

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Poznań — Kałusz

Najlepsza oferta

pon, wto, czw, sob
14:10
Czas przejazdu17 h. 40 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
07:50
+1 dzień
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
100,00 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Poznań — Kałusz w 2020 roku

Codziennie
15:45
Czas przejazdu15 h. 50 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
08:35
+1 dzień
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
110,00 
Przewoźnik: TUR-TRANS
Ocena:
Codziennie
15:30
Czas przejazdu17 h. 50 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
09:20
+1 dzień
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
112,52 
Przewoźnik: Tour-Trans-R (Romanishin O.V.)
Autobus: Setra
Ocena:
Codziennie
19:30
Czas przejazdu15 h. 30 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:00
+1 dzień
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
115,40 
Przewoźnik: Mizhnarodni linii perevezennia
Autobus: Van hool astron
Ocena:
W poniedziałki
23:40
Czas przejazdu18 h. 20 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:00
+1 dzień
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
120,00 
Przewoźnik: FOX-TRANS
Ocena:
Poza pią i sob
17:20
Czas przejazdu17 h. 35 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:55
+1 dzień
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
130,00 
Przewoźnik: PKS OSTROWIEC SW
Ocena:
Poza śro
17:20
Czas przejazdu18 h. 30 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:50
+1 dzień
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
135,18 
Przewoźnik: Euro Trans M
Autobus: VanHool 59(СВ)
Ocena:
Codziennie
15:30
Czas przejazdu17 h. 05 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
08:35
+1 dzień
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
138,48 
Przewoźnik: Tour-Trans-R (Romanishin O.V.)
Autobus: Setra
Ocena:
Poza sob
19:30
Czas przejazdu14 h. 30 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:00
+1 dzień
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
140,00 
Przewoźnik: PAI JERZY SOBOLEWSKI
Ocena:
Poza śro i sob
14:10
Czas przejazdu16 h. 45 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
07:55
+1 dzień
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
170,00 
Przewoźnik: LUX-REISEN BIS
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Kałusz
Do miasta Poznań
Z miasta Kałusz

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu