Bilety autobusowePort-lotniczy-Berlin-Schönefeld-SXF - Szczecin

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Port lotniczy Berlin-Schönefeld (SXF) — Szczecin

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
19:15
Czas przejazdu02 h. 15 min
Port lotniczy Berlin-Schönefeld (SXF)
Vis a vis Terminala B (EASY JET), Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
21:30
Szczecin
pętla autob. za kładką przy Dw. PKP na ul. Kolumba 1, Szczecin
44,90 
Przewoźnik: Follow me
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Port lotniczy Berlin-Schönefeld (SXF) — Szczecin w 2020 roku

pon, wto
09:25
Czas przejazdu02 h. 15 min
Port lotniczy Berlin-Schönefeld (SXF)
Vis a vis Terminala B (EASY JET), Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
11:40
Szczecin
pętla autob. za kładką przy Dw. PKP na ul. Kolumba 1, Szczecin
44,90 
Przewoźnik: Follow me
Ocena:
pon, wto, śro, czw
09:30
Czas przejazdu02 h. 15 min
Port lotniczy Berlin-Schönefeld (SXF)
Vis a vis Terminala B (EASY JET), Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
11:45
Szczecin
Przystanek blisko dworca kolejowego (naprzeciwko), ul. Kolumba 86
44,90 
Przewoźnik: Follow me
Ocena:
Codziennie
10:20
Czas przejazdu02 h. 15 min
Port lotniczy Berlin-Schönefeld (SXF)
Vis a vis Terminala B (EASY JET), Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
12:35
Szczecin
pętla autob. za kładką przy Dw. PKP na ul. Kolumba 1, Szczecin
44,90 
Przewoźnik: Follow me
Ocena:
Codziennie
11:15
Czas przejazdu02 h. 15 min
Port lotniczy Berlin-Schönefeld (SXF)
Vis a vis Terminala B (EASY JET), Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
13:30
Szczecin
pętla autob. za kładką przy Dw. PKP na ul. Kolumba 1, Szczecin
44,90 
Przewoźnik: Follow me
Ocena:
Poza wto
13:15
Czas przejazdu02 h. 15 min
Port lotniczy Berlin-Schönefeld (SXF)
Vis a vis Terminala B (EASY JET), Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
15:30
Szczecin
pętla autob. za kładką przy Dw. PKP na ul. Kolumba 1, Szczecin
44,90 
Przewoźnik: Follow me
Ocena:
Codziennie
16:45
Czas przejazdu02 h. 15 min
Port lotniczy Berlin-Schönefeld (SXF)
Vis a vis Terminala B (EASY JET), Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
19:00
Szczecin
pętla autob. za kładką przy Dw. PKP na ul. Kolumba 1, Szczecin
44,90 
Przewoźnik: Follow me
Ocena:
pon, wto
17:15
Czas przejazdu02 h. 15 min
Port lotniczy Berlin-Schönefeld (SXF)
Vis a vis Terminala B (EASY JET), Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
19:30
Szczecin
pętla autob. za kładką przy Dw. PKP na ul. Kolumba 1, Szczecin
44,90 
Przewoźnik: Follow me
Ocena:
Codziennie
09:35
Czas przejazdu02 h. 15 min
Port lotniczy Berlin-Schönefeld (SXF)
Parking dla autobusów, Terminal B
11:50
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
49,00 
Przewoźnik: PKS Szczecin
Ocena:
Codziennie
10:25
Czas przejazdu02 h. 15 min
Port lotniczy Berlin-Schönefeld (SXF)
Parking dla autobusów, Terminal B
12:40
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
49,00 
Przewoźnik: PKS Szczecin
Ocena:
Codziennie
13:25
Czas przejazdu02 h. 15 min
Port lotniczy Berlin-Schönefeld (SXF)
Parking dla autobusów, Terminal B
15:40
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
49,00 
Przewoźnik: PKS Szczecin
Ocena:
Codziennie
19:25
Czas przejazdu02 h. 15 min
Port lotniczy Berlin-Schönefeld (SXF)
Parking dla autobusów, Terminal B
21:40
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
49,00 
Przewoźnik: PKS Szczecin
Ocena:
Codziennie
21:45
Czas przejazdu02 h. 15 min
Port lotniczy Berlin-Schönefeld (SXF)
Parking dla autobusów, Terminal B
00:00
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
49,00 
Przewoźnik: PKS Szczecin
Ocena:
Codziennie
23:25
Czas przejazdu02 h. 15 min
Port lotniczy Berlin-Schönefeld (SXF)
Parking dla autobusów, Terminal B
01:40
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
49,00 
Przewoźnik: PKS Szczecin
Ocena:
W dni powszednie
00:20
Czas przejazdu02 h. 15 min
Port lotniczy Berlin-Schönefeld (SXF)
Vis a vis Terminala B (EASY JET), Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
02:35
Szczecin
Przystanek blisko dworca kolejowego (naprzeciwko), ul. Kolumba 86
79,00 
Przewoźnik: Follow me
Ocena:
pon, wto
00:45
Czas przejazdu02 h. 15 min
Port lotniczy Berlin-Schönefeld (SXF)
Vis a vis Terminala B (EASY JET), Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
03:00
Szczecin
pętla autob. za kładką przy Dw. PKP na ul. Kolumba 1, Szczecin
79,00 
Przewoźnik: Follow me
Ocena:
pon, wto
09:50
Czas przejazdu02 h. 15 min
Port lotniczy Berlin-Schönefeld (SXF)
Vis a vis Terminala B (EASY JET), Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
12:05
Szczecin
pętla autob. za kładką przy Dw. PKP na ul. Kolumba 1, Szczecin
79,00 
Przewoźnik: Follow me
Ocena:
Codziennie
12:15
Czas przejazdu02 h. 15 min
Port lotniczy Berlin-Schönefeld (SXF)
Vis a vis Terminala B (EASY JET), Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
14:30
Szczecin
pętla autob. za kładką przy Dw. PKP na ul. Kolumba 1, Szczecin
79,00 
Przewoźnik: Follow me
Ocena:
Codziennie
14:15
Czas przejazdu02 h. 15 min
Port lotniczy Berlin-Schönefeld (SXF)
Vis a vis Terminala B (EASY JET), Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
16:30
Szczecin
pętla autob. za kładką przy Dw. PKP na ul. Kolumba 1, Szczecin
79,00 
Przewoźnik: Follow me
Ocena:
Codziennie
15:15
Czas przejazdu02 h. 15 min
Port lotniczy Berlin-Schönefeld (SXF)
Vis a vis Terminala B (EASY JET), Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
17:30
Szczecin
Przystanek blisko dworca kolejowego (naprzeciwko), ul. Kolumba 86
79,00 
Przewoźnik: Follow me
Ocena:
Poza nie
18:15
Czas przejazdu02 h. 15 min
Port lotniczy Berlin-Schönefeld (SXF)
Vis a vis Terminala B (EASY JET), Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
20:30
Szczecin
pętla autob. za kładką przy Dw. PKP na ul. Kolumba 1, Szczecin
79,00 
Przewoźnik: Follow me
Ocena:
Codziennie
20:30
Czas przejazdu02 h. 15 min
Port lotniczy Berlin-Schönefeld (SXF)
Vis a vis Terminala B (EASY JET), Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
22:45
Szczecin
pętla autob. za kładką przy Dw. PKP na ul. Kolumba 1, Szczecin
79,00 
Przewoźnik: Follow me
Ocena:
Codziennie
23:15
Czas przejazdu02 h. 15 min
Port lotniczy Berlin-Schönefeld (SXF)
Vis a vis Terminala B (EASY JET), Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
01:30
+1 dzień
Szczecin
pętla autob. za kładką przy Dw. PKP na ul. Kolumba 1, Szczecin
79,00 
Przewoźnik: Follow me
Ocena:
pon, wto
23:45
Czas przejazdu02 h. 15 min
Port lotniczy Berlin-Schönefeld (SXF)
Vis a vis Terminala B (EASY JET), Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)
02:00
+1 dzień
Szczecin
pętla autob. za kładką przy Dw. PKP na ul. Kolumba 1, Szczecin
79,00 
Przewoźnik: Follow me
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Informacje o trasie autobusu Port lotniczy Berlin-Schönefeld (SXF) — Szczecin
24
Liczba autobusów w kierunku
2 godz. 15 min.
Szacowany czas podróży
00:20 — 02:35
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
23:45 — 02:00
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
15 — 169 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami

Podróż autobusem z lotniska Berlin-Schonefeld (SXF) do Szczecina – rozkład jazdy, bilety, informacje

Wyjazd z lotniska Berlin-Schonefeld (SXF)

Odległość pomiędzy Szczecinem a lotniskiem Berlin Schonefeld (SXF) wynosi około 150-160 kilometrów w zależności od wybranej trasy i utrudnień na niej występujących. Średni czas pokonywania tego dystansu to 2,5 godziny, dlatego wycieczka do Berlina busem okazuje się wygodniejsza niż samodzielna podróż samochodem.

Dojazd na lotnisko Berlin-Schonefeld (SXF) jest możliwy dzięki niemieckiej kolejce S-Bahn, autobusom miejskim o numerach 163, 164, 171, N7, N60, 734, 735, 736, 738, 742, 741 i X7 oraz kolejom regionalnym. Na terenie lotniska znajdują się również 3 parkingi, na których opłata za godzinę postoju wynosi od 3 do nawet 12 euro. Na trasie Berlin-Schönefeld (SXF) - Szczecin obecnie kursują jedynie autobusy firm PKS Szczecin oraz Follow me.

Dojazd do Szczecina

Podróż z lotniska w Berlinie zazwyczaj kończy się na pętli autobusowej za kładką przy Dworcu PKP przy ul. Kolumba 1. Tuż obok miejsca przyjazdu znajduje się Szczecin Główny z bezpośrednimi połączeniami do wielu polskich miast oraz mniejszych miejscowości. Pętla jest skomunikowana z resztą miasta dzięki autobusom o numerach 528, 70, 75, 527 i 521 oraz tramwajom o numerach 3, 6 i 2.

Drugim miejscem, w którym kończy się podróż jest dworzec autobusowy przy Placu Grodnickim 1. W bliskiej odległości od tej lokalizacji znajdują się tory tramwajowe i Dworzec PKP Szczecin Główny, co umożliwia łatwe dostanie się na miejsce zbiórki za pomocą pociągu, autobusu o numerze 70 lub 75 oraz tramwaju.

Niedaleko pętli autobusowej i Placu Grodnickiego znajduje się wypożyczalnia samochodów, liczne lokale gastronomiczne, centrum turystyczne oraz brzeg Odry Zachodniej. Po pokonaniu niewielkiego dystansu można dotrzeć również do Galerii Kaskada, hotelu Novotel oraz innych strategicznych punktów, takich jak poczta lub komisariat policji.

Co warto zobaczyć w Szczecinie?

Podróże z Berlina do Szczecina są chętnie realizowane przez stałych mieszkańców Niemiec, osoby przesiadające się na lotnisku Berlin-Schönefeld (SXF) oraz turystów zainteresowanych zwiedzaniem jednego z większych polskich miast leżącego tak blisko zachodniej granicy. Z tego powodu trasa ta cieszy się rosnącą popularnością wśród podróżujących w każdym wieku. Szczecin nie należy do grupy największych polskich miast, jednak na jego terenie można znaleźć liczne atrakcje i zabytki warte zobaczenia.

Jednym z nich jest Zamek Książąt Pomorskich, który każdego roku odwiedzają tysiące turystów. W Szczecinie znajdują się również niezwykle popularne Wały Chrobrego oraz Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza o charakterystycznej konstrukcji.

Szczecin to miejsce, w którym natura spotyka się z terenami zurbanizowanymi. Park Krajobrazowy zahaczający o jedną z dzielnic tego miasta jest doskonałym miejscem dla osób kochających spacery w otoczeniu zieleni drzew oraz błękitu nieba odbijającego się w Jeziorze Szmaragdowym.

Na terenie Szczecina istnieją również liczne zalewy, przy których stworzono publiczne plaże oraz miejsca pozwalające na wypożyczenie sprzętu wodnego. Dzięki temu podróż Schonefeld Szczecin zadowoli także miłośników bardziej ekstremalnego spędzania czasu.