Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Perwomajsk — Wozniesieńsk

Najlepsza oferta

Codziennie
01:00
Czas przejazdu01 h. 35 min

Perwomajsk

Przystanek, ul. Mykoly Vyngranovskoho 8

02:35

Wozniesieńsk

Dworzec autobusowy, ul. Kijowska 148

8,59 

Rozkład jazdy autobusów Perwomajsk — Wozniesieńsk w 2019 rok roku

Codziennie
09:00
Czas przejazdu01 h. 25 min

Perwomajsk

Dworzec autobusowy Golta, ul. Hrushevskoho 49B

10:25

Wozniesieńsk

Przystanek, ul. Czeluskincew 15

9,90 
Codziennie
22:25
Czas przejazdu01 h. 30 min

Perwomajsk

Dworzec autobusowy, ul. Mykoly Wynhranowskoho 8

23:55

Wozniesieńsk

Dworzec autobusowy, ul. Kijowska 148

9,90 
Codziennie
11:20
Czas przejazdu01 h. 40 min

Perwomajsk

Dworzec autobusowy, ul. Mykoly Wynhranowskoho 8

13:00

Wozniesieńsk

Dworzec autobusowy, ul. Kijowska 148

9,98 
Codziennie
13:35
Czas przejazdu01 h. 45 min

Perwomajsk

Dworzec autobusowy, ul. Mykoly Wynhranowskoho 8

15:20

Wozniesieńsk

Przystanek, ul. Czeluskincew 15

9,98 
Codziennie
22:25
Czas przejazdu01 h. 30 min

Perwomajsk

Dworzec autobusowy, ul. Mykoly Wynhranowskoho 8

23:55

Wozniesieńsk

Dworzec autobusowy, ul. Kijowska 148

10,66 
Popularne kierunki
Z miasta Perwomajsk
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu