Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Osnabruck — Umań w 2019 rok roku

10:00
Przystanek autobusowy "Central", Eisenbahnstrasse; dom 15
w drodze 32 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, sob
08:30
Dworzec kolejowy, pl. Theodor-Heuss 2
w drodze 32 godz. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią
20:45
OSNABRUCK, Hbf – Eisenbahnstrasse
w drodze 41 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:55+2 dni
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob

Rozkład jazdy autobusów Osnabruck — Umań w 2019 rok roku

wto, sob
10:00
32 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Osnabruck

Przystanek autobusowy "Central", Eisenbahnstrasse; dom 15

18:30
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

316,21 
09:56
Osnabruck
Przystanek autobusowy "Central", Eisenbahnstrasse; dom 15
10:55
Bielefeld
Dworzec autobusowy Brakwede, Artur-Ladebek-Strasse
11:25
Brema
Dworzec autobusowy, ul. Breitenweg 27
12:50
Hanower
Dworzec autobusowy Hanowerze, Rundestrasse; dom 12
12:57
Hamburg
Dworzec autobusowy, ul. Adenauerallee 78
13:50
Brunszwik
Dworzec autobusowy, pl. Berliner 1
14:50
Schwerin
Dom wakacyjny (Stolpe), trasa E26
15:20
Magdeburg
Przystanek, Konrad-Adenauer-Platz
16:50
Berlin
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Mazurenallee 4-6
18:20
Chociebuż
Dworzec Autobusowy "Cottbus", Marienstrasse; dom 1
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
09:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
12:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
14:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
16:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
18:30
+1 dzień
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VINEV Tzov
  • Neoplan(Free)
pon, pią
08:30
32 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Osnabruck

Dworzec kolejowy, pl. Theodor-Heuss 2

18:05
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

366,07 
08:30
Osnabruck
Dworzec kolejowy, pl. Theodor-Heuss 2
18:05
+1 dzień
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
pon, czw, sob
20:45
41 godz. 10 min w drodze
+2 dni

Osnabruck

OSNABRUCK, Hbf – Eisenbahnstrasse

14:55
+2 dni

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

427,38 
20:45
Osnabruck
OSNABRUCK, Hbf – Eisenbahnstrasse
14:55
+2 dni
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • SINDBAD
Popularne kierunki
Z miasta Osnabruck
Do miasta Umań
Do miasta Osnabruck
Z miasta Umań
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!