Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Opole — Nowogród Wołyński w 2019 rok roku

wto, czw, nie
08:50
23 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

07:55
+1 dzień

Nowogród Wołyński

Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45

139,40 
08:45
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:25
Strzelce Opolskie
Hotel Leśny, ul. Opolska 40
10:05
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
10:45
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ulica Johanna Wolfganga Goethego
12:40
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
14:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:45
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
18:25
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
+1 dzień
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
08:50
23 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

07:55
+1 dzień

Nowogród Wołyński

Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45

139,40 
08:45
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:25
Strzelce Opolskie
Hotel Leśny, ul. Opolska 40
10:05
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
10:45
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ulica Johanna Wolfganga Goethego
12:40
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
14:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:45
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
18:25
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
+1 dzień
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
08:50
23 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

07:55
+1 dzień

Nowogród Wołyński

Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45

139,40 
08:45
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:25
Strzelce Opolskie
Hotel Leśny, ul. Opolska 40
10:05
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
10:45
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ulica Johanna Wolfganga Goethego
12:40
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
14:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:45
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
18:25
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
+1 dzień
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Popularne kierunki
Z miasta Opole
Do miasta Opole
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!