Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Opole — Nowogród Wołyński w 2018 rok roku

18:45
PKS, ul. 1 Maja; Opole
Czas przejazdu 15 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:00+1 dzień
Parking przy Cafe Bar 2000; Nowogród-Wołyński
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
08:50
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
Czas przejazdu 23 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
08:50
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
Czas przejazdu 23 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
08:50
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
Czas przejazdu 23 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
08:50
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
Czas przejazdu 22 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, sob
W poniedziałki
18:45
Czas przejazdu 15 h. 15 min
+1 dzień

Opole

PKS, ul. 1 Maja; Opole

11:00
+1 dzień

Nowogród Wołyński

Parking przy Cafe Bar 2000; Nowogród-Wołyński

130
18:45
Opole
PKS, ul. 1 Maja; Opole
11:00
+1 dzień
Nowogród Wołyński
Parking przy Cafe Bar 2000; Nowogród-Wołyński
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ROMA-BUS PLUS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
08:50
Czas przejazdu 23 h. 05 min
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

07:55
+1 dzień

Nowogród Wołyński

Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45

138
08:50
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
09:25
Strzelce Opolskie
"Hotel Leśny; ul. Opolska 40"
10:05
Gliwice
"Przystanek; ul. Pionierów 8"
10:45
Zabrze
"Dworzec autobusowy Goethego; ulica Johanna Wolfganga Goethego"
12:40
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
14:35
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
16:45
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
18:25
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
+1 dzień
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
08:50
Czas przejazdu 23 h. 05 min
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

07:55
+1 dzień

Nowogród Wołyński

Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45

138
08:50
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
09:25
Strzelce Opolskie
"Hotel Leśny; ul. Opolska 40"
10:05
Gliwice
"Przystanek; ul. Pionierów 8"
10:45
Zabrze
"Dworzec autobusowy Goethego; ulica Johanna Wolfganga Goethego"
12:40
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
14:35
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
16:45
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
18:25
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
+1 dzień
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
08:50
Czas przejazdu 23 h. 05 min
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

07:55
+1 dzień

Nowogród Wołyński

Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45

138
08:50
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
09:25
Strzelce Opolskie
"Hotel Leśny; ul. Opolska 40"
10:05
Gliwice
"Przystanek; ul. Pionierów 8"
10:45
Zabrze
"Dworzec autobusowy Goethego; ulica Johanna Wolfganga Goethego"
12:40
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
14:35
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
16:45
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
18:25
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
+1 dzień
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, sob
08:50
Czas przejazdu 22 h. 05 min
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

07:55
+1 dzień

Nowogród Wołyński

Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45

140
08:50
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
07:55
+1 dzień
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Opole
Do miasta Opole