Rozkład jazdy PKS Opole – Dolyna

15:00
05:20
18 lis
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Dworzec autobusowy, ul. Prywokzalna, 1
101,76
15:00
17 lis
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
16:40
Katowice
18:00
Kraków
20:40
Rzeszów
22:20
Przemyśl
22:50
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
03:10
Lwów
04:20
Stryj
05:20
18 lis
Dolyna
Dworzec autobusowy, ul. Prywokzalna, 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
06:30
18 lis
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Dworzec autobusowy, ul. Prywokzalna, 1
87,22
17:30
17 lis
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
19:00
Katowice
20:20
Kraków
22:40
Rzeszów
00:20
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
03:55
Lwów
04:25
Lwów
05:40
Stryj
06:30
18 lis
Dolyna
Dworzec autobusowy, ul. Prywokzalna, 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Opole
Do miasta Dolyna
Do miasta Opole
Z miasta Dolyna

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.