Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Nowogród Wołyński — Wrocław w 2018 rok roku

17:30
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45
Czas przejazdu 16 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
17:30
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45
Czas przejazdu 17 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
13:10
Stacja benzynowa WOG; trasa M-06
Czas przejazdu 16 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:35+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W niedziele
22:20
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45
Czas przejazdu 21 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
22:20
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45
Czas przejazdu 21 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
01:15
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45
Czas przejazdu 18 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:55
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 19.12, 26.12...
wto, czw, sob
17:30
Czas przejazdu 16 h. 40 min
+1 dzień

Nowogród Wołyński

Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45

10:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

109
17:30
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45
19:00
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
19:55
Dubno
"Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26"
21:05
Brody
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 2"
22:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:05
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
03:25
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
05:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
07:00
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
08:50
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
10:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LYS-AUTO-TRANS o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
17:30
Czas przejazdu 17 h. 40 min
+1 dzień

Nowogród Wołyński

Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45

10:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

120
17:30
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45
10:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LAT LINES

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W niedziele
13:10
Czas przejazdu 16 h. 25 min
+1 dzień

Nowogród Wołyński

Stacja benzynowa WOG; trasa M-06

05:35
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

122
13:10
Nowogród Wołyński
Stacja benzynowa WOG; trasa M-06
15:05
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
17:55
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
20:20
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
01:05
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
02:55
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
05:35
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool T916 ASTRON
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Vilartrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
22:20
Czas przejazdu 21 h. 40 min
+1 dzień

Nowogród Wołyński

Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45

20:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

131
22:20
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
10:00
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
11:25
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
13:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
14:55
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
16:35
Zabrze
"Dworzec autobusowy Goethego; ulica Johanna Wolfganga Goethego"
16:50
Gliwice
"Przystanek; ul. Pionierów 8"
17:40
Strzelce Opolskie
"Hotel Leśny; ul. Opolska 40"
18:20
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
20:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
22:20
Czas przejazdu 21 h. 40 min
+1 dzień

Nowogród Wołyński

Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45

20:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

131
22:20
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
10:00
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
11:25
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
13:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
14:55
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
16:35
Zabrze
"Dworzec autobusowy Goethego; ulica Johanna Wolfganga Goethego"
16:50
Gliwice
"Przystanek; ul. Pionierów 8"
17:40
Strzelce Opolskie
"Hotel Leśny; ul. Opolska 40"
18:20
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
20:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

19.12, 26.12...
01:15
Czas przejazdu 18 h. 40 min

Nowogród Wołyński

Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45

19:55

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

144
01:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45
03:25
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
Lwów
"Przystanek; ul. Kuznevycha 2"
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
13:55
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
15:25
Kraków
"Parking Wawel - hotel Sheraton; ul. Powiśle 7"
16:55
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
19:55
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool T-917
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lwów-Intourtrans s.a.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Wrocław
Z miasta Wrocław