Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Nowogród Wołyński — Wrocław w 2019 rok roku

wto, czw, sob
17:30
16 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Nowogród Wołyński

Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45

10:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

110,06 
17:25
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
19:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:55
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
21:05
Brody
Przystanek, ul. Pryvokzalna 2
22:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
03:25
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
05:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
08:50
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LIS-AVTO-TRANS
  • Neoplan 116

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
17:30
17 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Nowogród Wołyński

Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45

10:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

120,00 
17:30
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
10:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LAT LINES
pią, nie
13:10
16 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Nowogród Wołyński

Stacja benzynowa WOG, trasa M-06

05:35
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

123,26 
13:05
Nowogród Wołyński
Stacja benzynowa WOG, trasa M-06
15:05
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
17:55
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
20:20
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:05
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
05:35
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Vilartrans
  • Van Hool T916 ASTRON
wto, pią, nie
22:20
21 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Nowogród Wołyński

Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45

20:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

132,07 
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
11:25
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
13:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:55
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
16:35
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ulica Johanna Wolfganga Goethego
16:50
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
17:40
Strzelce Opolskie
Hotel Leśny, ul. Opolska 40
18:20
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
20:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
22:20
21 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Nowogród Wołyński

Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45

20:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

132,07 
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
11:25
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
13:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:55
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
16:35
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ulica Johanna Wolfganga Goethego
16:50
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
17:40
Strzelce Opolskie
Hotel Leśny, ul. Opolska 40
18:20
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
20:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
13.02, 20.02, 27.02, 06.03, 13.03...
01:15
18 godz. 40 min w drodze

Nowogród Wołyński

Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45

19:55

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

161,41 
01:10
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
03:25
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Lwów
Przystanek, ul. Kuznewycha 2
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
13:55
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
15:25
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
16:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:55
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lviv-InturTrans
  • Van Hool T-917
Popularne kierunki
Do miasta Wrocław
Z miasta Wrocław
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!