Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusowe

Nowogród Wołyński - Warszawa

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Nowogród Wołyński — Warszawa

Najlepsza oferta

wto, pią, nie
22:20
Czas przejazdu14 h. 10 min
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
12:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
73,46 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Nowogród Wołyński — Warszawa w 2019 roku

Codziennie
12:10
Czas przejazdu14 h. 40 min
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
01:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
78,82 
Przewoźnik: Stetsik Taras Volodymyrovich
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Codziennie
13:30
Czas przejazdu13 h. 50 min
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
02:20
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
81,60 
Przewoźnik: Mustang Trans
Ocena:
pon, czw, pią, nie
23:55
Czas przejazdu09 h. 20 min
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:15
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
84,97 
Przewoźnik: AGA TRAVEL
Autobus: Mercedes Tourismo
Ocena:
4.1
czw, nie
23:55
Czas przejazdu09 h. 20 min
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:15
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
84,97 
Przewoźnik: AGA TRAVEL
Autobus: Setra S 516 (2эт св)
Ocena:
4.1
12.12, 16.12, 20.12, 24.12, 28.12...
15:35
Czas przejazdu11 h. 15 min
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
02:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
85,02 
Przewoźnik: Lidertrans
Autobus: EOS E-200 COACH
Ocena:
pon, śro
10:30
Czas przejazdu12 h. 30 min
Nowogród Wołyński
Dw. Autobusowy, ul. Szewczenka 45, Nowogród-Wołyński
22:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
90,00 
Przewoźnik: SV TRANS
Ocena:
Codziennie
19:40
Czas przejazdu11 h. 30 min
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
07:10
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
93,52 
Przewoźnik: COMFORT EXPRESS UA
Autobus: Setra
Ocena:
W poniedziałki
17:30
Czas przejazdu12 h. 35 min
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
05:05
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
94,00 
Przewoźnik: LIS-AVTO-TRANS
Ocena:
Codziennie
11:00
Czas przejazdu11 h. 00 min
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
22:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
98,20 
Przewoźnik: SV-Trans Plus TK
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
W poniedziałki
23:55
Czas przejazdu10 h. 20 min
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:15
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
100,00 
Przewoźnik: PP TVAD
Ocena:
Poza sob
14:15
Czas przejazdu14 h. 00 min
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
03:15
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
102,00 
Przewoźnik: KANTOL
Ocena:
Poza czw
22:20
Czas przejazdu15 h. 10 min
Nowogród Wołyński
AS. vul. Shevchenka, 45 (kier. Mariu.), Nowogród-Wołyński
12:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
104,00 
Przewoźnik: Z-TIME
Ocena:
Codziennie
11:00
Czas przejazdu11 h. 00 min
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
22:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
108,01 
Przewoźnik: SV-Trans Plus TK
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
Codziennie
11:00
Czas przejazdu12 h. 00 min
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
22:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
108,01 
Przewoźnik: SV-Trans Plus TK
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
Codziennie
12:10
Czas przejazdu14 h. 40 min
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
01:50
+1 dzień
Warszawa
Dw. PKS 'Zahodni', al. Jerozolimskie 144, Warszawa
110,00 
Przewoźnik: IDEAL TRAVEL
Ocena:
Poza sob
19:40
Czas przejazdu12 h. 30 min
Nowogród Wołyński
DA, ul. Shevchenka 45, Nowogród-Wołyński
07:10
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
110,00 
Przewoźnik: COMFORT EXPRESS
Ocena:
12.12, 14.12, 16.12, 18.12, 20.12...
13:30
Czas przejazdu12 h. 50 min
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
02:20
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
110,53 
Przewoźnik: Mustang Trans
Autobus: Neoplan
Ocena:
Dni nieparzyste
13:30
Czas przejazdu12 h. 50 min
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
02:20
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
110,53 
Przewoźnik: Mustang Trans
Autobus: Neoplan
Ocena:
Codziennie
15:35
Czas przejazdu12 h. 15 min
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
02:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
118,48 
Przewoźnik: ТОВ "Лідертранс"
Autobus: НЕОПЛАН 50
Ocena:
Codziennie
18:05
Czas przejazdu11 h. 45 min
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
05:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
119,03 
Przewoźnik: Pavlovsky I. P
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
4.3
wto, pią, nie
22:20
Czas przejazdu14 h. 10 min
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
12:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
122,43 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
pon, śro, czw, sob
22:20
Czas przejazdu14 h. 10 min
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
12:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
122,43 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
W niedziele
14:20
Czas przejazdu12 h. 40 min
Nowogród Wołyński
Przystanek (naprzeciwko dworca autobusowego), ul. Szewczenka 45
03:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
133,91 
Przewoźnik: Pavlyuk Vіtalіy Іvanovich
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
Popularne kierunki
Do miasta Warszawa
Z miasta Warszawa
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu