Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Nowogród Wołyński — Słubice w 2019 rok roku

22:20
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
w drodze 22 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:50+1 dzień
Parking Port Świecko, ul. Świecko 39
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
22:20
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
w drodze 22 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:50+1 dzień
Parking Port Świecko, ul. Świecko 39
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
22:20
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
w drodze 21 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:50+1 dzień
Parking Port Świecko, ul. Świecko 39
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
22:20
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
w drodze 22 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:50+1 dzień
Parking Port Świecko, ul. Świecko 39
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
01:15
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
w drodze 26 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:30+1 dzień
Parking Port Świecko, ul. Świecko 39
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 30.01, 06.02, 13.02, 20.02, 27.02...

Rozkład jazdy autobusów Nowogród Wołyński — Słubice w 2019 rok roku

wto, pią, nie
22:20
22 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Nowogród Wołyński

Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45

19:50
+1 dzień

Słubice

Parking Port Świecko, ul. Świecko 39

210,80 
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
11:00
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
11:30
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
12:45
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:45
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:45
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
17:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:50
+1 dzień
Słubice
Parking Port Świecko, ul. Świecko 39
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
22:20
22 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Nowogród Wołyński

Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45

19:50
+1 dzień

Słubice

Parking Port Świecko, ul. Świecko 39

210,80 
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
11:00
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
11:30
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
12:45
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:45
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:45
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
17:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:50
+1 dzień
Słubice
Parking Port Świecko, ul. Świecko 39
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
22:20
21 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Nowogród Wołyński

Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45

19:50
+1 dzień

Słubice

Parking Port Świecko, ul. Świecko 39

210,80 
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
11:00
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
11:30
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
12:45
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:45
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
17:45
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
17:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:50
+1 dzień
Słubice
Parking Port Świecko, ul. Świecko 39
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
W poniedziałki
22:20
22 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Nowogród Wołyński

Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45

19:50
+1 dzień

Słubice

Parking Port Świecko, ul. Świecko 39

221,34 
22:20
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
19:50
+1 dzień
Słubice
Parking Port Świecko, ul. Świecko 39
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
30.01, 06.02, 13.02, 20.02, 27.02...
01:15
26 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Nowogród Wołyński

Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45

02:30
+1 dzień

Słubice

Parking Port Świecko, ul. Świecko 39

239,61 
01:10
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
03:25
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Lwów
Przystanek, ul. Kuznewycha 2
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
13:55
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
15:25
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
16:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:55
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
21:25
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
21:40
Lubin
Stacja paliw Leśna, ul. Leśna 2
21:50
Polkowice
Stacja paliw Działkowa, ul. Działkowa 5
22:55
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
23:40
Świebodzin
Dworzec autobusowy, ul. Artura Grottgera 5
02:30
+1 dzień
Słubice
Parking Port Świecko, ul. Świecko 39
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lviv-InturTrans
  • Van Hool T-917
Popularne kierunki
Do miasta Słubice
Z miasta Słubice
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!