Bilety autobusoweNowogród-Wołyński - Lublin

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Nowogród Wołyński — Lublin

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Poza sob
14:15
Czas przejazdu10 h. 50 min
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
00:05
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
71,40 
Przewoźnik: KANTOL
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Nowogród Wołyński — Lublin w 2020 roku

Poza czw
13:30
Czas przejazdu10 h. 25 min
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
22:55
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
71,40 
Przewoźnik: Mustang Trans
Ocena:
pon, wto, pią
10:30
Czas przejazdu09 h. 00 min
Nowogród Wołyński
Dw. Autobusowy, ul. Szewczenka 45, Nowogród-Wołyński
18:30
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
80,00 
Przewoźnik: SV TRANS
Ocena:
Codziennie
15:35
Czas przejazdu09 h. 35 min
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
00:10
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
81,60 
Przewoźnik: Lider Trans
Ocena:
W poniedziałki
23:55
Czas przejazdu06 h. 55 min
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
05:50
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
81,60 
Przewoźnik: PP TVAD
Ocena:
Codziennie
11:00
Czas przejazdu07 h. 30 min
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
18:30
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
83,89 
Przewoźnik: SV-Trans Plus TK
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
Codziennie
11:00
Czas przejazdu07 h. 30 min
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
18:30
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
83,89 
Przewoźnik: SV-Trans Plus TK
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
Dni nieparzyste
13:30
Czas przejazdu09 h. 25 min
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
22:55
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
83,89 
Przewoźnik: Mustang Trans
Autobus: Neoplan
Ocena:
Codziennie
22:20
Czas przejazdu10 h. 45 min
Nowogród Wołyński
AS. vul. Shevchenka, 45 (kier. Mariu.), Nowogród-Wołyński
08:05
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
87,00 
Przewoźnik: Z-TIME
Ocena:
Codziennie
11:05
Czas przejazdu07 h. 25 min
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
18:30
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
92,28 
Przewoźnik: SV-Trans Plus TK
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
Codziennie
13:50
Czas przejazdu08 h. 00 min
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
21:50
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
100,67 
Przewoźnik: COMFORT EXPRESS UA
Autobus: Setra
Ocena:
Codziennie
19:40
Czas przejazdu08 h. 15 min
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
03:55
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
100,67 
Przewoźnik: COMFORT EXPRESS UA
Autobus: Setra
Ocena:
wto, pią, nie
22:20
Czas przejazdu09 h. 25 min
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
07:45
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
100,67 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
3.7
wto, pią, nie
22:20
Czas przejazdu09 h. 25 min
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
07:45
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
100,67 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
3.7
wto, pią, nie
22:20
Czas przejazdu09 h. 25 min
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
07:45
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
100,67 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
3.7
wto, pią, nie
22:20
Czas przejazdu09 h. 25 min
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
07:45
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
100,67 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
3.7
pon, śro, czw, sob
22:20
Czas przejazdu09 h. 35 min
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
07:55
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
100,67 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
3.7
wto, pią, nie
22:20
Czas przejazdu09 h. 35 min
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
07:55
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
100,67 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
3.7
Codziennie
13:50
Czas przejazdu09 h. 00 min
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
21:50
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
110,00 
Przewoźnik: COMFORT EXPRESS
Ocena:
Codziennie
19:40
Czas przejazdu09 h. 15 min
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
03:55
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
110,00 
Przewoźnik: COMFORT EXPRESS
Ocena:
Codziennie
18:05
Czas przejazdu08 h. 25 min
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
02:30
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
117,45 
Przewoźnik: Pavlovsky I. P
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
czw, sob, nie
23:55
Czas przejazdu05 h. 55 min
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
05:50
+1 dzień
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
201,18 
Przewoźnik: AGA TRAVEL
Autobus: Setra S 516 (2эт св)
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Lublin
Z miasta Lublin
Informacje o trasie autobusu Nowogród Wołyński — Lublin
23
Liczba autobusów w kierunku
8 godz. 50 min.
Szacowany czas podróży
10:30 — 18:30
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
23:55 — 05:50
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
108 — 443 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami