Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Novosibirsk — Lebedevo w 2018 rok roku

10:00
Новосибирск АВ (Красный проспект, 4); Россия|Новосибирская область|
Czas przejazdu 01 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:40
Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:20
Новосибирск ЖД Вокзал-Главный, КДП; Россия|Новосибирская область|
Czas przejazdu 01 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:15
Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:20
Новосибирск АВ (Красный проспект, 4); Россия|Новосибирская область|
Czas przejazdu 01 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:10
Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:20
Новосибирск АВ (Красный проспект, 4); Россия|Новосибирская область|
Czas przejazdu 02 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:20
Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:25
Новосибирск ЖД Вокзал-Главный, КДП; Россия|Новосибирская область|
Czas przejazdu 02 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:30
Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
23:40
Новосибирск АВ (Красный проспект, 4); Россия|Новосибирская область|
Czas przejazdu 01 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:15+1 dzień
Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:30
Новосибирск АВ (Красный проспект, 4); Россия|Новосибирская область|
Czas przejazdu 01 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:20
Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
22:00
Новосибирск АВ (Красный проспект, 4); Россия|Новосибирская область|
Czas przejazdu 01 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:40
Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
00:10
Zatrzymaj "centrum handlowe "Nevsky"; autostrada Gusinobrodskoje; dom 68/1
Czas przejazdu 01 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:15
Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:00
Новосибирск АВ (Красный проспект, 4); Россия|Новосибирская область|
Czas przejazdu 01 h. 51 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:51
Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, sob
14:30
Новосибирск АВ (Красный проспект, 4); Россия|Новосибирская область|
Czas przejazdu 01 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:20
Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:00
Новосибирск АВ (Красный проспект, 4); Россия|Новосибирская область|
Czas przejazdu 01 h. 51 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:51
Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, pią
16:30
Новосибирск АВ (Красный проспект, 4); Россия|Новосибирская область|
Czas przejazdu 02 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:30
Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:30
Новосибирск АВ (Красный проспект, 4); Россия|Новосибирская область|
Czas przejazdu 01 h. 51 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:21
Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, nie
12:00
Новосибирск АВ (Красный проспект, 4); Россия|Новосибирская область|
Czas przejazdu 01 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:30
Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:20
Новосибирск АВ (Красный проспект, 4); Россия|Новосибирская область|
Czas przejazdu 01 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:00
Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
23:00
Новосибирск АВ (Красный проспект, 4); Россия|Новосибирская область|
Czas przejazdu 01 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:50+1 dzień
Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
10:00
Czas przejazdu 01 h. 40 min

Novosibirsk

Новосибирск АВ (Красный проспект, 4); Россия|Новосибирская область|

11:40

Lebedevo

Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район

17
10:00
Novosibirsk
Новосибирск АВ (Красный проспект, 4); Россия|Новосибирская область|
11:40
Lebedevo
Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район
  • Autobus
  • - (40), 000
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • СИБАВТОТРАНС ООО

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
07:20
Czas przejazdu 01 h. 55 min

Novosibirsk

Новосибирск ЖД Вокзал-Главный, КДП; Россия|Новосибирская область|

09:15

Lebedevo

Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район

20
07:20
Novosibirsk
Новосибирск ЖД Вокзал-Главный, КДП; Россия|Новосибирская область|
09:15
Lebedevo
Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район
  • Autobus
  • - (39), 000
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Сибирские р.с. технологии ООО

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
08:20
Czas przejazdu 01 h. 50 min

Novosibirsk

Новосибирск АВ (Красный проспект, 4); Россия|Новосибирская область|

10:10

Lebedevo

Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район

20
08:20
Novosibirsk
Новосибирск АВ (Красный проспект, 4); Россия|Новосибирская область|
10:10
Lebedevo
Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район
  • Autobus
  • - (47), 000
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Лавриненко В.В. ИП

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:20
Czas przejazdu 02 h. 00 min

Novosibirsk

Новосибирск АВ (Красный проспект, 4); Россия|Новосибирская область|

11:20

Lebedevo

Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район

20
09:20
Novosibirsk
Новосибирск АВ (Красный проспект, 4); Россия|Новосибирская область|
11:20
Lebedevo
Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район
  • Autobus
  • - (44), 000
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Формула ООО

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
10:25
Czas przejazdu 02 h. 05 min

Novosibirsk

Новосибирск ЖД Вокзал-Главный, КДП; Россия|Новосибирская область|

12:30

Lebedevo

Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район

20
10:25
Novosibirsk
Новосибирск ЖД Вокзал-Главный, КДП; Россия|Новосибирская область|
12:30
Lebedevo
Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район
  • Autobus
  • - (39), 000
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Сибирские р.с. технологии ООО

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
23:40
Czas przejazdu 01 h. 35 min
+1 dzień

Novosibirsk

Новосибирск АВ (Красный проспект, 4); Россия|Новосибирская область|

01:15
+1 dzień

Lebedevo

Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район

20
23:40
Novosibirsk
Новосибирск АВ (Красный проспект, 4); Россия|Новосибирская область|
01:15
+1 dzień
Lebedevo
Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район
  • Autobus
  • - (43), 00
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • СИБАВТОТРАНС ООО

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
18:30
Czas przejazdu 01 h. 50 min

Novosibirsk

Новосибирск АВ (Красный проспект, 4); Россия|Новосибирская область|

20:20

Lebedevo

Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район

20
18:30
Novosibirsk
Новосибирск АВ (Красный проспект, 4); Россия|Новосибирская область|
20:20
Lebedevo
Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район
  • Autobus
  • - (45), 000
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Беловское ГПАТП КО

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
22:00
Czas przejazdu 01 h. 40 min

Novosibirsk

Новосибирск АВ (Красный проспект, 4); Россия|Новосибирская область|

23:40

Lebedevo

Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район

20
22:00
Novosibirsk
Новосибирск АВ (Красный проспект, 4); Россия|Новосибирская область|
23:40
Lebedevo
Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район
  • Autobus
  • - (44), 000
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПАТП-4 МКП

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
00:10
Czas przejazdu 01 h. 05 min

Novosibirsk

Zatrzymaj "centrum handlowe "Nevsky"; autostrada Gusinobrodskoje; dom 68/1

01:15

Lebedevo

Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район

20
00:10
Novosibirsk
Zatrzymaj "centrum handlowe "Nevsky"; autostrada Gusinobrodskoje; dom 68/1
01:15
Lebedevo
Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район
  • Autobus
  • - (43), 00
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • СИБАВТОТРАНС ООО

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, sob
13:00
Czas przejazdu 01 h. 51 min

Novosibirsk

Новосибирск АВ (Красный проспект, 4); Россия|Новосибирская область|

14:51

Lebedevo

Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район

20
13:00
Novosibirsk
Новосибирск АВ (Красный проспект, 4); Россия|Новосибирская область|
14:51
Lebedevo
Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район
  • Autobus
  • - (38), 000
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ленинск-Кузнецкая автоколонна

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:30
Czas przejazdu 01 h. 50 min

Novosibirsk

Новосибирск АВ (Красный проспект, 4); Россия|Новосибирская область|

16:20

Lebedevo

Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район

20
14:30
Novosibirsk
Новосибирск АВ (Красный проспект, 4); Россия|Новосибирская область|
16:20
Lebedevo
Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район
  • Autobus
  • - (45), 000
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Беловское ГПАТП КО

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, pią
15:00
Czas przejazdu 01 h. 51 min

Novosibirsk

Новосибирск АВ (Красный проспект, 4); Россия|Новосибирская область|

16:51

Lebedevo

Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район

20
15:00
Novosibirsk
Новосибирск АВ (Красный проспект, 4); Россия|Новосибирская область|
16:51
Lebedevo
Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район
  • Autobus
  • - (40), 000
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Новокузнецкое ПАТП-1 ОАО

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:30
Czas przejazdu 02 h. 00 min

Novosibirsk

Новосибирск АВ (Красный проспект, 4); Россия|Новосибирская область|

18:30

Lebedevo

Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район

20
16:30
Novosibirsk
Новосибирск АВ (Красный проспект, 4); Россия|Новосибирская область|
18:30
Lebedevo
Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район
  • Autobus
  • - (17), 000
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • СИБАВТО ООО

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, nie
17:30
Czas przejazdu 01 h. 51 min

Novosibirsk

Новосибирск АВ (Красный проспект, 4); Россия|Новосибирская область|

19:21

Lebedevo

Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район

20
17:30
Novosibirsk
Новосибирск АВ (Красный проспект, 4); Россия|Новосибирская область|
19:21
Lebedevo
Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район
  • Autobus
  • - (38), 000
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ленинск-Кузнецкая автоколонна

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:00
Czas przejazdu 01 h. 30 min

Novosibirsk

Новосибирск АВ (Красный проспект, 4); Россия|Новосибирская область|

13:30

Lebedevo

Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район

26
12:00
Novosibirsk
Новосибирск АВ (Красный проспект, 4); Россия|Новосибирская область|
13:30
Lebedevo
Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район
  • Autobus
  • - (51), 000
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • СИБАВТО ООО

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
20:20
Czas przejazdu 01 h. 40 min

Novosibirsk

Новосибирск АВ (Красный проспект, 4); Россия|Новосибирская область|

22:00

Lebedevo

Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район

26
20:20
Novosibirsk
Новосибирск АВ (Красный проспект, 4); Россия|Новосибирская область|
22:00
Lebedevo
Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район
  • Autobus
  • - (51), 00
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • НСК-Авто ООО

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
23:00
Czas przejazdu 01 h. 50 min
+1 dzień

Novosibirsk

Новосибирск АВ (Красный проспект, 4); Россия|Новосибирская область|

00:50
+1 dzień

Lebedevo

Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район

26
23:00
Novosibirsk
Новосибирск АВ (Красный проспект, 4); Россия|Новосибирская область|
00:50
+1 dzień
Lebedevo
Лебедево с. пов., Новосибирская область; Россия|Новосибирская область|Тогучинский район
  • Autobus
  • - (51), 000
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • СИБАВТО ООО

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki