Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Nikopol - Krzywy Rog

od 17 zł, 20 lis

Rozkład jazdy autobusów Nikopol — Krzywy Rog w 2018 rok roku

07:30
Dworzec autobusowy Nikopol; ul. Elektrometalurgiv 37
Czas przejazdu 01 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
09:15
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Dnipropetrovske shose 1A
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
12:05
Dworzec autobusowy Nikopol; ul. Elektrometalurgiv 37
Czas przejazdu 02 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
14:20
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Dnipropetrovske shose 1A
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
06:00
Dworzec autobusowy Nikopol; ul. Elektrometalurgiv 37
Czas przejazdu 02 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
08:55
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Dnipropetrovske shose 1A
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
07:00
Dworzec autobusowy Nikopol; ul. Elektrometalurgiv 37
Czas przejazdu 03 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
10:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Dnipropetrovske shose 1A
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
14:10
Dworzec autobusowy Nikopol; ul. Elektrometalurgiv 37
Czas przejazdu 02 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
16:35
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Dnipropetrovske shose 1A
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
10:35
Dworzec autobusowy Nikopol; ul. Elektrometalurgiv 37
Czas przejazdu 03 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
14:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Dnipropetrovske shose 1A
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
wto, pią, nie
07:30
Czas przejazdu 01 h. 45 min

Nikopol

Dworzec autobusowy Nikopol; ul. Elektrometalurgiv 37

09:15

Krzywy Rog

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Dnipropetrovske shose 1A

11
07:30
Nikopol
Dworzec autobusowy Nikopol; ul. Elektrometalurgiv 37
09:15
Krzywy Rog
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Dnipropetrovske shose 1A
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:05
Czas przejazdu 02 h. 15 min

Nikopol

Dworzec autobusowy Nikopol; ul. Elektrometalurgiv 37

14:20

Krzywy Rog

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Dnipropetrovske shose 1A

15
12:05
Nikopol
Dworzec autobusowy Nikopol; ul. Elektrometalurgiv 37
14:20
Krzywy Rog
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Dnipropetrovske shose 1A
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw, sob
06:00
Czas przejazdu 02 h. 55 min

Nikopol

Dworzec autobusowy Nikopol; ul. Elektrometalurgiv 37

08:55

Krzywy Rog

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Dnipropetrovske shose 1A

20
06:00
Nikopol
Dworzec autobusowy Nikopol; ul. Elektrometalurgiv 37
08:55
Krzywy Rog
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Dnipropetrovske shose 1A
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw, sob
07:00
Czas przejazdu 03 h. 00 min

Nikopol

Dworzec autobusowy Nikopol; ul. Elektrometalurgiv 37

10:00

Krzywy Rog

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Dnipropetrovske shose 1A

23
07:00
Nikopol
Dworzec autobusowy Nikopol; ul. Elektrometalurgiv 37
10:00
Krzywy Rog
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Dnipropetrovske shose 1A
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw, sob
14:10
Czas przejazdu 02 h. 25 min

Nikopol

Dworzec autobusowy Nikopol; ul. Elektrometalurgiv 37

16:35

Krzywy Rog

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Dnipropetrovske shose 1A

23
14:10
Nikopol
Dworzec autobusowy Nikopol; ul. Elektrometalurgiv 37
16:35
Krzywy Rog
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Dnipropetrovske shose 1A
  • Autobus
  • ЭТАЛОН (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw, sob
10:35
Czas przejazdu 03 h. 25 min

Nikopol

Dworzec autobusowy Nikopol; ul. Elektrometalurgiv 37

14:00

Krzywy Rog

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Dnipropetrovske shose 1A

33
10:35
Nikopol
Dworzec autobusowy Nikopol; ul. Elektrometalurgiv 37
14:00
Krzywy Rog
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Dnipropetrovske shose 1A
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Nikopol
Do miasta Nikopol