Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Netiszyn — Wrocław w 2019 rok roku

14:15
Dworzec autobusowy Netiszyn, ul. Rynkova 1
w drodze 13 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:00+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:45
Przystanek, prospekt Nezalezhnosti 22
w drodze 21 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:45+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:45
Przystanek, prospekt Nezalezhnosti 22
w drodze 21 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:45+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:45
ul. Nezalezhnosti 22, Centrum Handlowe, Netishyn
w drodze 22 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:45+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, sob

Rozkład jazdy autobusów Netiszyn — Wrocław w 2019 rok roku

Codziennie
14:15
13 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Netiszyn

Dworzec autobusowy Netiszyn, ul. Rynkova 1

04:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

124,90 
14:10
Netiszyn
Dworzec autobusowy Netiszyn, ul. Rynkova 1
15:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
16:30
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
17:50
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
19:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
20:15
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
00:35
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
04:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kas-Trans
  • Setra
  • Oceniono na 4.8 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    4.8
  • Stan techniczny
    4.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.8
Codziennie
11:45
21 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Netiszyn

Przystanek, prospekt Nezalezhnosti 22

08:45
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

139,94 
11:45
Netiszyn
Przystanek, prospekt Nezalezhnosti 22
12:00
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
12:25
Szepietówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
13:25
Starokonstantynów
Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw, ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2
13:55
Krasyłiw
Stacja benzynowa SHELL, autostrada N-03
14:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
15:25
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
15:40
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
16:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:55
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Stepana Bandery 3
19:35
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:25
Horodok
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lwowska
21:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
00:05
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
00:55
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
02:25
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
04:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:05
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
07:05
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:45
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (19)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Palko V.A.
  • Setra S 315 НDH
Codziennie
11:45
21 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Netiszyn

Przystanek, prospekt Nezalezhnosti 22

08:45
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

139,95 
11:45
Netiszyn
Przystanek, prospekt Nezalezhnosti 22
12:00
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
12:25
Szepietówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
13:25
Starokonstantynów
Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw, ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2
13:55
Krasyłiw
Stacja benzynowa SHELL, autostrada N-03
14:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
15:25
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
15:40
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
16:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:55
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Stepana Bandery 3
19:35
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:25
Horodok
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lwowska
21:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
00:05
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
00:55
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
02:25
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
04:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:05
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
07:05
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:45
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (19)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pas-Trans Sp.z.o.o.
  • Setra S 315 НDH
pon, wto, śro, czw, sob
11:45
22 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Netiszyn

ul. Nezalezhnosti 22, Centrum Handlowe, Netishyn

08:45
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

140,00 
11:45
Netiszyn
ul. Nezalezhnosti 22, Centrum Handlowe, Netishyn
08:45
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PAS-TRANS
Popularne kierunki
Z miasta Netiszyn
Do miasta Wrocław
Do miasta Netiszyn
Z miasta Wrocław
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!