Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Netiszyn — Puławy w 2019 rok roku

Codziennie
15:30
10 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Netiszyn

Dworzec autobusowy Netiszyn, ul. Rynkova 1

02:00
+1 dzień

Puławy

Przystanek autobusowy koło dworca autobusowego, ul. Wojska Polskiego

88,05 
15:25
Netiszyn
Dworzec autobusowy Netiszyn, ul. Rynkova 1
16:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:40
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:00
Kowel
Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3
21:30
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
00:00
Chełm
Mc Donald's Lubelska, ul. Lubelska 216
01:05
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:00
+1 dzień
Puławy
Przystanek autobusowy koło dworca autobusowego, ul. Wojska Polskiego
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
Popularne kierunki
Z miasta Netiszyn
Do miasta Puławy
Do miasta Netiszyn
Z miasta Puławy
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!