Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Neftegorsk — Solnechnaya Polyana w 2018 rok roku

06:30
Zatrzymaj się "Neftegorsk" (Plac Lenina); Ulica Lenina; dom 2
Czas przejazdu 01 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:15
Солнечная Поляна; Россия|Самарская область|
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:20
Zatrzymaj się "Neftegorsk" (Plac Lenina); Ulica Lenina; dom 2
Czas przejazdu 01 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:05
Солнечная Поляна; Россия|Самарская область|
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:00
Zatrzymaj się "Neftegorsk" (Plac Lenina); Ulica Lenina; dom 2
Czas przejazdu 01 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:45
Солнечная Поляна; Россия|Самарская область|
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:15
Zatrzymaj się "Neftegorsk" (Plac Lenina); Ulica Lenina; dom 2
Czas przejazdu 01 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:00
Солнечная Поляна; Россия|Самарская область|
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:00
Zatrzymaj się "Neftegorsk" (Plac Lenina); Ulica Lenina; dom 2
Czas przejazdu 01 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:45
Солнечная Поляна; Россия|Самарская область|
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:00
Zatrzymaj się "Neftegorsk" (Plac Lenina); Ulica Lenina; dom 2
Czas przejazdu 01 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:45
Солнечная Поляна; Россия|Самарская область|
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:00
Zatrzymaj się "Neftegorsk" (Plac Lenina); Ulica Lenina; dom 2
Czas przejazdu 01 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:45
Солнечная Поляна; Россия|Самарская область|
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:30
Zatrzymaj się "Neftegorsk" (Plac Lenina); Ulica Lenina; dom 2
Czas przejazdu 01 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:15
Солнечная Поляна; Россия|Самарская область|
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
06:30
Czas przejazdu 01 h. 45 min

Neftegorsk

Zatrzymaj się "Neftegorsk" (Plac Lenina); Ulica Lenina; dom 2

08:15

Solnechnaya Polyana

Солнечная Поляна; Россия|Самарская область|

19
06:30
Neftegorsk
Zatrzymaj się "Neftegorsk" (Plac Lenina); Ulica Lenina; dom 2
08:15
Solnechnaya Polyana
Солнечная Поляна; Россия|Самарская область|
  • Autobus
  • ГАЗ-32212 (12), ек 079 63
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • АО "ЕКА"

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:20
Czas przejazdu 01 h. 45 min

Neftegorsk

Zatrzymaj się "Neftegorsk" (Plac Lenina); Ulica Lenina; dom 2

11:05

Solnechnaya Polyana

Солнечная Поляна; Россия|Самарская область|

19
09:20
Neftegorsk
Zatrzymaj się "Neftegorsk" (Plac Lenina); Ulica Lenina; dom 2
11:05
Solnechnaya Polyana
Солнечная Поляна; Россия|Самарская область|
  • Autobus
  • ГАЗ-32212 (12), ек071 63
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • АО "ЕКА"

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:00
Czas przejazdu 01 h. 45 min

Neftegorsk

Zatrzymaj się "Neftegorsk" (Plac Lenina); Ulica Lenina; dom 2

13:45

Solnechnaya Polyana

Солнечная Поляна; Россия|Самарская область|

19
12:00
Neftegorsk
Zatrzymaj się "Neftegorsk" (Plac Lenina); Ulica Lenina; dom 2
13:45
Solnechnaya Polyana
Солнечная Поляна; Россия|Самарская область|
  • Autobus
  • ГАЗ-32212 (12), ек071 63
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • АО "ЕКА"

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
13:15
Czas przejazdu 01 h. 45 min

Neftegorsk

Zatrzymaj się "Neftegorsk" (Plac Lenina); Ulica Lenina; dom 2

15:00

Solnechnaya Polyana

Солнечная Поляна; Россия|Самарская область|

19
13:15
Neftegorsk
Zatrzymaj się "Neftegorsk" (Plac Lenina); Ulica Lenina; dom 2
15:00
Solnechnaya Polyana
Солнечная Поляна; Россия|Самарская область|
  • Autobus
  • ГАЗ-32212 (12), ек071 63
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • АО "ЕКА"

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:00
Czas przejazdu 01 h. 45 min

Neftegorsk

Zatrzymaj się "Neftegorsk" (Plac Lenina); Ulica Lenina; dom 2

16:45

Solnechnaya Polyana

Солнечная Поляна; Россия|Самарская область|

19
15:00
Neftegorsk
Zatrzymaj się "Neftegorsk" (Plac Lenina); Ulica Lenina; dom 2
16:45
Solnechnaya Polyana
Солнечная Поляна; Россия|Самарская область|
  • Autobus
  • ГАЗ-32212 (12), ек072 63
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • АО "ЕКА"

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:00
Czas przejazdu 01 h. 45 min

Neftegorsk

Zatrzymaj się "Neftegorsk" (Plac Lenina); Ulica Lenina; dom 2

17:45

Solnechnaya Polyana

Солнечная Поляна; Россия|Самарская область|

19
16:00
Neftegorsk
Zatrzymaj się "Neftegorsk" (Plac Lenina); Ulica Lenina; dom 2
17:45
Solnechnaya Polyana
Солнечная Поляна; Россия|Самарская область|
  • Autobus
  • ГАЗ-32212 (12), ек071 63
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • АО "ЕКА"

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:00
Czas przejazdu 01 h. 45 min

Neftegorsk

Zatrzymaj się "Neftegorsk" (Plac Lenina); Ulica Lenina; dom 2

18:45

Solnechnaya Polyana

Солнечная Поляна; Россия|Самарская область|

19
17:00
Neftegorsk
Zatrzymaj się "Neftegorsk" (Plac Lenina); Ulica Lenina; dom 2
18:45
Solnechnaya Polyana
Солнечная Поляна; Россия|Самарская область|
  • Autobus
  • ГАЗ-32212 (12), ек071 63
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • АО "ЕКА"

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
18:30
Czas przejazdu 01 h. 45 min

Neftegorsk

Zatrzymaj się "Neftegorsk" (Plac Lenina); Ulica Lenina; dom 2

20:15

Solnechnaya Polyana

Солнечная Поляна; Россия|Самарская область|

19
18:30
Neftegorsk
Zatrzymaj się "Neftegorsk" (Plac Lenina); Ulica Lenina; dom 2
20:15
Solnechnaya Polyana
Солнечная Поляна; Россия|Самарская область|
  • Autobus
  • ГАЗ-32212 (12), ек071 63
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • АО "ЕКА"

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Neftegorsk
Do miasta Neftegorsk