Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusowe

Naberezhnye Chelny - Mendeleyevsk

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Naberezhnye Chelny — Mendeleyevsk

Najlepsza oferta

W poniedziałki
13:15
Czas przejazdu35 min
Naberezhnye Chelny
Przystanek Dworzec autobusowy, prospekt Musy Dszalilya 9
13:50
Mendeleyevsk
Dworzec autobusowy Mendeleevsk, ul. Fomina 19
3,87 
Przewoźnik: ИП Плехов В.Л.
Autobus: ИСУЗУ-БОГДАН А-09214 (26), кв014 18
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Naberezhnye Chelny — Mendeleyevsk w 2019 roku

W poniedziałki
15:00
Czas przejazdu05 h. 00 min
Naberezhnye Chelny
Przystanek Dworzec autobusowy, prospekt Musy Dszalilya 9
20:00
Mendeleyevsk
Dworzec autobusowy Mendeleevsk, ul. Fomina 19
4,13 
Przewoźnik: ИП Набиуллин И.К.
Autobus: камаз-маркополо BRAVIS-0000020-G5 (26), х131ра116
Ocena:
Codziennie
21:00
Czas przejazdu05 h. 00 min
Naberezhnye Chelny
Przystanek Dworzec autobusowy, prospekt Musy Dszalilya 9
02:00
+1 dzień
Mendeleyevsk
Dworzec autobusowy Mendeleevsk, ul. Fomina 19
4,13 
Przewoźnik: ИП Набиуллин И.К.
Autobus: камаз-маркополо BRAVIS-0000020-G5 (26), х131ра116
Ocena:
Codziennie
07:30
Czas przejazdu30 min
Naberezhnye Chelny
Przystanek Dworzec autobusowy, prospekt Musy Dszalilya 9
08:00
Mendeleyevsk
Dworzec autobusowy Mendeleevsk, ul. Fomina 19
4,19 
Przewoźnik: ИП Миннебаев Х.М.
Autobus: ГАЗЕЛЬ ГАЗ 32213 (13), т263еу116
Ocena:
Codziennie
10:55
Czas przejazdu15 min
Naberezhnye Chelny
Przystanek Dworzec autobusowy, prospekt Musy Dszalilya 9
11:10
Mendeleyevsk
Менделеевск М-7 пов. / М-7, Россия|Республика Татарстан|Менделеевский район
4,19 
Przewoźnik: Альбатрос
Autobus: мерс-бенц (20), а038ух716
Ocena:
Codziennie
13:00
Czas przejazdu30 min
Naberezhnye Chelny
Przystanek Dworzec autobusowy, prospekt Musy Dszalilya 9
13:30
Mendeleyevsk
Dworzec autobusowy Mendeleevsk, ul. Fomina 19
4,19 
Przewoźnik: ИП Миннебаев Х.М.
Autobus: ГАЗЕЛЬ ГАЗ 32213 (13), т263еу116
Ocena:
Codziennie
09:00
Czas przejazdu45 min
Naberezhnye Chelny
Przystanek Dworzec autobusowy, prospekt Musy Dszalilya 9
09:45
Mendeleyevsk
Dworzec autobusowy Mendeleevsk, ul. Fomina 19
4,84 
Przewoźnik: ИП Салихова Л.И.
Autobus: ПАЗ 320302-22 (25+16), ас410 16
Ocena:
Codziennie
12:00
Czas przejazdu40 min
Naberezhnye Chelny
Przystanek Dworzec autobusowy, prospekt Musy Dszalilya 9
12:40
Mendeleyevsk
Dworzec autobusowy Mendeleevsk, ul. Fomina 19
4,84 
Przewoźnik: ИП Салихова Л.И.
Autobus: ПАЗ 320302-22 (25+16), ас410 16
Ocena:
W poniedziałki
16:00
Czas przejazdu40 min
Naberezhnye Chelny
Przystanek Dworzec autobusowy, prospekt Musy Dszalilya 9
16:40
Mendeleyevsk
Dworzec autobusowy Mendeleevsk, ul. Fomina 19
4,84 
Przewoźnik: ИП Салихова Л.И.
Autobus: ПАЗ 320302-22 (25+16), ас410 16
Ocena:
Codziennie
16:10
Czas przejazdu30 min
Naberezhnye Chelny
Przystanek Dworzec autobusowy, prospekt Musy Dszalilya 9
16:40
Mendeleyevsk
Dworzec autobusowy Mendeleevsk, ul. Fomina 19
5,03 
Przewoźnik: ИП Тепляков Е.В.
Autobus: МЕРСЕДЕС БЕНЗ спринтер (16), о047тр 18
Ocena:
Popularne kierunki
Do miasta Mendeleyevsk
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu