Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Mukaczewo — Velyki Lazy w 2018 rok roku

06:30
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
Czas przejazdu 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:10
В.ЛАЗИ#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:10
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
Czas przejazdu 39 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:49
В.ЛАЗИ#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:25
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
Czas przejazdu 41 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:06
В.ЛАЗИ#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:35
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
Czas przejazdu 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:15
В.ЛАЗИ#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:55
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
Czas przejazdu 43 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:38
В.ЛАЗИ#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:15
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
Czas przejazdu 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:55
В.ЛАЗИ#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:45
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
Czas przejazdu 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:25
В.ЛАЗИ#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:00
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
Czas przejazdu 44 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:44
В.ЛАЗИ#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:45
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
Czas przejazdu 42 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:27
В.ЛАЗИ#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:30
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
Czas przejazdu 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:10
В.ЛАЗИ#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:47
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
Czas przejazdu 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:27
В.ЛАЗИ#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:33
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
Czas przejazdu 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:13
В.ЛАЗИ#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:48
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
Czas przejazdu 41 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:29
В.ЛАЗИ#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:02
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
Czas przejazdu 42 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:44
В.ЛАЗИ#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:30
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
Czas przejazdu 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:10
В.ЛАЗИ#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:59
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
Czas przejazdu 39 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:38
В.ЛАЗИ#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:28
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
Czas przejazdu 42 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:10
В.ЛАЗИ#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:42
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
Czas przejazdu 39 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:21
В.ЛАЗИ#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:26
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
Czas przejazdu 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:06
В.ЛАЗИ#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:55
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
Czas przejazdu 42 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:37
В.ЛАЗИ#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:12
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
Czas przejazdu 42 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:54
В.ЛАЗИ#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:42
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
Czas przejazdu 46 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:28
В.ЛАЗИ#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:00
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
Czas przejazdu 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:40
В.ЛАЗИ#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:15
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
Czas przejazdu 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:55
В.ЛАЗИ#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:45
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
Czas przejazdu 41 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:26
В.ЛАЗИ#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:15
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
Czas przejazdu 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:55
В.ЛАЗИ#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:45
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
Czas przejazdu 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:25
В.ЛАЗИ#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:15
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
Czas przejazdu 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:55
В.ЛАЗИ#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:45
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
Czas przejazdu 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:25
В.ЛАЗИ#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
06:30
Czas przejazdu 40 min

Mukaczewo

Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14

07:10

Velyki Lazy

В.ЛАЗИ#;

6
06:30
Mukaczewo
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
07:10
Velyki Lazy
В.ЛАЗИ#;
  • Autobus
  • БАЗ АО79.14
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТОВ ТРАНС-УЖ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
07:10
Czas przejazdu 39 min

Mukaczewo

Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14

07:49

Velyki Lazy

В.ЛАЗИ#;

6
07:10
Mukaczewo
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
07:49
Velyki Lazy
В.ЛАЗИ#;
  • Autobus
  • ХАЗ 3250.23
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТОВ ТРАНС-УЖ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
07:25
Czas przejazdu 41 min

Mukaczewo

Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14

08:06

Velyki Lazy

В.ЛАЗИ#;

6
07:25
Mukaczewo
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
08:06
Velyki Lazy
В.ЛАЗИ#;
  • Autobus
  • ІВАН
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТОВ ТРАНС-УЖ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
07:35
Czas przejazdu 40 min

Mukaczewo

Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14

08:15

Velyki Lazy

В.ЛАЗИ#;

6
07:35
Mukaczewo
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
08:15
Velyki Lazy
В.ЛАЗИ#;
  • Autobus
  • ІВАН
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТОВ ТРАНС-УЖ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
07:55
Czas przejazdu 43 min

Mukaczewo

Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14

08:38

Velyki Lazy

В.ЛАЗИ#;

6
07:55
Mukaczewo
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
08:38
Velyki Lazy
В.ЛАЗИ#;
  • Autobus
  • БАЗ АО79.19
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТОВ ТРАНС-УЖ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
08:15
Czas przejazdu 40 min

Mukaczewo

Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14

08:55

Velyki Lazy

В.ЛАЗИ#;

6
08:15
Mukaczewo
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
08:55
Velyki Lazy
В.ЛАЗИ#;
  • Autobus
  • БАЗ АО79.19
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТОВ ТРАНС-УЖ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
08:45
Czas przejazdu 40 min

Mukaczewo

Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14

09:25

Velyki Lazy

В.ЛАЗИ#;

6
08:45
Mukaczewo
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
09:25
Velyki Lazy
В.ЛАЗИ#;
  • Autobus
  • БАЗ АО79.19
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТОВ ТРАНС-УЖ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:00
Czas przejazdu 44 min

Mukaczewo

Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14

09:44

Velyki Lazy

В.ЛАЗИ#;

6
09:00
Mukaczewo
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
09:44
Velyki Lazy
В.ЛАЗИ#;
  • Autobus
  • БАЗ АО79.19
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТОВ ТРАНС-УЖ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:45
Czas przejazdu 42 min

Mukaczewo

Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14

10:27

Velyki Lazy

В.ЛАЗИ#;

6
09:45
Mukaczewo
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
10:27
Velyki Lazy
В.ЛАЗИ#;
  • Autobus
  • БАЗ АО79.24
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТОВ ТРАНС-УЖ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
10:30
Czas przejazdu 40 min

Mukaczewo

Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14

11:10

Velyki Lazy

В.ЛАЗИ#;

6
10:30
Mukaczewo
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
11:10
Velyki Lazy
В.ЛАЗИ#;
  • Autobus
  • БАЗ АО79.14
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТОВ ТРАНС-УЖ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
10:47
Czas przejazdu 40 min

Mukaczewo

Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14

11:27

Velyki Lazy

В.ЛАЗИ#;

6
10:47
Mukaczewo
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
11:27
Velyki Lazy
В.ЛАЗИ#;
  • Autobus
  • БАЗ АО79.14
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТОВ ТРАНС-УЖ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:33
Czas przejazdu 40 min

Mukaczewo

Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14

12:13

Velyki Lazy

В.ЛАЗИ#;

6
11:33
Mukaczewo
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
12:13
Velyki Lazy
В.ЛАЗИ#;
  • Autobus
  • ІВАН
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТОВ ТРАНС-УЖ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:48
Czas przejazdu 41 min

Mukaczewo

Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14

12:29

Velyki Lazy

В.ЛАЗИ#;

6
11:48
Mukaczewo
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
12:29
Velyki Lazy
В.ЛАЗИ#;
  • Autobus
  • ІВАН
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТОВ ТРАНС-УЖ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:02
Czas przejazdu 42 min

Mukaczewo

Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14

12:44

Velyki Lazy

В.ЛАЗИ#;

6
12:02
Mukaczewo
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
12:44
Velyki Lazy
В.ЛАЗИ#;
  • Autobus
  • ХАЗ 3250.23
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТОВ ТРАНС-УЖ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:30
Czas przejazdu 40 min

Mukaczewo

Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14

13:10

Velyki Lazy

В.ЛАЗИ#;

6
12:30
Mukaczewo
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
13:10
Velyki Lazy
В.ЛАЗИ#;
  • Autobus
  • БАЗ АО79.19
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТОВ ТРАНС-УЖ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:59
Czas przejazdu 39 min

Mukaczewo

Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14

13:38

Velyki Lazy

В.ЛАЗИ#;

6
12:59
Mukaczewo
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
13:38
Velyki Lazy
В.ЛАЗИ#;
  • Autobus
  • БАЗ АО79.19
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТОВ ТРАНС-УЖ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
13:28
Czas przejazdu 42 min

Mukaczewo

Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14

14:10

Velyki Lazy

В.ЛАЗИ#;

6
13:28
Mukaczewo
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
14:10
Velyki Lazy
В.ЛАЗИ#;
  • Autobus
  • БАЗ АО79.19
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТОВ ТРАНС-УЖ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
13:42
Czas przejazdu 39 min

Mukaczewo

Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14

14:21

Velyki Lazy

В.ЛАЗИ#;

6
13:42
Mukaczewo
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
14:21
Velyki Lazy
В.ЛАЗИ#;
  • Autobus
  • БАЗ АО79.19
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТОВ ТРАНС-УЖ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:26
Czas przejazdu 40 min

Mukaczewo

Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14

15:06

Velyki Lazy

В.ЛАЗИ#;

6
14:26
Mukaczewo
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
15:06
Velyki Lazy
В.ЛАЗИ#;
  • Autobus
  • БАЗ АО79.24
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТОВ ТРАНС-УЖ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:55
Czas przejazdu 42 min

Mukaczewo

Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14

15:37

Velyki Lazy

В.ЛАЗИ#;

6
14:55
Mukaczewo
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
15:37
Velyki Lazy
В.ЛАЗИ#;
  • Autobus
  • БАЗ АО79.14
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТОВ ТРАНС-УЖ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:12
Czas przejazdu 42 min

Mukaczewo

Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14

15:54

Velyki Lazy

В.ЛАЗИ#;

6
15:12
Mukaczewo
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
15:54
Velyki Lazy
В.ЛАЗИ#;
  • Autobus
  • БАЗ АО79.14
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТОВ ТРАНС-УЖ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:42
Czas przejazdu 46 min

Mukaczewo

Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14

16:28

Velyki Lazy

В.ЛАЗИ#;

6
15:42
Mukaczewo
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
16:28
Velyki Lazy
В.ЛАЗИ#;
  • Autobus
  • ХАЗ 3250.23
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТОВ ТРАНС-УЖ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:00
Czas przejazdu 40 min

Mukaczewo

Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14

16:40

Velyki Lazy

В.ЛАЗИ#;

6
16:00
Mukaczewo
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
16:40
Velyki Lazy
В.ЛАЗИ#;
  • Autobus
  • ІВАН
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТОВ ТРАНС-УЖ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:15
Czas przejazdu 40 min

Mukaczewo

Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14

16:55

Velyki Lazy

В.ЛАЗИ#;

6
16:15
Mukaczewo
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
16:55
Velyki Lazy
В.ЛАЗИ#;
  • Autobus
  • ІВАН
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТОВ ТРАНС-УЖ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:45
Czas przejazdu 41 min

Mukaczewo

Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14

17:26

Velyki Lazy

В.ЛАЗИ#;

6
16:45
Mukaczewo
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
17:26
Velyki Lazy
В.ЛАЗИ#;
  • Autobus
  • БАЗ АО79.19
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТОВ ТРАНС-УЖ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:15
Czas przejazdu 40 min

Mukaczewo

Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14

17:55

Velyki Lazy

В.ЛАЗИ#;

6
17:15
Mukaczewo
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
17:55
Velyki Lazy
В.ЛАЗИ#;
  • Autobus
  • БАЗ АО79.19
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТОВ ТРАНС-УЖ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:45
Czas przejazdu 40 min

Mukaczewo

Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14

18:25

Velyki Lazy

В.ЛАЗИ#;

6
17:45
Mukaczewo
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
18:25
Velyki Lazy
В.ЛАЗИ#;
  • Autobus
  • БАЗ АО79.19
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТОВ ТРАНС-УЖ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
18:15
Czas przejazdu 40 min

Mukaczewo

Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14

18:55

Velyki Lazy

В.ЛАЗИ#;

6
18:15
Mukaczewo
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
18:55
Velyki Lazy
В.ЛАЗИ#;
  • Autobus
  • БАЗ АО79.19
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТОВ ТРАНС-УЖ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
18:45
Czas przejazdu 40 min

Mukaczewo

Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14

19:25

Velyki Lazy

В.ЛАЗИ#;

6
18:45
Mukaczewo
Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14
19:25
Velyki Lazy
В.ЛАЗИ#;
  • Autobus
  • БАЗ АО79.19
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТОВ ТРАНС-УЖ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Mukaczewo