Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Moskwa — Penza

Najlepsza oferta

Codziennie
21:45
Czas przejazdu10 h. 00 min
+1 dzień

Moskwa

Międzynarodowy dworzec autobusowy Sewernye Worota, ul. Dybenko 7 budynek 1

07:45
+1 dzień

Penza

Dworzec autobusowy, ul. Lunaczarskogo 1

81,61 

Rozkład jazdy autobusów Moskwa — Penza w 2019 roku

Codziennie
00:15
Czas przejazdu09 h. 30 min

Moskwa

Dworzec autobusowy Schelkowsky, metro Sczelkowskaja; Shchelkovskoye szosa 75

09:45

Penza

Dworzec autobusowy, ul. Lunaczarskogo 1

88,71 
Codziennie
07:15
Czas przejazdu10 h. 00 min

Moskwa

Dworzec autobusowy Schelkowsky, metro Sczelkowskaja; Shchelkovskoye szosa 75

17:15

Penza

Dworzec autobusowy, ul. Lunaczarskogo 1

88,71 
Codziennie
19:00
Czas przejazdu10 h. 10 min
+1 dzień

Moskwa

Międzynarodowy dworzec autobusowy Sewernye Worota, ul. Dybenko 7 budynek 1

05:10
+1 dzień

Penza

Dworzec autobusowy, ul. Lunaczarskogo 1

88,71 
Codziennie
00:45
Czas przejazdu09 h. 00 min

Moskwa

Dworzec autobusowy Kotelniki, metro Kotelniki; okręg Opytnoye Pole 6

09:45

Penza

Dworzec autobusowy, ul. Lunaczarskogo 1

92,26 
Codziennie
08:00
Czas przejazdu09 h. 15 min

Moskwa

Dworzec autobusowy Kotelniki, metro Kotelniki; okręg Opytnoye Pole 6

17:15

Penza

Dworzec autobusowy, ul. Lunaczarskogo 1

92,26 
Codziennie
20:10
Czas przejazdu09 h. 00 min
+1 dzień

Moskwa

Dworzec autobusowy Kotelniki, metro Kotelniki; okręg Opytnoye Pole 6

05:10
+1 dzień

Penza

Dworzec autobusowy, ul. Lunaczarskogo 1

92,26 
Codziennie
22:45
Czas przejazdu09 h. 00 min
+1 dzień

Moskwa

Dworzec autobusowy Kotelniki, metro Kotelniki; okręg Opytnoye Pole 6

07:45
+1 dzień

Penza

Dworzec autobusowy, ul. Lunaczarskogo 1

92,26 
Popularne kierunki
Z miasta Moskwa
Do miasta Penza
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu