Moje Bilety
PL
Polski
English

Podróż powrotna:

Zaborze – Lwów

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lwów — Zaborze

Najlepsza oferta

Codziennie
19:00
Czas przejazdu01 h. 35 min

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

20:35

Zaborze

ЗАБІР"Я#,

11,10 

Rozkład jazdy autobusów Lwów — Zaborze w 2019 rok roku

Codziennie
09:10
Czas przejazdu01 h. 35 min

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

10:45

Zaborze

ЗАБІР"Я#,

11,10 
Codziennie
11:10
Czas przejazdu01 h. 35 min

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

12:45

Zaborze

ЗАБІР"Я#,

11,10 
Codziennie
14:55
Czas przejazdu25 h. 35 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

16:30
+1 dzień

Zaborze

ЗАБІР"Я#,

11,10 
Codziennie
16:00
Czas przejazdu25 h. 35 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

17:35
+1 dzień

Zaborze

ЗАБІР"Я#,

11,10 
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Lwów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu