Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lwów — Skole

Najlepsza oferta

Codziennie
23:10
Czas przejazdu02 h. 09 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

01:19
+1 dzień

Skole

Dworzec autobusowy Skole, ul.Stryjska 26

16,93 

Rozkład jazdy autobusów Lwów — Skole w 2019 roku

Codziennie
22:45
Czas przejazdu02 h. 34 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

01:19
+1 dzień

Skole

Dworzec autobusowy Skole, ul.Stryjska 26

18,29 
Codziennie
13:00
Czas przejazdu02 h. 25 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

15:25

Skole

СКОЛЕ#,

19,71 
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Skole
Do miasta Lwów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu