Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lwów — Potylicz

Najlepsza oferta

Codziennie
18:45
Czas przejazdu01 h. 37 min

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

20:22

Potylicz

ПОТЕЛИЧІ#,

12,23 

Rozkład jazdy autobusów Lwów — Potylicz w 2019 roku

Codziennie
09:45
Czas przejazdu25 h. 39 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

11:24
+1 dzień

Potylicz

ПОТЕЛИЧІ#,

12,23 
Codziennie
10:30
Czas przejazdu25 h. 39 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

12:09
+1 dzień

Potylicz

ПОТЕЛИЧІ#,

12,23 
Codziennie
11:00
Czas przejazdu01 h. 39 min

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

12:39

Potylicz

ПОТЕЛИЧІ#,

12,23 
Codziennie
12:20
Czas przejazdu49 h. 49 min
+2 dni

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

14:09
+2 dni

Potylicz

ПОТЕЛИЧІ#,

12,23 
Codziennie
15:45
Czas przejazdu01 h. 37 min

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

17:22

Potylicz

ПОТЕЛИЧ#,

12,23 
Codziennie
16:15
Czas przejazdu25 h. 39 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

17:54
+1 dzień

Potylicz

ПОТЕЛИЧІ#,

12,23 
Codziennie
16:45
Czas przejazdu01 h. 39 min

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

18:24

Potylicz

ПОТЕЛИЧІ#,

12,23 
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Lwów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu