Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweLwów – Katowice

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lwów — Katowice

Najlepsza oferta

śro, nie
18:15
Czas przejazdu08 h. 05 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
02:20
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
49,89 
Przewoźnik: Melnik O.M.
Autobus: Neoplan
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Lwów — Katowice w 2020 roku

Codziennie
16:10
Czas przejazdu08 h. 25 min
Lwów
Kawiarnia Kazka (naprzeciw stacji autobusowej), ul. Stryiska 109
00:35
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
64,85 
Przewoźnik: Grechanyuk V.I.
Autobus: Mercedes-Benz Tourismo
Ocena:
We wtorki
21:00
Czas przejazdu10 h. 55 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
07:55
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
64,85 
Przewoźnik: Musil Tour Predstavnytstvo
Autobus: MAN(VIP)
Ocena:
czw, sob, nie
21:00
Czas przejazdu10 h. 55 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
07:55
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
64,85 
Przewoźnik: Musil Tour Predstavnytstvo
Autobus: MAN(VIP)
Ocena:
pon, śro, sob
22:40
Czas przejazdu06 h. 00 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:40
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
66,51 
Przewoźnik: AtlastravelBUS/Avtoekspres
Autobus: Van Hool 927
Ocena:
4.6
Codziennie
23:00
Czas przejazdu10 h. 00 min
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
09:00
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
66,52 
Przewoźnik: Eastern European Travel
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
4.0
W piątki
15:30
Czas przejazdu08 h. 20 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
69,84 
Przewoźnik: Bus Trans International
Autobus: Mercedes 0350
Ocena:
W poniedziałki
18:40
Czas przejazdu08 h. 35 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
02:15
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
70,00 
Przewoźnik: POL SV LINES
Ocena:
W poniedziałki
23:00
Czas przejazdu11 h. 00 min
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
09:00
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
72,00 
Przewoźnik: EUROLINES MADELTRANS
Ocena:
Codziennie
20:30
Czas przejazdu08 h. 30 min
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (w pobliżu kawiarni Weczirny Wokzal), pl. Dwircewa 1
05:00
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
74,00 
Przewoźnik: Aristarkhova T.M.
Autobus: Неоплан
Ocena:
3.7
Codziennie
20:30
Czas przejazdu08 h. 30 min
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (w pobliżu kawiarni Weczirny Wokzal), pl. Dwircewa 1
05:00
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
74,00 
Przewoźnik: AUTO FORESAGE
Autobus: Неоплан
Ocena:
Poza nie
13:00
Czas przejazdu08 h. 50 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
21:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
74,83 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
3.8
wto, pią
17:00
Czas przejazdu08 h. 25 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
01:25
+1 dzień
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
74,83 
Przewoźnik: AP №5 KP Kyivvpastrans
Autobus: ЛАЗ (NEOЛАЗ)
Ocena:
Codziennie
23:40
Czas przejazdu07 h. 00 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
06:40
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
74,83 
Przewoźnik: Avtotranzit
Autobus: Setra 57
Ocena:
pon, wto, pią, sob
11:00
Czas przejazdu09 h. 40 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
19:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
76,50 
Przewoźnik: EET
Ocena:
Poza czw i nie
12:00
Czas przejazdu08 h. 40 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
19:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
76,50 
Przewoźnik: EET
Ocena:
Poza nie
17:15
Czas przejazdu09 h. 05 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
01:20
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
76,50 
Przewoźnik: JORDAN
Ocena:
pon, pią
08:10
Czas przejazdu08 h. 50 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
16:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
77,00 
Przewoźnik: East West Eurolines
Ocena:
Codziennie
22:00
Czas przejazdu08 h. 10 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
05:10
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
77,00 
Przewoźnik: East West Eurolines
Ocena:
4.1
Poza pon i czw
13:30
Czas przejazdu07 h. 50 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
21:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
79,82 
Przewoźnik: VINEV Tzov
Autobus: Setra 49C
Ocena:
4.2
pon, śro
03:35
Czas przejazdu07 h. 00 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:35
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
80,00 
Przewoźnik: PP TVAD
Ocena:
pon, śro
13:40
Czas przejazdu09 h. 05 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
21:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
80,00 
Przewoźnik: ROCA TRAVELINO
Ocena:
Codziennie
17:00
Czas przejazdu09 h. 50 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
01:50
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
80,00 
Przewoźnik: East West Eurolines
Ocena:
Codziennie
18:20
Czas przejazdu07 h. 15 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
00:35
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
80,00 
Przewoźnik: IDEAL TRAVEL
Ocena:
Codziennie
22:05
Czas przejazdu08 h. 15 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
05:20
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
80,00 
Przewoźnik: TERNVOYAZH
Ocena:
W środy
16:00
Czas przejazdu07 h. 30 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
81,48 
Przewoźnik: Musil Tour Predstavnytstvo
Autobus: MAN(VIP)
Ocena:
pon, pią
07:30
Czas przejazdu09 h. 30 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
16:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
81,59 
Przewoźnik: EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Гал-Всесвіт"
Ocena:
pon, pią
03:40
Czas przejazdu06 h. 55 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:35
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
81,60 
Przewoźnik: PP TVAD
Ocena:
pon, wto, pią, sob
23:40
Czas przejazdu08 h. 10 min
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryjska 109
06:50
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
81,60 
Przewoźnik: Bryntsov
Ocena:
W dni powszednie
19:40
Czas przejazdu06 h. 40 min
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
02:20
+1 dzień
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
82,98 
Przewoźnik: TocoBus
Autobus: VAN HOOL Astron
Ocena:
4.0
21.02, 26.02, 02.03, 07.03, 12.03...
12:20
Czas przejazdu06 h. 35 min
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
18:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
83,14 
Przewoźnik: Tchaikovsky B.Y.
Autobus: ЕОС
Ocena:
25.02, 01.03, 06.03, 11.03, 16.03...
12:20
Czas przejazdu06 h. 35 min
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
18:55
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
83,14 
Przewoźnik: Lehman A.I
Autobus: SCANIA Century
Ocena:
Codziennie
19:20
Czas przejazdu08 h. 40 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:00
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
83,14 
Przewoźnik: P-Trans
Autobus: Setra 315 HD
Ocena:
Codziennie
19:50
Czas przejazdu08 h. 10 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
04:00
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
83,14 
Przewoźnik: P-Trans
Autobus: Setra 315 HD
Ocena:
Codziennie
21:40
Czas przejazdu09 h. 40 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:20
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
83,14 
Przewoźnik: Avtotranzit
Autobus: Van Hool T916 Acron
Ocena:
Codziennie
21:40
Czas przejazdu09 h. 40 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:20
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
83,14 
Przewoźnik: VASILKIVTRANSAVTO
Autobus: Neoplan 71-
Ocena:
3.4
Codziennie
23:55
Czas przejazdu09 h. 20 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
09:15
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
83,15 
Przewoźnik: LUX-REISEN
Autobus: Мерседес
Ocena:
3.5
18.02, 23.02, 28.02, 04.03, 09.03...
12:20
Czas przejazdu06 h. 35 min
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
18:55
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
85,63 
Przewoźnik: Stetsik Taras Volodymyrovich
Autobus: SCANIA Century
Ocena:
3.7
W niedziele
13:00
Czas przejazdu08 h. 50 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
21:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
85,63 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
3.9
pon, wto, czw
05:45
Czas przejazdu10 h. 35 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
15:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
86,70 
Przewoźnik: Lwowskie ATP 14630
Ocena:
pon, czw, sob
12:50
Czas przejazdu08 h. 35 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
20:25
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
86,70 
Przewoźnik: TOW Topiukrein
Ocena:
pon, śro, sob
23:45
Czas przejazdu16 h. 10 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
14:55
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
87,00 
Przewoźnik: Z-TIME
Ocena:
W środy
07:30
Czas przejazdu08 h. 50 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
16:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
87,30 
Przewoźnik: Shapran S.M.
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
24.02, 29.02, 05.03, 10.03, 15.03...
12:20
Czas przejazdu06 h. 35 min
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
18:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
87,30 
Przewoźnik: Belous V.B.
Autobus: Сетра
Ocena:
Codziennie
17:15
Czas przejazdu08 h. 00 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
01:15
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
87,30 
Przewoźnik: D.M.D-GROUP LTD
Autobus: Van Hool EOS(free)
Ocena:
wto, śro, pią, sob
22:30
Czas przejazdu06 h. 55 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
05:25
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
88,13 
Przewoźnik: Euro Trans M
Autobus: VanHool 59(СВ)
Ocena:
Codziennie
19:40
Czas przejazdu07 h. 40 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
02:20
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
89,00 
Przewoźnik: TOCOBUS
Ocena:
śro, czw, pią, nie
18:15
Czas przejazdu08 h. 10 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
02:25
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
89,01 
Przewoźnik: Ternopilske ATP 16127
Autobus: Neoplan 116 (53)free
Ocena:
Codziennie
21:15
Czas przejazdu08 h. 55 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
05:10
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
89,94 
Przewoźnik: EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Гал-Всесвіт"
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Katowice
Do miasta Lwów
Z miasta Katowice

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Autobus Lwów – Katowice

Dystans 400 kilometrów między Lwowem a Katowicami autobusy pokonują zazwyczaj w przeciągu 8 godzin. Ze względu na czas trwania trasy, największa ilość autokarów startuje w godzinach wieczornych, by dotrzeć do Katowic następnego dnia rano. Popularność trasy sprawia, że pasażerowie wybierający się w podróż busem ze Lwowa do Katowic mogą wybierać spośród dziesiątek codziennych połączeń.

We Lwowie busy startują z dwóch stacji. Pierwsza z nich - Dworzec Autobusowy Stryjski, znajduje się w południowej części miasta, a od centrum dzieli ją dwudziestopięciominutowa podróż autobusem numer 3A, której koszt wynosi 5 UAH (ok. 1 PLN). Druga, zlokalizowana przy Placu Dworcowym 1 (Płoszcza Dvirceva 1), leży tuż obok dworca kolejowego, a jej dystans od głównych atrakcji Lwowa jest znacznie mniejszy. Podróżujący ze Lwowa do Katowic mogą dotrzeć na nią tramwajem numer 3. W okolicach obu stacji pasażerowie mogą skorzystać z usług kantorów, zlokalizowanych w samym budynku, lub, jak w przypadku stacji przy Placu Dworcowym 1, na prowadzącej do niej ulicy Czerniowieckiej.

Busy ze Lwowa do Katowic kończą trasę na dworcu autobusowym przy ulicy Piotra Skargi, położonym w ścisłym centrum. Dystans, dzielący go od stacji kolejowej, można pokonać pieszo w przeciągu 10 minut.