Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lublin — Maniewicze

Najlepsza oferta

Poza śro
17:50
Czas przejazdu06 h. 00 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

23:50

Maniewicze

Dworzec autobusowy Manewiczi, ul. Lutska 9

51,00 

Rozkład jazdy autobusów Lublin — Maniewicze w 2019 rok roku

Codziennie
01:40
Czas przejazdu06 h. 25 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

08:05

Maniewicze

Dworzec autobusowy Manewiczi, ul. Lutska 9

51,00 
W soboty
05:50
Czas przejazdu06 h. 10 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

12:00

Maniewicze

Dworzec autobusowy Manewiczi, ul. Lutska 9

59,50 
We wtorki
22:35
Czas przejazdu05 h. 50 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

04:25
+1 dzień

Maniewicze

Dworzec autobusowy Manewiczi, ul. Lutska 9

59,50 
Codziennie
01:40
Czas przejazdu05 h. 35 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

08:15

Maniewicze

Dworzec autobusowy Manewiczi, ul. Lutska 9

60,00 
Poza pią
17:50
Czas przejazdu05 h. 15 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

00:05

Maniewicze

Dworzec autobusowy Manewiczi, ul. Lutska 9

60,00 
W poniedziałki
05:50
Czas przejazdu04 h. 15 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

11:05

Maniewicze

DA, ul. Łucka 19, Maniewicze

70,00 
W poniedziałki
22:35
Czas przejazdu04 h. 55 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

04:30
+1 dzień

Maniewicze

Dworzec autobusowy Manewiczi, ul. Lutska 9

70,00 
Codziennie
14:50
Czas przejazdu07 h. 00 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

21:50

Maniewicze

Dworzec autobusowy Manewiczi, ul. Lutska 9

80,00 
Codziennie
16:30
Czas przejazdu06 h. 40 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

23:10

Maniewicze

Dworzec autobusowy Manewiczi, ul. Lutska 9

80,00 
Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Lublin
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu