Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lotnisko Berlin Tegel (TXL) — Szczecin

Najlepsza oferta

Codziennie
22:30
Czas przejazdu03 h. 10 min
+1 dzień

Lotnisko Berlin Tegel (TXL)

Autobusowy parking (przed głównym budynkiem), Lotnisko Berlin-Tegel

01:40
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

50,47 

Rozkład jazdy autobusów Lotnisko Berlin Tegel (TXL) — Szczecin w 2019 roku

Codziennie
09:30
Czas przejazdu03 h. 10 min

Lotnisko Berlin Tegel (TXL)

Autobusowy parking (przed głównym budynkiem), Lotnisko Berlin-Tegel

12:40

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

50,47 
Codziennie
10:40
Czas przejazdu02 h. 50 min

Lotnisko Berlin Tegel (TXL)

Autobusowy parking (przed głównym budynkiem), Lotnisko Berlin-Tegel

13:30

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

50,47 
Codziennie
12:50
Czas przejazdu02 h. 50 min

Lotnisko Berlin Tegel (TXL)

Autobusowy parking (przed głównym budynkiem), Lotnisko Berlin-Tegel

15:40

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

50,47 
Codziennie
15:30
Czas przejazdu03 h. 30 min

Lotnisko Berlin Tegel (TXL)

Autobusowy parking (przed głównym budynkiem), Lotnisko Berlin-Tegel

19:00

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

50,47 
Codziennie
18:30
Czas przejazdu03 h. 10 min

Lotnisko Berlin Tegel (TXL)

Autobusowy parking (przed głównym budynkiem), Lotnisko Berlin-Tegel

21:40

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

50,47 
Codziennie
20:50
Czas przejazdu03 h. 10 min
+1 dzień

Lotnisko Berlin Tegel (TXL)

Autobusowy parking (przed głównym budynkiem), Lotnisko Berlin-Tegel

00:00
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

50,47 
Popularne kierunki
Z miasta Lotnisko Berlin Tegel (TXL)
Do miasta Lotnisko Berlin Tegel (TXL)
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu