Moje Bilety
PL
Polski
English

Podróż powrotna:

Ferrara – Ljubljana

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Ljubljana — Ferrara

Najlepsza oferta

W poniedziałki
07:45
Czas przejazdu06 h. 00 min

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

13:45

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

379,17 

Rozkład jazdy autobusów Ljubljana — Ferrara w 2019 rok roku

W poniedziałki
06:30
Czas przejazdu06 h. 00 min

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

12:30

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

380,50 
W poniedziałki
03:30
Czas przejazdu06 h. 00 min

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

09:30

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

397,58 
W poniedziałki
04:15
Czas przejazdu06 h. 00 min

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

10:15

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

469,08 
W poniedziałki
00:10
Czas przejazdu04 h. 10 min

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

04:20

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

482,15 
W poniedziałki
02:45
Czas przejazdu06 h. 00 min

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

08:45

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

495,22 
W poniedziałki
23:30
Czas przejazdu06 h. 00 min
+1 dzień

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

05:30
+1 dzień

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

495,22 
W poniedziałki
08:25
Czas przejazdu04 h. 10 min

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

12:35

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

733,32 
W poniedziałki
00:05
Czas przejazdu04 h. 10 min

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

04:15

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

870,27 
W poniedziałki
01:30
Czas przejazdu04 h. 35 min

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

06:05

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

927,70 
W poniedziałki
20:15
Czas przejazdu04 h. 35 min
+1 dzień

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

00:50
+1 dzień

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

1021,81 
W poniedziałki
08:45
Czas przejazdu04 h. 35 min

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

13:20

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

1030,23 
W poniedziałki
11:30
Czas przejazdu05 h. 05 min

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

16:35

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

1038,72 
W poniedziałki
03:20
Czas przejazdu04 h. 45 min

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

08:05

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

1069,06 
W poniedziałki
15:35
Czas przejazdu04 h. 40 min

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

20:15

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

1091,15 
W poniedziałki
11:35
Czas przejazdu04 h. 10 min

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

15:45

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

1105,03 
W poniedziałki
12:50
Czas przejazdu04 h. 10 min

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

17:00

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

1105,03 
W poniedziałki
09:20
Czas przejazdu04 h. 10 min

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

13:30

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

1105,85 
W poniedziałki
11:45
Czas przejazdu04 h. 10 min

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

15:55

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

1109,82 
W poniedziałki
03:40
Czas przejazdu04 h. 30 min

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

08:10

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

1131,93 
W poniedziałki
23:45
Czas przejazdu04 h. 10 min
+1 dzień

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

03:55
+1 dzień

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

1197,85 
pon, wto, śro, czw, pią, nie
05:00
Czas przejazdu06 h. 00 min

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

11:00

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

1525,28 
pon, wto, śro, czw, pią, nie
06:00
Czas przejazdu06 h. 00 min

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

12:00

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

1525,28 
Codziennie
07:00
Czas przejazdu06 h. 00 min

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

13:00

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

1525,28 
Codziennie
08:00
Czas przejazdu06 h. 00 min

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

14:00

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

1525,28 
Codziennie
09:00
Czas przejazdu06 h. 00 min

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

15:00

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

1525,28 
pon, wto, śro, czw, pią, nie
10:00
Czas przejazdu06 h. 00 min

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

16:00

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

1525,28 
pon, wto, śro, czw, nie
11:00
Czas przejazdu06 h. 00 min

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

17:00

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

1525,28 
pon, wto, śro, czw, sob, nie
12:00
Czas przejazdu06 h. 00 min

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

18:00

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

1525,28 
pon, wto, śro, czw, sob, nie
13:00
Czas przejazdu06 h. 00 min

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

19:00

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

1525,28 
Codziennie
14:00
Czas przejazdu06 h. 00 min

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

20:00

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

1525,28 
Codziennie
15:00
Czas przejazdu06 h. 00 min

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

21:00

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

1525,28 
pon, wto, śro, czw, nie
16:00
Czas przejazdu06 h. 00 min

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

22:00

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

1525,28 
pon, wto, śro, czw, sob, nie
17:00
Czas przejazdu06 h. 00 min

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

23:00

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

1525,28 
pon, wto, śro, czw, sob, nie
18:00
Czas przejazdu06 h. 00 min
+1 dzień

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

00:00
+1 dzień

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

1525,28 
Codziennie
19:00
Czas przejazdu06 h. 00 min
+1 dzień

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

01:00
+1 dzień

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

1525,28 
pon, wto, śro, czw, sob, nie
20:00
Czas przejazdu06 h. 00 min
+1 dzień

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

02:00
+1 dzień

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

1525,28 
Codziennie
21:00
Czas przejazdu06 h. 00 min
+1 dzień

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

03:00
+1 dzień

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

1525,28 
pon, wto, śro, czw, nie
22:00
Czas przejazdu06 h. 00 min
+1 dzień

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

04:00
+1 dzień

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

1525,28 
pon, wto, śro, czw, pią, nie
04:00
Czas przejazdu06 h. 00 min

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

10:00

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

1526,73 
W poniedziałki
06:35
Czas przejazdu04 h. 10 min

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

10:45

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

1585,92 
pon, sob
23:00
Czas przejazdu06 h. 00 min
+1 dzień

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

05:00
+1 dzień

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

1656,60 
pon, wto, śro, czw, pią, nie
00:00
Czas przejazdu06 h. 00 min

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

06:00

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

1657,91 
pon, wto, śro, czw, pią, nie
01:00
Czas przejazdu06 h. 00 min

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

07:00

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

1657,91 
Codziennie
02:00
Czas przejazdu06 h. 00 min

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

08:00

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

1657,91 
pon, wto, śro, czw, pią, nie
03:00
Czas przejazdu06 h. 00 min

Ljubljana

Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3

09:00

Ferrara

Ferrara Piazzale della Stazione, Piazzale della Stazione

1657,91 
Popularne kierunki
Z miasta Ljubljana
Do miasta Ferrara
Do miasta Ljubljana
Z miasta Ferrara
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu