Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Legnica — Essen w 2018 rok roku

21:15
Stacja paliw ORLEN; ul. Jaworzyńska 238
Czas przejazdu 09 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:50+1 dzień
Hbf- Südseite, Freiheit; Essen
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, pią
21:45
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
Czas przejazdu 11 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:30+1 dzień
ESSEN; Hbf - Südseite, Freiheit
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
pon, wto, śro, pią
21:15
Czas przejazdu 09 h. 35 min
+1 dzień

Legnica

Stacja paliw ORLEN; ul. Jaworzyńska 238

06:50
+1 dzień

Essen

Hbf- Südseite, Freiheit; Essen

229
21:15
Legnica
Stacja paliw ORLEN; ul. Jaworzyńska 238
06:50
+1 dzień
Essen
Hbf- Südseite, Freiheit; Essen
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EUROLINES MADELTRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
21:45
Czas przejazdu 11 h. 45 min
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5

09:30
+1 dzień

Essen

ESSEN; Hbf - Südseite, Freiheit

245
21:45
Legnica
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
09:30
+1 dzień
Essen
ESSEN; Hbf - Südseite, Freiheit
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • SINDBAD

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Legnica
Do miasta Essen
Z miasta Essen
Podróż powrotna: